Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nocne zdjęcie Prokopa trafiło do sieci. Będzie się tłumaczył
Michał Fitz
Michał Fitz 10.02.2023 21:23

Nocne zdjęcie Prokopa trafiło do sieci. Będzie się tłumaczył

Marcin Prokop
KAPiF

Marcin Prokop rzadko kiedy eksperymentuje ze swoim wyglądem. Zwykle ma prosty, elegancki zaczes do tyłu i schludną brodę. Właśnie dlatego zaskoczył swoich fanów nocnym zdjęciem. Nie przypominał siebie.

W sekcji komentarzy fani tłumnie dawali znać, do kogo jest teraz podobny. Inni dopytywali się, dlaczego to zrobił. Będzie się tłumaczył?

Marcin Prokop w nowej odsłonie

Na wspomnianej fotografii, którą Marcin Prokop zrobił sobie, gdy leżał w łóżku, widać, że nie ma już charakterystycznego dla siebie zarostu, a samego, wąskiego wąsa. Takiego miał już w przeszłości, ale na dłuższą metę z niego zrezygnował.

Wąs to zresztą niejedyne zaskoczenie na tym zdjęciu. Prezenter ma też zakręcone włosy niczym modny nastolatek. Wydaje się jednak, że ta fryzura to już nie kwestia decyzji, a po prostu efekt uboczny snu.

 

Przeżył śmierć kliniczną. Opowiedział, czego doświadczył przez 90 minut

Marcin Prokop z niewybrednym żartem

Nie tylko wygląd prezentera mógł wzbudzić uśmiech na twarzach jego obserwujących. Ci, którzy mają podobne poczucie humoru do niego, na pewno zaśmiali się, gdy przeczytali opis fotografii.

- Kiedy twój sen jest tak nieprzyzwoity, że budzi cię w środku nocy, ale po chwili okazuje się, że to tylko pies wszedł pod kołdrę — zażartował dwuznacznie Prokop.

 

Fani komentują zdjęcie Marcina Prokopa

Widok Marcina Prokopa w wąsie mocno skonsternował jego obserwujących. Ci w sekcji komentarzy przyznawali, że w pierwszej chwili go nie poznali. Nie zabrakło także porównań do innych znanych postaci z wąsem, Dawida Podsiadło czy Salvadora Dali.

- Pomyślałam- co to za Mietek mi się tu wyświetlił?! - pisze jedna z fanek.

- Nie poznałam Cię na zdjęciu przyznaje inna obserwująca.

- Alem się wystraszyła — wyjawia kolejna z komentujących pań.

Zobacz post: