Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.08.2022 11:30

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Wakacje wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z urlopów i ostatnich wyjazdów. Jedną z gwiazd, która zdecydowała się właśnie teraz spędzić wakacje nad polskim morzem, jest aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Artystka pochwaliła się zdjęciem z piaszczystej plaży.

Jeszcze chwilę temu gwiazda była bohaterką skandalu, jaki wyniknął pomiędzy jej synem Antkiem Królikowskim a jego byłą ukochaną. Aktorka stanęła po stronie swojej pociechy i w dosadny sposób odpowiedziała jednej z internautek. 

Później artystka zniknęła na chwilkę z mediów, po czym ucięła temat konfliktu syna i jego byłej partnerki, a także zajęła się swoimi obowiązkami zawodowymi. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że w pracy najbardziej ceni sobie spokój i środowisko wolne od afer. Teraz gwiazda udała się na zasłużony urlop.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpoczywa nad Bałtykiem

Mama Antka Królikowskiego pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, w jaki sposób spędza swój wolny czas. Okazało się, że aktorka udała się na urlop i ostatnie dni wakacji spędza nad polskim morzem. Na zdjęciach zamieszczonych w social mediach gwiazdy widzimy, jak wyleguje się na piaszczystej plaży. Po hasztagach zamieszczonych pod fotografią można wnioskować, że był to bardzo spontaniczny wyjazd, jednak aktorka nie żałuje podjętej decyzji.

-Ten świat jest piękny do obłędu. Nie, żeby taki był, ale ja go takim widzę — podpisała fotografię Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje w stroju kąpielowym

Pomimo tego, że obecnie pogoda nad polskim morzem zdecydowanie nie rozpieszcza wypoczywających tam turystów, gwiazda zdecydowała się spróbować trochę opalić i pokazała na swoim social mediach, jak prezentuje się w stroju kąpielowym. Nie da się ukryć, że aktorka prezentuje się naprawdę niesamowicie. W komentarzach nie brak słow pochwały na temat pięknych długich nóg gwiazdy.

„Świat jest piękny i Ty”

„Pani Małgosiu przepiękne zdjęcie, pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wypoczynku”

„Pani Małgosiu, przepiękne zdjęcie zatrzymuje wzrok” – czytamy pod postem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Zobacz zdjęcie:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostro odpowiedziała fance Joanny Opozdy. Padły mocne słowa
  2. Dramat Piotra Gąsowskiego na lotnisku. Ciężko uwierzyć, jak go potraktowano. „Miało być pięknie”
  3. Edyta Górniak musiała pilnie interweniować ws. syna. Allan potrzebował pomocy specjalisty