Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Prokop i Dorota Wellman obnażyli prawdę na temat show-biznesu. Nie obyło się bez „wulgarnego” porównania
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.10.2022 19:58

Marcin Prokop i Dorota Wellman obnażyli prawdę na temat show-biznesu. Nie obyło się bez „wulgarnego” porównania

Marcin Prokop, Dorota Wellman
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Marcin Prokop i Dorota Wellman nie patyczkowali się i nie przebierali w słowach. Ostro podsumowali swoje środowisko, obnażając całą prawdę o show-biznesie. Porównanie było grubiańskie, lecz niezwykle wymowne. Posypały się komentarze. 

Marcin Prokop i Dorota Wellman związani są z show-biznesem od ponad dwóch dekad. Ona zaczynała jako prezenterka, a następnie dyrektor programowy w radiu, on zaś po zwolnieniu z banku zaczął publikować swoje teksty w prasie. Na dziennikarstwie zjedli zęby, a teraz ostro podsumowali swoje środowisko.

Marcin Prokop i Dorota Wellman z brutalną szczerością o show-biznesie. Obnażyli prawdę

To zdecydowanie jeden z ulubionych duetów TVN-u. Marcin Prokop i Dorota Wellman zaczęli swoją współpracę w „Pytaniu na śniadanie” i przez jakiś czas byli najbardziej rozchwytywaną parą prowadzących na antenie TVP. W 2007 roku oboje podjęli decyzję o odejściu ze stacji i razem trafili na konkurencyjną antenę.

Dziennikarka przewinęła się przez wiele redakcji radiowych, telewizyjnych i prasowych, podobnie z resztą jak partner. Widzowie zaś pokochali ich za dystans, profesjonalizm, perfekcyjne zgranie, a przede wszystkim — specyficzne poczucie humoru.

Nie zabrakło go także w ostatnim wpisie, jaki pojawił się na profilu prezentera, choć trzeba przyznać, że obcesowość, z jaką podsumował swoje środowisko, mogła zaszokować nawet najbardziej oddanych fanów. „Cała prawda o szołbiznesie” — zatytułowali gospodarze „Dzień Dobry TVN”.

Na zdjęciu Dorota Wellman i Marcin Prokop prezentowali wymowne grymasy do obiektywu, a nad ich głowami wisiała reklama lokalu usługowego. „Ciągarnia drutu” — głosił napis, a dwuznaczne skojarzenie, nawet jeśli niechciane, było bardziej niż oczywiste.

Mocne, nieco grubiańskie „obnażenie sekretu” zdecydowanie przypadło do gustu fanom, którzy w komentarzach nie kryli rozbawienia. Posypały się równie osobliwe żarty, nie zabrakło przytyków w stronę Telewizji Polskiej. Brutalny wpis doczekał się dziesiątek reakcji, a obezwładniająca szczerość została doceniona.

– Jesteście lubiani, bo prawdziwi, a ludzie wyczuwają kłamstwo dość szybko

 Nowa siedziba TVP?

– Ty to zawsze znajdziesz jakieś ciekawe miejsce

– Jakaż to duża różnica czy drut ciągnięty, czy ciągniony? – czytamy pod wpisem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Iwona Pavlović nie wytrzymała po krytyce internauty. Chwilę później rozpętała się burza, takiej jej nie znaliście