Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ostrowska-Królikowska już tego nie ukrywa. Opowiedziała o „nowej miłości”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.02.2024 14:12

Ostrowska-Królikowska już tego nie ukrywa. Opowiedziała o „nowej miłości”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczyła wyznaniem na pytanie o "nową miłość". Fot. KAPiF

Odkąd ogłoszono, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpi w najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”, o aktorce zrobiło się bardzo głośno. W mediach pojawiło się mnóstwo materiałów, które traktują o szczegółach jej życia prywatnego. Czy w ostatnim czasie pojawił się w nim ktoś nowy? Artystka wyznała, czy jest gotowa, aby znów się zakochać! 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła męża

Małgorzatę Ostrowską-Królikowską cała Polska kojarzy z serialu “Klan”, na którego lamach wystąpiła w roli Grażynki. W bogatym portfolio aktorki znajdziemy wiele innych popularnych produkcji, a także programów rozrywkowych, w których chętnie występowała. Wieść, że pojawi się w nadchodzącej edycji “Tańca z Gwiazdami” zachwyciła jej wiernych fanów.

Życie prywatne Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej niestety już nie jest tak kolorowe, jak to zawodowe. W lutym 2020 roku artystka musiała pożegnać swojego męża, wybitnego aktora Pawła Królikowskiego, który odszedł po ciężkiej chorobie. 27 lutego miną 4 lata od tych przykrych wydarzeń. Choć serce aktorki z pewnością zieje pustką, fani zastanawiają się, czy pojawił się w nim ktoś nowy. Ostrowska-Królikowska właśnie rozwiała wątpliwości!

Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem. Wzruszający apel aktorki Małgorzata Ostrowska-Królikowska TAK potraktowała syna męża. Jedna sytuacja ujawniła jej prawdziwą twarz!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

W ostatnim czasie Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmagała się z wieloma prywatnymi problemami. Śmierć męża była tylko jednym z nich. Kolejnym trudnym doświadczeniem okazał się rozwód jej syna, Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą. W tym całym osobistym zamieszaniu aktorce trudno było znaleźć chwilę dla siebie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska liczy na to, że udział w “Tańcu z Gwiazdami” zmieni ten stan rzeczy i będzie mogła na nowo odnaleźć w sobie kobiecość. 

Bardzo bym chciała. Chciałabym odkryć pewne rzeczy, które mam wrażenie bardzo głęboko gdzieś zniknęły, schowały się w jakiejś szufladzie. Chciałabym je wyjąć – przyznała na łamach “Plotka”.

Projekt bez nazwy - 2024-02-07T135631.494.png
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczyła wyznaniem na pytanie o "nową miłość". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-07T135651.571.png
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczyła wyznaniem na pytanie o "nową miłość". Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ogłosili Dagmarę Kaźmierską w "TzG" i się zaczęło. Polacy nie wytrzymali, posypały się gromy. A to dopiero początek?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o "nowej miłości"

Poczynania Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej są bacznie śledzone przez spore grono jej wiernych fanów. Ci doskonale zdają sobie sprawę, że aktorka bardzo przeżyła śmierć męża, Pawła Królikowskiego. Mimo to mają nadzieję, że ich 59-letnia idolka zazna jeszcze szczęścia u boku mężczyzny. Z uwagi na ten fakt dziennikarze “Plotka” nie mogli przepuścić okazji — postanowili zapytać, czy artystka jest gotowa na doświadczenie nowej miłości. Jej odpowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości:

Nie wiem. W ogóle o tym nie myślę. Jestem na takim etapie, że w ogóle mnie to nie interesuje. Mam tyle obowiązków, tyle spraw na głowie, tyle tego życia, by je przeżyć, podzielić się nim z innymi, a jest tych ludzi dużo, że w ogóle tak o sobie nie myślę. Na razie ten program uruchamia mnie do tego, żeby o sobie pomyśleć – wyznała.

Projekt bez nazwy - 2024-02-07T135714.405.png
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczyła wyznaniem na pytanie o "nową miłość". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-07T135723.111.png
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczyła wyznaniem na pytanie o "nową miłość". Fot. KAPiF