Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan wstawiła wpis po wyborach. Wybuchła afera, rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.10.2023 17:20

Barbara Kurdej-Szatan wstawiła wpis po wyborach. Wybuchła afera, rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach

Burza po wpisie Barbary Kurdej-Szatan
Burza po wpisie Barbary Kurdej-Szatan, fot. KAPIF; Instagram/@kurdejszatan

Wczorajsze wybory parlamentarne wywołały mnóstwo wrażeń i emocji. Aktywnie uczestniczyli w nich również celebryci, którzy zdjęciami z głosowania chwalili się na swoich profilach w social mediach. Jeden z takich wpisów odbił się szerokim echem w mediach. Barbara Kurdej-Szatan rozpętała prawdziwą burzę.

Gwiazdy zaangażowały się w wybory 2023

Za nami długo wyczekiwane wybory parlamentarne 2023. To właśnie w niedzielę 15 października wszyscy Polacy mogli udać się do swoich lokali wyborczych i oddać głos na wybranego przez siebie kandydata. Podczas ciszy wyborczej nie brakowało postów znad urn, które miały zachęcić rodaków do wzięcia udziału w głosowaniu.

W akcję promocyjną wydarzenia zaangażowało się mnóstwo gwiazd, które pochwaliły się swoimi fotografiami z lokali wyborczych. Wśród nich można wymienić między innymi Agatę Młynarską, Katarzynę Dowbor, czy Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego. Nie można zapomnieć też o Barbarze Kurdej-Szatan, której post wywołał niemałe zamieszanie w sieci.

Katarzyna Dowbor właśnie oddała głos. Internauci od razu zauważyli na zdjęciu jedno

Barbara Kurdej-Szatan wspomniała w sieci o wyborach 2023

Na profilu aktorki, która największą popularność zyskała dzięki serialowi “M jak miłość” pojawił się wpis, na którym widzimy, jak wraz ze znajomymi  świętuje wybory 2023. Zarówno gwiazda, jak i jej przyjaciele mają szerokie uśmiechy na twarzach, a w rękach trzymają tajemnicze napoje.

Uwagę fanów zwrócił jednak przede wszystkim podpis, jaki znalazł się pod krótkim nagraniem Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka podkreśliła tam, że jest niesamowicie dumna z wysokiej frekwencji Polaków na wyborach parlamentarnych i pokusiła się o kilka mocniejszych słów.

Polska!!! Frekwencja 73%.

Frekwencja większa niż w 1989… Świadczy o tym, jak bardzo zniszczyli nam kraj… Polacy! Piękna mobilizacja.

Demokracja, wolność, miłość.

Burza w komentarzach po wpisie Barbary Kurdej-Szatan

Internauci nie pozostali obojętni na słowa aktorki. Część z nich mocno popiera wpis Barbary Kurdej-Szatan i zgadza się z nią w kwestii powodów, dla których Polacy tak tłumnie ruszyli na wybory. 

Brawo Basia, najodważniejsza osoba z show-biznesu, która wspierała demokrację i prawa człowieka w czasie, gdy pis było górą! Dziękuję Ci za zwycięstwo w obronie wolnej Polski, takich odważnych osób było niewiele.

W komentarzach można znaleźć również mnóstwo wpisów osób, które całkowicie nie zgadzają się niedawną gwiazdą “M jak miłość”, a nawet zarzucają jej obłudę i kłamstwo.

Tej Pani to już podziękujemy. Jak pracowała w TVP to było wszystko dobrze, a jak opluła Polski mundur i ją zwolnili to taka koalicyjna się zrobiła. Żenada.

Proszę mi pokazać te zniszczenia?

Póki co, to ty niszczysz nam mozgi… Tym ciągłym ujadaniem jak kojot, płyta ci się zacięła Aśka.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania