Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tajemniczy wpis Macieja Orłosia po wyborach. Wielkie poruszenie w mediach, wróci do popularnego formatu?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.10.2023 15:19

Tajemniczy wpis Macieja Orłosia po wyborach. Wielkie poruszenie w mediach, wróci do popularnego formatu?

Maciej Orłoś
Maciej Orłoś opublikował tajemniczy wpis. Fot. KAPiF

Maciej Orłoś zapisał się na kartach polskiej telewizji jako najdłuższy stażem prezenter “Telexpressu”. W 2016 roku potwierdziła się smutna wiadomość o jego odejściu z programu. Tymczasem tuż po wyborach parlamentarnych 2023 dziennikarz opublikował na swoich mediach społecznościowych tajemniczy, dwuznaczny wpis. 

Maciej Orłoś prowadził "Teleexpress" przez 25 lat

Przygoda Macieja Orłosia z “Teleexpressem” zakończyła się w 2016 roku. Dziennikarz po 25 latach prowadzenia formatu pożegnał widzów na łamach ostatniego wydania programu, który poprowadził:

Dziś na zakończenie "Teleexpressu" nie mam dla państwa żadnej śmiesznostki. Muszę powiedzieć coś całkiem serio - to jest mój ostatni "Teleexpress", żegnam się z państwem. Chciałbym bardzo podziękować ze te ponad 25 lat spotkań w "Teleexpressie" i w innych programach Telewizji Polskiej. Do zobaczenia w innym miejscu – oświadczył dziennikarz.

Odejście uwielbianego prezentera “Teleexpressu” wywołało wiele emocji wśród telewidzów. Wówczas nie kryli oni swojego rozczarowania zastąpieniem dziennikarza Michałem Cholewińskim. Czy po 7 latach jest szansa, by ta sytuacja uległa zmianie, a Maciej Orłoś powrócił na łono kultowego programu informacyjnego?

Partnerka Macieja Orłosia pokazała, jak wyglądają ich randki! Nie tego się spodziewaliście?

Maciej Orłoś odszedł z TVP w 2016 roku

“Teleexpress” jest emitowany codziennie od 1986 roku na antenie TVP1. Ten wieloletni program informacyjny z czasem doczekał się miana kultowego, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Maciej Orłoś szybko stał się jego twarzą, więc wiadomość o jego odejściu w 2016 roku wzbudziła duży smutek wśród fanów. Był to czas, w którym wielu dziennikarzy straciło pracę w Telewizji Publicznej. Czy po tym, jak w wyborach parlamentarnych zwyciężyła opozycja, możemy liczyć na ponowne zmiany w jego szeregach. 

W ostatnim czasie w wywiadzie dla “Pomponika” Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, że ma nadzieję, że w Telewizji Publicznej zaczną się “czystki”. Według córki byłego prezydenta wśród dziennikarzy, którzy narażeni są na utratę pracy, jest m.in. Danuta Holecka. W związku z ewentualnymi zmianami kadrowymi wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy jest szansa, by Maciej Orłoś wrócił do stacji. Dziennikarz właśnie zabrał głos w tej sprawie.

Maciej Orłoś zamieścił w mediach społecznościowych tajemniczy wpis. Wróci do "Teleexpressu"?

Macieja Orłosia, mimo biegu lat, wiele osób dalej kojarzy z “Teleexpressem”. Dziennikarz od 2016 nie jest związany z telewizją, jednak aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 100 tys. wiernych fanów. Na bieżąco zaglądają oni na profil dziennikarza, by wiedzieć, co u niego słychać.

W obliczu wyników wyborów parlamentarnych wiele osób nabrało nadziei na realne zmiany na scenie politycznej w Polsce. W związku z tym internauci zaczęli zasypywać Macieja Orłosia pytaniami, czy zamierza wrócić od do TVP. Dziennikarz właśnie udzielił komentarza w tej sprawie!

Mnóstwo osób mnie pyta czy w tej sytuacji wrócę do “Teleexpressu”. Odpowiedź na razie może być tylko jedna: “pożyjemy - zobaczymy” – napisał na jednym z kafelków na swojej relacji na Instagramie.

Projekt bez nazwy - 2023-10-17T134101.655.png
Maciej Orłoś opublikował tajemniczy wpis. Fot. Instagram/maciejorlos
Projekt bez nazwy - 2023-10-17T134117.430.png
Maciej Orłoś opublikował tajemniczy wpis. Fot. KAPiF
Tagi: wybory
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania