Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma pewne obawy. „Robi dobrą minę”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.01.2023 21:43

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma pewne obawy. „Robi dobrą minę”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. KAPiF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale przede wszystkim realizuje się obecnie jako mama i babcia. Teraz czeka ją naprawdę dużo wyzwań.

Ten rok zapowiada się naprawdę wymagająco dla pociech znanej gwiazdy. Wszystkie wydarzenia rodzinne z pewnością bardzo mocną wpłyną na samopoczucie aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska musi przygotować się na wymagający rok

Gwiazda nie ukrywa, że w tym momencie bardziej niż na aktorstwie skupia się na swojej rodzinie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w roli babci i z chęcią angażuje się w życie wszystkich swoich pociech.

Teraz jednak aktorkę będzie czekać wiele ciężkich wyzwań, a to z powodu jej dzieci, dla których ten rok pełen będzie ważnych wydarzeń. Wszystko to z pewnością wpłynie na samopoczucie wdowy po Pawle Królikowskim.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska „robi dobrą minę” do czekających ją ciężkich wydarzeń

Okazało się, że w tym roku rodzinę Królikowskich czeka mnóstwo istotnych wydarzeń. Średni syn aktorki będzie miał w 2023 roku wymarzony ślub, który został przełożony z powodu wyjścia za mąż ciężarnej Julii.

Do tego dochodzi głośna rozprawa sądowa Antka Królikowskiego, o której już teraz pisze wiele mediów w naszym kraju. Wygląda jednak na to, że sprawy dzieci gwiazdy to nie wszystko, co będzie zajmować jej głowę. W tym roku czeka ją kosztowny remont domu, który według aktorki nie może już dłużej czekać. Wszystko to może zajmować myśli Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

– Gośka robi dobrą minę, ale tak naprawdę bardzo boi się nadchodzących miesięcy. Czeka ją jako matkę mnóstwo wyzwań – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco” znajoma aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!