Lifestyle.Lelum.pl > Marcin Prokop

Marcin Prokop

Paweł Golec, Marcin Prokop
02.06.2024 12:16 Pierwsza afera z udziałem Golców. Prokopowi i dziennikarce puściły nerwy

Dyskusja wokół sytuacji koni nad Morskim Okiem wciąż trwa. W ostatnich dniach burzę medialną wywołały słowa Pawła Golca, który stwierdził, że zwierzęta są do tego, aby służyć ludziom. Do tej wypowiedzi odniósł się Marcin Prokop. Opublikował wymowne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Marcin Prokop, Bartek Wasilewski
21.05.2024 14:54 Mam Talent: Prokop ujawnia prawdę o liczbie głosów. Mówi o kancelarii prawnej

Na zwycięzcę “Mam Talent!” spadła fala hejtu. Bartkowi Wasilewskiemu zarzuca się, że wcale nie pracował na swój sukces tak intensywnie, jak pozostali finaliści. Jego mama obawia się wychodzić z domu i czuje się dotknięta przez przykre komentarze. Wreszcie głos zabrał Marcin Prokop, który wytłumaczył, jak działa głosowanie.

Marcin Prokop, Dorota Wellman
21.05.2024 09:22 Dzień Dobry TVN bez Wellman. U boku Prokopa już jest ktoś inny

Dzisiejsza odsłona “Dzień Dobry TVN” nie była taka jak zwykle. Marcin Prokop już wczoraj informował, że u jego boku nie zasiądzie stała kompanka — Dorota Wellman. Prosił wówczas widzów o zaproponowanie godnego zastępstwa. Już wiadomo, kto mu towarzyszy. Są godni wystąpienia zamiast znanej prezenterki?

Marcin Prokop, Julia Wieniawa, Złoty Przycisk
04.05.2024 21:41 Mam Talent: Prokop nagle zabrał głos. Odniósł się do ogromnej fali krytyki

To już trzeci raz, kiedy oglądamy 15. edycję programu “Mam Talent!” na żywo. Marcin Prokop skorzystał z tej okazji, aby odnieść się do słów krytyki dotyczących jego wyboru. Czy żałuje, że wcisnął złoty przycisk dla zespołu “Widuto”?

Marcin Prokop, Agnieszka Chylińska
02.05.2024 22:26 Chylińska zadrwiła z Prokopa. Gdy wyszedł z programu wypaliła

Zbliża się kolejny odcinek programu “Mam Talent!”, a Marcin Prokop jest nieobecny. A przynajmniej w trakcie nagrania, na którym pozostałe jurorki zachęcają do obejrzenia następnego półfinału. Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i dobitnie skomentowała brak kompletu.

Marcin Prokop
29.04.2024 07:59 Przykry weekend Marcina Prokopa. Poznał ludzkie okrucieństwo

Marcin Prokop i jego żona Maria przeżyli w nocy z soboty na niedzielę chwile grozy. Zaraz po tym, jak zakończyły się nagrania do “Mam Talent”, dziennikarz ruszył razem z ukochaną i ich pupilem do kliniki weterynaryjnej. Okazało się, że psa ktoś otruł. Jego właściciele musieli zareagować błyskawicznie, by ratować mu życie. Jaki finał miała ta wstrząsająca historia?

Marcin Prokop, wokalistka zespołu "Widuto"
13.04.2024 21:53 Mam Talent: Dostała drugą szansę, a wtedy Prokop nie wytrzymał. To był jego debiut

Program “Mam Talent!” właśnie kończy etap castingów. Na scenie przed jurorami prezentują się ostatni kandydaci, spośród których trzeba wybrać najlepszą czterdziestkę. Marcin Prokop postanowił ułatwić sobie zadanie. Ich występ skradł jego serce.

Prokop i Wellmann szczerze o Szymonie Hołowni
02.12.2023 13:46 Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?

Od kiedy Szymon Hołownia objął funkcję Marszałka Sejmu, polityk wciąż zasypywany jest komplementami na temat swojego profesjonalizmu i świetnego odnajdywania się w nowej funkcji. Teraz głos zabrali jego dawni koledzy z pracy — Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy zdradzili, że znają kilka sekretów z życia lidera partii Polska 2050.

Jakie wykształcenie ma Marcin Prokop?
24.08.2023 17:35 Jakie wykształcenie ma Marcin Prokop? TO robił, nim został dziennikarzem... I został zwolniony dyscyplinarnie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Marcin Prokop jest dziś jednym z najbardziej cenionych i charyzmatycznych dziennikarzy w naszym kraju. Mało kto jednak wie, że nowy juror “Mam Talent” wcale nie ma wykształcenia w tej dziedzinie, a w przeszłości zajmował się czymś całkowicie innym.

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
18.08.2023 12:27 Długo na to czekaliśmy. Radosne wieści o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie, w końcu razem na ekranie!

Twórcy programu “Dzień dobry TVN” pokusili się ostatnio o poważne zmiany w składzie prowadzących kultowego porannego show. Wielu znanych prezenterów z dnia na dzień straciło pracę. Teraz przekazano wieści na temat dwóch ulubionych gospodarzy - Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa.

Marcin Prokop
16.06.2023 10:01 Prokop rozpoczął „Dzień dobry TVN” nieoczekiwanym komunikatem. Doroty już nie było. "Zmiany w TVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman w “Dzień Dobry TVN” tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów, który przyciąga przed ekrany tysiące. Nic więc dziwnego, że nieobecność Doroty Wellman przy rozpoczęciu piątkowego wydania śniadaniówki wprawiła fanów w ogromne zdziwienie.Najnowszy odcinek “Pytania na Śniadanie” rozpoczął Marcin Prokop niespodziewanym komunikatem. Wygląda na to, że TVN zaszalało ze zmianami.

Marcin Prokop
14.06.2023 21:46 Marcin Prokop pomylony z ginekologiem. Po tym, do czego doszło, aż nas zamurowało. Kobieta nie wytrzymała

Marcin Prokop jako osobowość medialna z pewnością może pochwalić się wieloma ciekawymi i zabawnymi historiami. Jedną z takich postanowił przytoczyć w swoich mediach społecznościowych. Okoliczności są naprawdę zaskakujące. Dziennikarza pomylono z… ginekologiem.Prowadzący “Mam talent” miał styczność z wieloma interesującymi osobami, jednak historia nie jest związana z programem. Zadzwoniła do niego pewna kobieta, chcąca umówić się na wizytę.

Marcin Prokop
13.06.2023 22:17 Marcin Prokop pokazał zdjęcie z wakacji, wszyscy patrzą na drugi plan. Co tam się wyprawia?

Marcin Prokop wypoczywa na wakacjach w Chorwacji, jednak nawet podczas urlopu nie zapomina o swoich fanach. Na swoich social mediach pochwalił się zdjęciem ze Splitu, jednak to coś innego niż malowniczy krajobraz przyciąga na nim uwagę!Na wyjeździe dziennikarza spotkała zabawna sytuacja z udziałem Polaka, który go rozpoznał. Obserwatorzy Marcina Prokopa przecierali oczy ze zdumienia, gdy uważniej przyjrzeli się fotografii.

Tomasz Kammel
01.03.2023 12:45 Aż pobledliśmy. Na konto Kammela spływają ogromne pieniądze za wystąpienia w tv, król TVP przebił nawet Prokopa

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej profesjonalnych prezenterów w kraju. Nic więc dziwnego, że jego usługi nie są tanie. Nie wszyscy mogli się jednak spodziewać, jak duże pieniądze może inkasować za jeden wieczór.Niemałe pieniądze zarabia także znany i lubiany Marcin Prokop, ale nawet on nie ma tak wysokiej stawki, jak prowadzący „Pytania na śniadanie”. Nie ma się co dziwić, że jeździ Porsche.

Marcin Prokop
10.02.2023 21:23 Nocne zdjęcie Prokopa trafiło do sieci. Będzie się tłumaczył

Marcin Prokop rzadko kiedy eksperymentuje ze swoim wyglądem. Zwykle ma prosty, elegancki zaczes do tyłu i schludną brodę. Właśnie dlatego zaskoczył swoich fanów nocnym zdjęciem. Nie przypominał siebie.W sekcji komentarzy fani tłumnie dawali znać, do kogo jest teraz podobny. Inni dopytywali się, dlaczego to zrobił. Będzie się tłumaczył?

Dzień Dobry TVN
20.01.2023 00:03 „Dzień Dobry TVN” znika na chwilę z ramówki. Wszystko przez ważne wydarzenie. Wellman i Prokop przekazali informację

Produkcja programu „Dzień Dobry TVN” nie ma najlepszych informacji dla swoich telewidzów. Śniadaniówka na krótki czas znika z anteny, a to wszystko z powodu pewnego ważnego wydarzenia sportowego. Dorota Wellman i Marcin Prokop właśnie przekazali smutne wieści dla wszystkich wiernych fanów porannego show. Program nie zostanie wyemitowany w najbliższy piątek i sobotę.

Dorota Wellman Marcin Prokop
04.11.2022 13:23 Dorota Wellman i Prokop byli sobą zmęczeni. Marcin wyjawił, że za dużo rzeczy musieli robić wspólnie

Dorota Wellman i Marcin Prokop bez wątpienia tworzą jeden z najbardziej charyzmatycznych duetów w Polsce. Prezenterzy od lat zaskakują nas swoim poczuciem humoru i dystansem do samych siebie. Teraz okazało się, że gwiazdy te też mogą mieć siebie dość. Prowadzący „Dzień dobry TVN” od zawsze stawiani są jako wzór do naśladowania w przypadku pracowania z kimś w duecie na planie programu rozrywkowego. Podczas niedawnego wywiadu dziennikarz zdradził, że bywały momenty, podczas których zarówno on, jak i jego partnerka mieli już dość bycia traktowanymi jako nierozerwalna jedność.

30.10.2022 23:26 Wpadka Marcina Prokopa w „Mam Talent”. Nie wiedział, że nadal ma włączony mikrofon?

Marcin Prokop od lat realizuje się jako prowadzący kultowego programu TVN „Mam Talent”. Wygląda jednak na to, że nawet tak doświadczony prezenter może zaliczyć drobną wpadkę podczas show na żywo. Do czego doszło w półfinale produkcji? Dziennikarz od lat pojawia się w roli gospodarza popularnego show „Mam Talent”. W przeszłości towarzyszył mu Szymon Hołownia, jednak po jego ogłoszeniu o zmianie ścieżki kariery z dziennikarskiej na polityczną, jego miejsce zajęła inna gwiazda TVN – Michał Kempa. Podczas sobotniego półfinału talent show to właśnie Kempa pomógł Marcinowi Prokopowi wybrnąć z niezręcznej sytuacji, która miała miejsce na planie produkcji.

Marcin Prokop, Dorota Wellman
21.10.2022 19:58 Marcin Prokop i Dorota Wellman obnażyli prawdę na temat show-biznesu. Nie obyło się bez „wulgarnego” porównania

Marcin Prokop i Dorota Wellman nie patyczkowali się i nie przebierali w słowach. Ostro podsumowali swoje środowisko, obnażając całą prawdę o show-biznesie. Porównanie było grubiańskie, lecz niezwykle wymowne. Posypały się komentarze. Marcin Prokop i Dorota Wellman związani są z show-biznesem od ponad dwóch dekad. Ona zaczynała jako prezenterka, a następnie dyrektor programowy w radiu, on zaś po zwolnieniu z banku zaczął publikować swoje teksty w prasie. Na dziennikarstwie zjedli zęby, a teraz ostro podsumowali swoje środowisko.

Dzień Dobry TVN
14.10.2022 22:15 „Dzień Dobry TVN”: Prokop i Drzyzga znaleźli się na podłodze. „To się tak nie robi, człowieku”

Program „Dzień Dobry TVN” obfituje w masę nieoczekiwanych zwrotów akcji i zabawnych sytuacji z udziałem prowadzących. Teraz na oficjalnym profilu śniadaniówki na Instagramie znalazło się nagranie zza kulis show, które rozbawiło wszystkich internautów. Gospodarzami ostatniego wydania programu TVN byli Ewa Drzyzga i Marcin Prokop. Duet prowadzących zadbał o dobrą atmosferę w studiu i masę świetnej zabawy. Teraz do sieci przeniknął filmik, na którym widzimy, co działo się za kulisami produkcji.

Dzień dobry TVN
13.10.2022 15:04 Komedia na planie „Dzień Dobry TVN”. Prokop dał niesłychany popis, mogło skończyć się fatalnie

Widzowie wytrzeszczali oczy, kiedy Marcin Prokop wraz z młodszym kolegą na planie „Dzień Dobry TVN” dali zdumiewający, niemal kaskaderski popis. Jeden fałszywy krok i mogło skończyć się poważną kontuzją. Marcin Prokop przyzwyczaił już widzów do tego, że gdy pojawia się na planie, trzeba oczekiwać nieoczekiwanego. Widzowie wybuchali śmiechem, kiedy w rozmowie ze zwycięzcą „Milionerów” opluł się kawą, a innym razem wykonał zdumiewającą prezentację Elvisa Presleya, śpiewając do… ogórka. Jednak ostatni popis na planie „Dzień Dobry TVN”, choć widowiskowy, mógł skończyć się nieciekawie. Nie mogliśmy uwierzyć w to, co działo się za plecami Anny Kalczyńskiej. Nagranie trafiło do sieci.

31.08.2022 16:20 Marcin Prokop w długich włosach. Prezenter „Dzień dobry TVN” na zdjęciu z młodości wygląda jak Jared Leto

Marcin Prokop jest powszechnie kojarzony nie tylko ze swojej osobowości, ale również z wyglądu. Jest w końcu wyjątkowo wysoki i zawsze nosi się w krótkiej fryzurze oraz delikatnym zaroście. Prezenter mocno zaskoczył więc fanów tym, jak wyglądał w latach wczesnej młodości. Na opublikowanej przez niego fotce widać bowiem, że cechą wspólną jego obecnego i starego wyglądu jest jedynie wzrost. Wtedy prezentował się zupełnie inaczej. Aż trudno go rozpoznać.

Marcin Prokop
23.08.2022 22:11 Alan Cyprysiak twierdzi, że Marcin Prokop go upokorzył i wyśmiał. Teraz uderzył w gwiazdora TVN

Marcin Prokop został skrytykowany przez uczestnika jednej z edycji programu „Mam Talent”. Alan Cyprysiak szczegółowo opowiedział, co spotkało go w programie. Swoje doświadczenie z talent show nazwał „kuriozum”, a skutki udziału odczuwał przez długi czas. Marcin Prokop i Szymon Hołownia swego czasu wspólnie prowadzili program „Mam Talent”. Wielokrotnie żartowali i rozmawiali z uczestnikami, jednak z relacji Alana wynika, że mieli dopuścić się mocnych słów.

Michał Wiśniewski Marcin Prokop
28.07.2022 17:21 „Nie jestem małym Michałkiem do bicia”. Michał Wiśniewski odpowiada Prokopowi i mówi o spotkaniu w sądzie

Dopiero co ukazała się książka biograficzna ukazująca losy grupy „Ich Troje”, a już wokół publikacji narosły kontrowersje. Marcin Prokop zarzucił liderowi „luki w pamięci”. Teraz Michał Wiśniewski odpowiedział dziennikarzowi. Przed kamerą padły mocne słowa. Książka „Ich Troje. Biografia” ukazała się zaledwie dwa dni temu, lecz już od dawna była zapowiadana, jako wielkie podsumowanie ponad 25 lat działalności na polskiej scenie. Teraz oddani wielbiciele grupy nareszcie mogą dostać w swoje ręce świeżutki egzemplarz — przy odrobinie szczęścia nawet z dedykacją i autografem. Niestety, obok wielkiej furory pojawił się także niemały skandal. Wiele wskazuje na to, że Michał Wiśniewski znów będzie musiał walczyć o swoją rację. Wszystko przez zarzut, jaki wysnuł w jego stronę Marcin Prokop.

Dorota Wellman pochodzenie
09.05.2022 20:25 Dorota Wellman omal nie straciła zębów. Marcin Prokop wpadł na szalony pomysł. „On jest nieobliczalny”

Dorota Wellman wyznała prawdę na temat swojego programowego partnera. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” zdradziła, jakim typem człowieka jest Marcin Prokop. Dziennikarka wyjawiła, jak wygląda współpraca z Marcinem Prokopem. Według gwiazdy to właśnie prezenter wnosi ten element szaleństwa, którego oczekują widzowie.

Dzień dobry TVN
22.04.2022 14:27 Gościni „Dzień dobry TVN” unieruchomiła Marcina Prokopa. Prowadzący nagle stracił kontakt z podłogą

W studio TVN miały miejsce niespodziewane sceny. Na planie zawitał wyjątkowy gość, który dał niezwykły popis siły. Marcin Prokop został unieruchomiony i znalazł się nad ziemią, a rozbawiona Dorota Wellman nie kryła zaskoczenia. Na Instagramie pojawił się materiał, w który na pierwszy rzut oka aż trudno uwierzyć. Dorota Wellman i Marcin Prokop powitali w studio „Dzień dobry TVN” wyjątkowego gościa — drobną Elizę, która, jak się okazało, skrywała w sobie niezwykłą siłę.

Marcin Prokop
21.03.2022 12:41 Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Marcina Prokopa. Niestety, gwiazdor nie zawsze był idealnym mężem

Marcin Prokop zdobył się na szczery wywiad z Żurnalistą, podczas którego wyznał, jak wyglądały początki jego relacji z ukochaną. Okazało się, że dziennikarz nie był idealnym partnerem. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” i jego żona od zawsze podkreślają, że byli sobie pisani, a to, co ich połączyło to miłość od pierwszego wejrzenia. Teraz prezenter wyznał, że początki ich związku nie były wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Marcin Prokop
04.02.2022 18:05 Marcin Prokop i Anna Wendzikowska przyłapani w studiu DD TVN. Dziennikarz od razu zareagował: „Już mi stąd”

Marcin Prokop i Anna Wendzikowska prowadzą śniadaniowy program „Dzień dobry TVN”. Dziś kamerzyści obecni w studiu przyłapali ich na niezłych harcach. Dziennikarz zareagował od razu, przeganiając wścibskich filmowców. Zarówno Wendzikowska, jak i Prokop są związani ze stacją TVN od 2007 roku. Razem tworzą niezapomniany duet w śniadaniowym programie stacji. Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się niezwykłe nagranie.

  • 1
  • 2