Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Dzień Dobry TVN” znika na chwilę z ramówki. Wszystko przez ważne wydarzenie. Wellman i Prokop przekazali informację
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.01.2023 00:03

„Dzień Dobry TVN” znika na chwilę z ramówki. Wszystko przez ważne wydarzenie. Wellman i Prokop przekazali informację

Dzień Dobry TVN
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Produkcja programu „Dzień Dobry TVN” nie ma najlepszych informacji dla swoich telewidzów. Śniadaniówka na krótki czas znika z anteny, a to wszystko z powodu pewnego ważnego wydarzenia sportowego.

Dorota Wellman i Marcin Prokop właśnie przekazali smutne wieści dla wszystkich wiernych fanów porannego show. Program nie zostanie wyemitowany w najbliższy piątek i sobotę.

„Dzień Dobry TVN” na krótki czas znika z anteny

Widzowie zdążyli się przyzwyczaić, że kultowa śniadaniówka stacja emitowana jest codziennie w godzinach porannych. Jedyne przerwy, jakie pojawią się w ciągu roku, mają miejsce w okolicach Bożego Narodzenia oraz świąt wielkanocnych. Okazało się jednak, że jest też inny ważny powód, dla którego program znika z ramówki.

Smutną wiadomość przekazał jeden z duetów gospodarzy, który miał okazję poprowadzić dzisiejszy odcinek show. Dorota Wellman i Marcin Prokop wyznali, że w najbliższy piątek i sobotę, czyli 20 i 21 stycznia widzowie nie zobaczą najnowszych odcinków programu.

„Dzień Dobry TVN”: Dlaczego show nie będzie emitowane w ten weekend?

Powodem decyzji władz stacji są odbywające się dokładnie w tym samym czasie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. To ważne wydarzenie sportowe ma miejsce wtedy, kiedy normalnie emitowane jest show TVN.

Aby widzowie mogli obejrzeć zmagania naszych skoczków, podjęto decyzję o odpuszczeniu emisji piątkowego i sobotniego odcinka. Śniadaniówka powróci jednak już w niedzielę o normalnej porze.

Uwaga! Mamy dla Was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się Dzień Dobry TVN, a to ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany. Ale nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze – możemy przeczytać na oficjalnym Instagramie śniadaniówki.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje

 

 

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem