Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża. Jedna sytuacja ujawniła jej prawdziwą twarz!
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.08.2023 11:59

Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża. Jedna sytuacja ujawniła jej prawdziwą twarz!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża
Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża, fot. TRICOLORS/East News

Paweł Królikowski zmarł ponad 3 lata temu. Jego śmierć była przeżywana w wielu polskich domach, gdzie zapisał się w sercach widzów serialu „Ranczo”, który nawet dziś, po latach od zakończenia emisji, cieszy się ogromną popularnością. Nagle na jaw wyszły szokujące szczegóły odnośnie jego życia prywatnego. W związku z tym pokazano prawdziwą twarz wdowy po nim, czyli Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała wybaczyć mężowi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski poznali się w wieku na egzaminach do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Aktor miał wówczas 21 lat, aktorka była od niego o trzy lata młodsza. W 1988 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a później doczekali się piątki dzieci, z których część zdecydowała się pójść w ich ślady.

W ostatnich dniach media rozpisują się o romansie Pawła Królikowskiego i jego nieślubnym synu, Maćku. To właśnie wdowa po aktorze oficjalnie przyznała, że Maciej jest nieślubnym synem jej zmarłego męża w rozmowie z „Super Expressem”, który dotarł do tych informacji:

Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła. (...) Jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

Pracownik "Nasz nowy dom" przerażony. Ugięły mu się nogi, gdy usłyszał zasady, teraz wszystko ujawnił

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała prawdziwą twarz po pogrzebie męża

Informacja o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego była jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic rodziny. Prawda wyszła na jaw dopiero jakiś czas po śmierci aktorka, a konkretnie podczas sprawy sądowej związanej z podziałem majątku po jego śmierci. Mężczyzna zmagał się z chorobą neurologiczną, w związku z którą musiał przejść operację, po której wdały się powikłania. Aktor ostatnie miesiące życia spędził przykuty do szpitalnego łóżka i nie pozostawił po sobie testamentu. To właśnie z tego powodu o podziale jego majątku musiał zadecydować sąd.

Wśród stron postępowania poza Małgorzatą Ostrowską-Królikowską i jej dziećmi znalazła się jeszcze jedna osoba – nieślubny syn aktora. Ta informacja wybuchła w mediach niczym prawdziwa bomba, przez co internauci zaczęli się zastanawiać jakie właściwie relacje panują między członkami rodziny Królikowskich.

Jakie relacje panują między Małgorzatą Ostrowską-Królikowską a nieślubnym synem jej męża?

Portal „Show News”, powołując się na informatora z otoczenia rodziny Królikowskich, ujawnił, jakie relacje panują między członkami rodziny Królikowskich, a nieślubnym synem zmarłego aktora. Jak się jednak okazało, Małgorzata Ostrowska-Królikowska dawno pogodziła się ze zdradą, a Maciej jest pełnoprawnym członkiem rodziny Królikowskich. 

Małgosia już dawno pogodziła się ze zdradą męża. Schowała dumę do kieszeni i wybaczyła mu. Temat nieślubnego dziecka jest dla niej dawno zamknięty i była zdziwiona, że akurat teraz media poruszyły ten wątek.

Syn Pawła Królikowskiego z nieślubnego łoża ma być traktowany tak samo jak pozostałe dzieci aktorki i być zapraszany na rodzinne wydarzenia:

Gosia co roku zaprasza Macieja na Festiwal im. Pawła Królikowskiego. W ubiegłe lato chłopak towarzyszył rodzinie podczas imprezy w Kudowie-Zdroju. Na widowni siedział w pierwszym rzędzie obok dziadków, czyli rodziców Pawła Królikowskiego.

Źródło: Jastrząb post, Plejada, Super Express, Polska Times, Show News

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy