Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.03.2023 17:18

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. KAPIF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kategorycznie odcięła się od afery z udziałem jej syna i Joanny Opozdy. Aktorka podjęła kolejne radykalne kroki i nie zamierza już czytać hejtu na temat Antka Królikowskiego w swoich social mediach.

Czy może mieć to związek z komentarzami na temat Antka, jakie pojawiały się pod dotychczasowymi zdjęciami?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odcina się od afery z Antkiem i Joanną Opozdą

Aktorka już od jakiegoś czasu jest wypytywana przez media na temat afery z udziałem jej syna i jego byłej partnerki Joanny Opozdy. W końcu Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zamieścić specjalne oświadczenie, w którym zaznaczyła, że wyraźnie odcina się od jakichkolwiek wypowiedzi na temat byłej relacji Antka Królikowskiego.

- W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy i informacjami, jaki pojawiają się w przestrzeni medialnej, informuję, że nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna, Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy - napisała na swoim profilu na Instagramie gwiazda.

To jednak nie wszystko. 

Tomasz Komenda znowu trafi za kratki? Prawnik nie ma dobrych wieści. "Jest milion okoliczności po drodze"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła decyzję w sprawie afery ze swoim synem

Co więcej, aktorka zaznaczyła, że ma nadzieję, że Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwiążą ten konflikt w domowym zaciszu i nie będą dłużej ujawniać wszystkich szczegółów ze swojej prywatności. Powiedziała też, że nie chce, aby ta afera oddziaływała na jej wnuka Vincenta, który zasługuje na to, aby wychowywać się w miłości i opiece swoich rodziców.

- Kocham swojego wnuka Vincenta ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymywanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw jego rodziców. Jednocześnie informuje media, że to mój jedyny i ostatni komentarz w tej sprawie - zakończyła swój wpis Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Teraz gwiazda wykonała kolejny krok w tej sprawie i postanowiła zablokować możliwość komentowania jej postów na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie pozwala na komentowanie swoich postów na Instagramie

Teraz okazało się, że aktorka do tego stopnia odcina się od całej sprawy związanej z opublikowaniem prywatnych nagrań Joanny Opozdy przez Antka Królikowskiego, że nie pozwala nawet na komentowanie swoich postów na Instagramie. Gwiazda zablokowała tę opcję w kilku swoich ostatnich postach.

Fani spekulują, że może być to spowodowane tym, że pod każdym z poprzednich zdjęć Małgorzata Ostrowska-Królikowska dostawała masę komentarzy na temat jej syna, w których internauci sugerowali jej interwencję i reakcję na jego zachowanie. Być może aktorka miała już dość bycia zaangażowaną w kłopoty Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Zobacz post: