Lifestyle.Lelum.pl > Małgorzata Ostrowska Królikowska

Małgorzata Ostrowska Królikowska

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
09.05.2024 09:01 Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Ujawnia, co usłyszała od córki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski tworzyli z pozoru idealny duet. Dopiero po latach poznaliśmy prawdą o zdradzie aktora i jego nieślubnym synu. Teraz Ostrowska-Królikowska po raz pierwszy zabrała głos w tym temacie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Kurowska, fot. KAPiF, kadr z programu Taniec z Gwiazdami” prod. Polsat
20.03.2024 11:19 Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwana kłodą. Zrobiło się nieprzyjemnie

Fani programu „Taniec z Gwiazdami” z niecierpliwością wyczekują kolejnego odcinka najnowszej edycji, które będzie miał swoją premierę już w najbliższą niedzielę. Na parkiecie nie zobaczymy już jednak występu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która odpadła w poprzednim odcinku. Gwiazda padła ofiarą kilku niezbyt miłych komentarzy. Na szczęście Joanna Kurowska stanęła w jej obronie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Kurowska
18.03.2024 19:58 "Taniec z Gwiazdami": Kurowska podsumowała program

W niedzielny wieczór fani programu „Taniec z Gwiazdami” byli świadkami 3. odcinku popularnego show, w którym gwiazdy rywalizują ze sobą na parkiecie. Niestety format rządzi się swoimi prawami, dlatego także w ostatnim odcinku jeden z uczestników musiał pożegnać się z dalszymi występami. Tym razem padło na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
18.03.2024 16:02 "Taniec z Gwiazdami:" wieści po eliminacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Najnowsza edycja programu „Taniec gwiazdami” zbiera kolejne żniwo. Wraz z końcem 3. odcinka z programem pożegnała się kolejna para. Tym razem padło na gwiazdę, która zasłynęła swoją rolą w serialu „Klan”. Jak się okazuje, odpadnięcie z programu może mieć dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej spore konsekwencje. 

Antek Królikowski nie wspierał mamy w TzG.
04.03.2024 17:23 Królikowski nie wspierał mamy w TzG. To go zdradziło

Za nami pierwszy debiutancki odcinek nowej edycji kultowego show “Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie mogliśmy oglądać takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel, Maciej Musiał, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Niestety, okazało się, że syn ostatniej z wymienionych uczestniczek nie wspierał jej tego dnia w studio. Gdzie się podziewał Antek Królikowski?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Taniec z Gwiazdami
25.02.2024 07:21 Małgorzata Ostrowska-Królikowska o alimentach. Nie owijała w bawełnę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została ogłoszona jako uczestniczka 14. edycji “Tańca z gwiazdami”. Celebrytka ma zatańczyć w parze z tancerzem Kamilem Gwarą. W związku z jej udziałem w show, w jej kierunku posypały się krytyczne komentarze. Chodzi o jej syna, Antka Królikowskiego. Odpowiedź aktorki sprytnie ucięła temat. Należy jej się?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
07.02.2024 14:12 Ostrowska-Królikowska już tego nie ukrywa. Opowiedziała o „nowej miłości”

Odkąd ogłoszono, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpi w najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”, o aktorce zrobiło się bardzo głośno. W mediach pojawiło się mnóstwo materiałów, które traktują o szczegółach jej życia prywatnego. Czy w ostatnim czasie pojawił się w nim ktoś nowy? Artystka wyznała, czy jest gotowa, aby znów się zakochać! 

Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem.
22.12.2023 10:43 Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem. Wzruszający apel aktorki

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym okresie każdy chce spędzić jak najwięcej czasu ze swoją najbliższą rodziną. Podobne życzenie ma również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Okazało się, że mama Antka Królikowskiego od kilku miesięcy walczy o spotkanie ze swoim wnukiem Vincentem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża
02.08.2023 11:59 Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża. Jedna sytuacja ujawniła jej prawdziwą twarz!

Paweł Królikowski zmarł ponad 3 lata temu. Jego śmierć była przeżywana w wielu polskich domach, gdzie zapisał się w sercach widzów serialu „Ranczo”, który nawet dziś, po latach od zakończenia emisji, cieszy się ogromną popularnością. Nagle na jaw wyszły szokujące szczegóły odnośnie jego życia prywatnego. W związku z tym pokazano prawdziwą twarz wdowy po nim, czyli Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
31.03.2023 17:18 Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kategorycznie odcięła się od afery z udziałem jej syna i Joanny Opozdy. Aktorka podjęła kolejne radykalne kroki i nie zamierza już czytać hejtu na temat Antka Królikowskiego w swoich social mediach.Czy może mieć to związek z komentarzami na temat Antka, jakie pojawiały się pod dotychczasowymi zdjęciami?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
30.03.2023 12:34 Małgorzata Ostrowska-Królikowska reaguje na skandaliczne publikacje na profilu syna i aferę z Opozdą. Podjęła decyzję

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wypowiedziała się na temat zaskakujących publikacji na profilu jej syna oraz apelu Joanny Opozdy. Aktorka podjęła decyzję i wydała oficjalne oświadczenie.Wciąż nie milkną głosy na temat kontrowersyjnych postów, które pojawiły się na profilu aktora z udziałem jego ciężarnej żony. Wiele osób oczekiwało na wypowiedź mamy Antka Królikowskiego, do której zwróciła się sama Joanna Opozda w swoim dzisiejszym poście na Instagramie. W końcu aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
20.02.2023 20:29 Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod ostrzałem hejterów. Przykre, co piszą

Nie cichną głosy krytyki i oburzenia po sobotniej aferze z udziałem Antka Królikowskiego. Przykre, hejterskie komentarze spadły także na jego mamę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chciała tylko pochwalić się miłymi chwilami — zamiast tego znalazła się pod ostrzałem bolesnych przytyków. W sobotę 18 lutego media obiegła informacja o kłopotach, w jakie miał wpakować się Antoni Królikowski. We krwi młodego aktora policja miała znaleźć ślady nielegalnej substancji. Okazuje się, że nie tylko na niego spadł grad krytyki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
12.01.2023 21:43 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma pewne obawy. „Robi dobrą minę”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale przede wszystkim realizuje się obecnie jako mama i babcia. Teraz czeka ją naprawdę dużo wyzwań. Ten rok zapowiada się naprawdę wymagająco dla pociech znanej gwiazdy. Wszystkie wydarzenia rodzinne z pewnością bardzo mocną wpłyną na samopoczucie aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
07.12.2022 18:00 Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos ws. śmierci Jana Nowickiego. Złożyła mu nietypowe życzenia

Dzisiejszego ranka poinformowano o śmierci wybitnego aktora, Jana Nowickiego. Wielu uznanych dziś kolegów i koleżanek z branży uważało go za mistrza, dlatego dziś jest przez nich ciepło żegnany. Kilka słów od siebie dodała także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktora opublikowała do tego w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie aktora, które przedstawia go jako młodego mężczyznę. Co napisała na jego temat?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
17.11.2022 19:13 „My już po świętach”. Dopiero listopad, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska już zaskoczyła zdjęciem z choinką

Choć za nami dopiero połowa listopada, gwiazda „Klanu” już dała się ponieść magii świąt. Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła zaskakujące zdjęcie. W tle kolorowa choinka i „gwiazda betlejemska” w donicy. „My już po świętach”. Dopiero co w sklepach roiło się od dyń i zniczy, a teraz z głośników już lecą największe świąteczne hity, zaś półki uginają się od świątecznych dekoracji. Przywykliśmy już, że wigilijna atmosfera towarzyszy nam na wiele tygodni przed Bożym Narodzeniem. Jednak gwiazda „Klanu” w swojej relacji poszła o krok dalej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
03.09.2022 22:24 Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem. Tak gwiazda „Klanu” spędza sobotę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła wymarzone, sobotnie popołudnie z ukochanym wnukiem. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i nawet pełna energii babcia nie zawsze za nim nadąża. Na Instagramie pojawiła się urocza relacja. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dla gwiazdy „Klanu” rodzina jest wszystkim. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dla swoich najbliższych praktycznie wszystko. Ostatnie miesiące jej nie oszczędzały, a mimo to jak lwica walczyła w obronie swojego sprawiającego kłopoty syna — Antka. Zwłaszcza, gdy sytuacja pomiędzy nim a Joanną Opozdą się zaostrzyła. Niestety, kontakt z najmłodszym wnukiem jest mocno utrudniony. Na szczęście gwiazda znajduje oparcie i spokój u swoich dzieci, a Józio Królikowski, syn Jana i Joanny, jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Gwiazda właśnie spędziła z nim wymarzone popołudnie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
22.08.2022 11:30 Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Wakacje wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z urlopów i ostatnich wyjazdów. Jedną z gwiazd, która zdecydowała się właśnie teraz spędzić wakacje nad polskim morzem, jest aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Artystka pochwaliła się zdjęciem z piaszczystej plaży. Jeszcze chwilę temu gwiazda była bohaterką skandalu, jaki wyniknął pomiędzy jej synem Antkiem Królikowskim a jego byłą ukochaną. Aktorka stanęła po stronie swojej pociechy i w dosadny sposób odpowiedziała jednej z internautek. Później artystka zniknęła na chwilkę z mediów, po czym ucięła temat konfliktu syna i jego byłej partnerki, a także zajęła się swoimi obowiązkami zawodowymi. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że w pracy najbardziej ceni sobie spokój i środowisko wolne od afer. Teraz gwiazda udała się na zasłużony urlop.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
15.08.2022 21:57 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ruszyła z gratulacjami i zwróciła się do Aleksandry. Gwiazda „Klanu” zachwycona sukcesem Polki

Na Instagramie spłynęły gorące gratulacje. Małgorzata Ostrowska-Królikowska publicznie powinszowała sukcesu młodej Polce. Gwiazda „Klanu” z uwagą śledziła sportowe wyczyny zwyciężczyni i nie mogła nie podzielić się radosną informacją z fanami. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest prawdziwym „dobrym duchem” polskiej telewizji. Zawsze serdeczna i pełna ciepła, oraz gotowa obsypać pochwałami i komplementami zarówno bliskich, jak i tych, których zna jedynie z widzenia. Teraz gorąco pogratulowała sukcesu młodej, polskiej sportsmence.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
03.08.2022 19:19 Małgorzata Ostrowska-Królikowska chwali się „brakiem afer”. Zapomniała o synu?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym zdradziła, jaka atmosfera panuje w jej otoczeniu. Przy okazji opowiedziała, co jest dla niej najważniejsze podczas budowania relacji międzyludzkich. Aktorka podjęła się organizacji specjalnego Festiwalu imienia Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. Przy okazji wypowiedziała się, jak wyglądały przygotowania do tego wydarzenia i z czego jest najbardziej zadowolona.

Grażyna Zielińska
02.08.2022 09:42 Znana z „Ranczo” Grażyna Zielińska dostała owacje na stojąco. Wzruszyła ludzi na festiwalu Królikowskiej

Grażyna Zielińska zdobyła wielką popularność za sprawą roli Babki w serialu „Ranczo”. Teraz, po latach, przyjęła zaproszenie na wyjątkowy festiwal. Publiczność wstała, rozległy się gromkie owacje. Gwiazda „Klanu” nie posiadała się z radości. Na Instagramie zawitała zaskakująca fotografia. Promieniejąca radością Małgorzata Ostrowska-Królikowska objęła uwielbianą gwiazdę serialu „Ranczo”. Grażyna Zielińska wystąpiła na wyjątkowym festiwalu. Od lat była zapraszana na to wydarzenie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
28.07.2022 09:28 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ogłosiła, jaki zaszczyt ją spotkał. „Bardzo ważny moment. Rewelacja”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyła w otwarciu jednej z nowych atrakcji powstałych w Kudowie-Zdroju. Przebieg uroczystości aktorka relacjonowała w mediach społecznościowych. Na miejscu pojawiła się sama pani burmistrz. Gwiazda serialu „Klan” od dłuższego czasu sprawnie porusza się po mediach społecznościowych, gdzie publikuje relacje ze swoich zawodowych oraz prywatnych osiągnięć. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyła w uroczystym otwarciu tężni solankowej i miejscowości Kudowa-Zdrój. Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
25.07.2022 15:38 Piotr Cyrwus ujawnił, jakie zdanie ma na temat Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. „Byliśmy blisko”

Konflikt między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim nabiera coraz mocniejszego charakteru. W awanturę zamieszani zostali również członkowie rodziny aktora, w tym głównie jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Teraz na pomoc ruszył jej serialowy kolega — Piotr Cyrwus. Mama Antka Królikowskiego padła ofiarą krytyki, po tym jak pod wpływem emocji zaczęła bronić postępowania swojego syna. Głos w sprawie zabrał wcielający się w postać Ryśka z serialu „Klan” Piotr Cyrwus. Aktor przez wiele lat grał u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
07.07.2022 20:11 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Zabrała głos ws. medialnych plotek, zalała ją fala wiadomości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć nie należy do gwiazd młodego pokolenia, stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydała oświadczenie, które jest odpowiedzią na ich liczne pytania. Aktorce zależy na tym, by być szczerą w stosunku do fanów. Właśnie dlatego chciała rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy okazji także wyjaśniła kwestię, która mogła nurtować dziennikarzy i reporterów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
27.06.2022 16:38 Niepokojący szczegół na zdjęciu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z wnukiem. „Przy wypadku nic mu nie pomoże”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też kochającą mamą i babcią. Gwiazda nie ukrywa, że jej wnuki są prawdziwym oczkiem w jej głowie. Teraz dodała nowe zdjęcie z Józiem. Pod najnowszym postem aktorki pojawiły się komentarze dotyczące bezpieczeństwa malucha. Fani zarzucają gwieździe, że zapomniała o jednym małym, ale istotnym szczególe, który może zagrozić chłopcu. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
26.06.2022 00:16 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się na zakupy. Niespodziewanie doszło do niezwykłego spotkania

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą długą i udaną karierę w branży aktorskiej. Można więc spodziewać się, że w jej trakcie poznała mnóstwo innych znanych i powszechnie rozpoznawalnych osób. Jedną z takowych spotkała przypadkowo w trakcie wypadu na bazar. Aktorka zdecydowała się zaopatrzyć w świeże warzywa oraz owoce, a przy okazji także kwiaty. Musiała być nieźle zdziwiona, gdy w tłumie nieznajomych, zaaferowanych zakupami twarzy dojrzała znajomą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
21.06.2022 00:20 Co to znaczy grażynić? Małgorzata Ostrowska-Królikowska robi to nawet poza planem, wydało się przypadkiem

To był zwyczajny dzień na planie „Klanu”. Nagle pod adresem jednej z aktorek padło dziwaczne określenie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie kryła zdumienia, kiedy Monika Dryl stwierdziła, że koleżanka z serialu „grażyni”. Byliśmy ciekawi, co oznacza to enigmatyczne słowo. Choć „Klan” gości na antenie już od 25 lat, wydaje się, że na planie nie czuć ani krzty nudy. Prym w pokazywaniu, co dzieje się za kulisami wiedzie oczywiście Małgorzata Ostrowska-Królikowska, od początku związana z kultową produkcją. Gwiazda świętowała na planie urodziny i imieniny, wcielając się w serialową Grażynkę, nosiła pod sercem kolejne swoje dzieci. Nie ma wątpliwości, że 58-letnia aktorka, ze względu na swoje doświadczenie, budzi wśród ekipy nie tylko sympatię, ale i szacunek. Okazuje się jednak, że może mieć pewną nietypową cechę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
17.06.2022 00:28 Wzruszający hołd dla Pawła Królikowskiego w polskim mieście, zjawiły się tłumy. Poruszający widok

Na Instagramie pojawiła się poruszająca relacja. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała, co działo się dziś w pewnym polskim mieście. To tu przyszedł na świat Paweł Królikowski. Tłumy ludzi oddały hołd zmarłemu artyście. 27 lutego cała Polska wstrzymała oddech, kiedy do mediów trafiła nieoczekiwana, bardzo smutna wiadomość. Odszedł Paweł Królikowski, jeden z najbardziej cenionych i szanowanych aktorów. Rodzina pogrążyła się w żałobie, a i miliony fanów nagle zdały sobie sprawę, że nie zobaczą już „Kusego” z „Rancza”. Artystę żegnała jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz piątka ukochanych dzieci. Przed śmiercią zdążył jeszcze poznać swojego pierwszego wnuka, Józia. Teraz chłopczyk ma 3 latka i coraz więcej rozumie z babcinych opowieści o swoim wspaniałym dziadku.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
15.06.2022 10:37 Wielka radość w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Malutki Józio rośnie jak na drożdżach

Gwiazda „Klanu” z miłością i oddaniem wychowała piątkę swoich dzieci, a kilka lat temu powitała pierwszego wnuka. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się wielką radością. Malutki Józio urósł i coraz bardziej przypomina swojego dziadka. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawsze marzyła o dużej rodzinie. Wraz z Pawłem Królikowskim stworzyli dom pełen miłości dla piątki swoich dzieci: Antka, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Ciążę ukrywała nawet na planie „Klanu”, z którym związana jest od 25 lat. Dziś najmłodszy z rodzeństwa ma 15 lat i, jak na razie, unika blasku fleszy, podczas gdy najstarszy nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. 21-letnia Marcelina zachwyca urodą i podobieństwem do matki, zaś 23-letnia Julia brała ślub w tym samym roku, co Antoni i niedawno miała powiadomić rodzinę o ciąży. Tymczasem drugi z braci, Jan od kilku lat pozostaje w związku z Joanną Jarmołowicz, gwiazdą „M jak miłość”.

  • 1
  • 2