Lifestyle.Lelum.pl > Nie Żyje

Nie Żyje

Świeczka
23.04.2024 12:00 Wieloletni pracownik TVP nie żyje. Miał zaledwie 40 lat

Właśnie przekazano smutne wieści o wieloletnim pracowniku Telewizji Polskiej. Robert Sadowski znany był z realizacji wielu filmów dokumentalnych, które mogliśmy oglądać na antenie stacji. Miał zaledwie 40 lat.

Świeca
16.04.2024 12:42 Zmarł znany polski aktor. Pracował przy absolutnym klasyku

Portal filmpolski.pl przekazał smutne informacje o śmierci Mariana Gańczy. Aktor zmarł 12 kwietnia w wieku osiemdziesięciu jeden lat. Współpracował przy między innymi takich produkcjach jak “Jak rozpętałem drugą wojnę światową” i “Panu Wołodyjowskim”. 

świeczki, Grzegorz Minkiewicz
13.04.2024 19:57 Był gwiazdą serialu TVP. Nie żyje znany aktor. Niedawno żegnał bliskiego kolegę

Zmarł aktor, który grał w serialu “Święta wojna”. O jego śmierci poinformowały związane z nim teatry. Jeszcze kilka miesięcy temu Grzegorz Minkiewicz żegnał Krzysztofa Respondka. Mężczyzna miał 79 lat.

Roberto Cavalli, świeczki
13.04.2024 15:17 Nie żyje guru świata mody. Ogromna strata, był wielkim wizjonerem

Słynny włoski projektant zmarł w wieku 83 lat. Roberto Cavalli przegrał walkę z chorobą. Jego marka na przestrzeni lat zdobyła status luksusowej.

Park Bo Ram
12.04.2024 13:34 Nie żyje gwiazda k-pop. Miała tylko 30 lat, policja zaczęła śledztwo

Niestety przychodzimy z bardzo przykrymi informacjami, które mogą zasmucić przede wszystkim melomanów, a w szczególności miłośników ostatnio popularnego gatunku k-pop. Nie żyje bowiem jedna z jego przedstawicielek Park Bo Ram.

Andrzej Kostrzewa, świeczka
10.04.2024 10:15 Po śmierci odwiedził żonę. Nie żyje ważna postać dla polskiej kinematografii

Nie żyje aktor i konsultant filmowy znany z wielu popularnych polskich produkcji. Andrzej Kostrzewa był legendą kinematografii, wykreował wiele ewolucji kaskaderskich z największych krajowych filmów historycznych. Znamy szczegóły jego pogrzebu.

Krzysztof Krawczyk, trumna
07.04.2024 10:47 Krawczyk zabrał do grobu najważniejsze rzeczy. Przyjaciel wyjawił, co położył na sercu

Minęły trzy lata od śmierci wybitnego artysty. Krzysztof Krawczyk zmarł w wyniku chorób współistniejących po przebyciu zakażenia koronawirusem. Jego wieloletni asystent wspomniał ostatnie chwile wokalisty. Zdradził też, co znajduje się w jego trumnie.

Aleksander Piekarski, świeczki
07.04.2024 08:44 Nie żyje ceniony polski fotoreporter. Swoją legendę budował przez 40 lat

Kielecki fotoreporter zmarł w wieku 67 lat. Pomimo emerytury, do ostatniej chwili nie rozstawał się z aparatem. Aleksander Piekarski przez cztery dekady rozwijał swoją karierę w “Echu Dnia”, a już od najmłodszych lat poczuł pasję do fotografii. Pogrążeni w smutku bliscy żegnają go w mediach społecznościowych. Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb.

Teresa Lipowska, Zofia Kucówna
06.04.2024 19:15 Poruszające słowa Lipowskiej o Kucównie. Nie pozwolili im się zobaczyć

Teresa Lipowska jest ambasadorką Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Z okazji świąt wielkanocnych aktorka postanowiła odwiedzić artystów przebywających w tym miejscu, jednak nie ze wszystkimi miała okazję się zobaczyć. W najnowszym wywiadzie wyznała, że już wtedy stan Zofii Kucówny nie pozwalał na odwiedziny. Aktorka zmarła 6 kwietnia 2024 roku. Teraz Teresa Lipowska wspomniała artystkę w poruszających słowach.

Zofia Kucówna Adam Hanuszkiewicz
06.04.2024 16:37 Kucówna była zamężna, on miał żonę i dzieci. Dla siebie odstawili małżeństwa

Matrymonialne wybory Zofii Kucówny przed laty rozgrzewały stołeczne rubryki towarzyskie. Zmarła aktorka w latach 60. ubiegłego wieku związała się ze znanym kolegą ze sceny, Adamem Hanuszkiewiczem. Oboje byli wtedy w innych małżeństwach. Choć wybrali miłość, los miał dla tej pary mało romantyczny plan. Jak dojrzała artystka z perspektywy czasu to skomentowała?

Zofia Kucówna
06.04.2024 16:11 Ostatnie chwile Zofii Kucówny. Jej słowa przyprawiają o ciarki

6 kwietnia cała Polska pogrążyła się w żałobie, gdy gruchnęły wieści o śmierci wybitnej aktorki, Zofii Kucówny. Tę przykrą informację przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Artystka spędziła swoje ostatnie chwile w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. To właśnie tam odwiedziła ją pisarka, Agata Tuszyńska, z którą Zofia Kucówna podzieliła się łamiącym wyznaniem. Okazuje się, że aktorka kilka dni przed śmiercią przeczuwała, że jej czas jest bliski.

Zofia Kucówna nie żyje
06.04.2024 13:38 Była legendą polskiego filmu. Właśnie przekazano tragiczne wieści

Nie żyje Zofia Kucówna. Aktorka zmarła w wieku 90 lat. Ostatnie dni spędziła w Skolimowie.

Stanisława Ryster
04.04.2024 20:12 “Co, ja za karę żyję?”. Stanisława Ryster dobitnie skomentowała swój rozwód

Dzisiejszego popołudnia cała Polska dowiedziała się o śmierci Stanisławy Ryster, wieloletniej prowadzącej teleturniej “Wielka gra". Okazuje się, że w związku z pracą była zasypywana listami od adoratorów. Prezenterka miała stanowcze zdanie na temat mężczyzn. Przed laty dobitnie skomentowała również swój rozwód.

Stanisława Ryster, TVP
04.04.2024 17:41 Tuż przed śmiercią Stanisława Ryster mówiła o TVP. “Po co mam wracać”

Media obiegła informacja o śmierci Stanisławy Ryster, wieloletniej prowadzącej teleturniej “Wielka gra". Jeszcze kilka tygodni temu rozmawiała z mediami o ewentualnym powrocie do stacji TVP. Odpowiedź była jednoznaczna.

Stanisława Ryster
04.04.2024 15:13 Zmarła absolutna legenda TVP, Stanisława Ryster. Była twarzą kultowego teleturnieju

Zmarła ikona polskiej telewizji. Prezenterka prowadziła jeden z najpopularniejszych teleturniejów. Stanisława Ryster miała 82 lata.

Agata Szostkowska-Stanisławska nie żyje
02.04.2024 18:31 Odeszła w Wielkanoc. Nie żyje dziennikarka znana z TVP i "Pytania na śniadanie"

W wieku 56 lat zmarła dziennikarka znana z wieloletniej współpracy ze stacją TVP. Przyczyna jej śmierci nie jest znana, a o wszystkim poinformował syn kobiety. W najbliższych dniach pojawią się szczegóły związane z uroczystością pogrzebową.

Barbara Rush, świeczki
02.04.2024 12:32 Nie żyje znana aktorka. Zmarła w wieku 97 lat

Pogrążona w żałobie córka w ostatni dzień marca przekazała mediom smutne wieści. W wieku 97 lat zmarła jej matka. Była znaną aktorką, która w trakcie kariery brylowała wśród innych gwiazd Hollywood, m.in. Franka Sinatry i Marlona Brando. Poruszający komunikat pojawił się w znanej amerykańskiej telewizji.

Amy Winehouse, Jimi Hendrix, Kurt Cobain
01.04.2024 19:13 Klub 27. Gwiazdy, które zmarły w jednakowym wieku. Co kryje ta grupa?

Choć klub 27 jest osadzony na pewnego rodzaju micie, tajemnicze zgony przedstawicieli branży rozrywkowej od lat frapują osoby zainteresowane życiorysami gwiazd. Niedawna śmierć aktora Chance'a Perdomo dodatkowo wzbudziła emocje, bowiem on również zmarł w wieku 27 lat. Sylwetki artystów, którzy odeszli w przeszłości w młodym wieku, często łączy jedno — używki.

Szalony Karol, świeczka
30.03.2024 15:12 Nie żyje 28-letni gwiazdor internetu. Takie nagranie obiegło sieć

Tuż przed świętami Wielkanocnymi gruchnęły tragiczne wieści. Mama popularnego tiktokera Karola Pęciaka poinformowała, że jej syn nie żyje. Miliony Polaków pogrążyło się w żałobie - 28-letni twórca zasłynął w sieci pod pseudonimem “Szalony Karol”. Swoim oryginalnym poczuciem humoru i nieszablonowymi żartami podbił serca wielu młodych ludzi. Fani nie mogą się pogodzić z odejściem idola.

Tomasz Komenda
28.03.2024 19:07 Tajemnicze znalezisko na grobie Tomasza Komendy

Tomasz Komenda zmarł miesiąc temu. Chorował na raka płuc. Po osiemnastu lat pobytu w więzieniu nie było mu dane długo cieszyć się wolnością. Jego nagrobek w dniu pogrzebu obłożony był licznymi wiązankami kwiatów i zniczami. Dziś można tam znaleźć również coś innego.

Joanna Kurowska, pogrzeb Ernesta Brylla
26.03.2024 10:49 Joanna Kurowska dodała zdjęcie z cmentarza. Odszedł wspaniały człowiek

Minął ponad tydzień od śmierci wybitnego polskiego twórcy. Ernest Bryll zrewolucjonizował rodzimą scenę muzyczną i tworzył teksty dla najbardziej znanych wokalistów. Wczoraj odbyło się jego ostatnie pożegnanie. W uroczystości udział wzięła między innymi Joanna Kurowska.

Gabriel Seweryn
24.03.2024 20:13 Śledztwo ws. śmierci Seweryna wreszcie nabierze tempa. Są wyniki badań

Gabriel Seweryn zmarł w szpitalu już cztery miesiące temu. Przez cały ten czas prokuratura prowadziła czynności w celu ustalenia bezpośredniej przyczyny jego śmierci. Dziś wiemy, które działania dobiegły końca.

Leszek Długosz
23.03.2024 15:17 Nie żyje wybitny artysta. Bez niego kabaret wyglądałby zupełnie inaczej

Po długiej walce z nowotworem zmarł Leszek Długosz, współtwórca kabaretu “Piwnica pod Baranami”. Grupa, z którą mężczyzna był związany ponad pół wieku, poinformowała o jego śmierci poprzez media społecznościowe. Aktor miał 82 lata.

świeczka
21.03.2024 09:13 Nie żyje uwielbiany aktor. Grał m.in w "Łowcy androidów" czy "Na noże"

Nie żyje znany amerykański aktor. Na swoim koncie miał role w ponad 150 filmach, wśród których nie zabrakło wielkich hitów, jak choćby „Łowca androidów” czy „Na noże”. Gwiazdor miał 88 lat. 

znicz, influencerka
20.03.2024 14:35 Nie żyje uwielbiana celebrytka. Zasłynęła z kreatywności w sieci

Do mediów napływają tragiczne wieści. W poniedziałek wieczorem rodzina 36-letniej gwiazdy mediów społecznościowych przekazała, że celebrytka nie żyje. Tysiące fanów nie może w to uwierzyć, ponieważ mimo walki z okrutną chorobą ich idolka promieniała na zdjęciach. Niestety wiele wskazuje na to, że do przedwczesnej śmierci gwiazdy przyczyniła się źle postawiona diagnoza.

Świeczka
18.03.2024 18:02 Nie żyje gwiazdor kina. Grał m.in. w "Mad Maxie" i "Niebezpiecznej grze"

Media obiegła smutna wiadomość o śmierci australijskiej gwiazdy. Sławny aktor miał 85 lat i zapisał się w pamięci kinomanów jako część kultowego filmu sensacyjnego, jakim jest „Mad Max”.

nie żyje
18.03.2024 11:16 Już nigdy go nie usłyszymy. Nie żyje wybitny człowiek. Był ikoną i mentorem

Media właśnie przekazały smutną wiadomość na temat jednego z najwybitniejszych polskich dziennikarzy. Najbarwniejsza postać krakowskiego radia odeszła niespodziewanie w wieku 78 lat. Był również cenionym muzykiem i kompozytorem.

Ernest Bryll
17.03.2024 11:21 Nie żyje wybitny artysta. Wpłynął na całą branżę

Media obiegła smutna wiadomość o śmierci wybitnego artysty. Przykre wieści przekazało stowarzyszenie RWE im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Znany literat miał 89 lat.