Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwana kłodą. Zrobiło się nieprzyjemnie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.03.2024 11:19

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwana kłodą. Zrobiło się nieprzyjemnie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Kurowska, fot. KAPiF, kadr z programu Taniec z Gwiazdami” prod. Polsat
Fot. KAPiF, kadr z programu Taniec z Gwiazdami” prod. Polsat

Fani programu „Taniec z Gwiazdami” z niecierpliwością wyczekują kolejnego odcinka najnowszej edycji, które będzie miał swoją premierę już w najbliższą niedzielę. Na parkiecie nie zobaczymy już jednak występu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która odpadła w poprzednim odcinku. Gwiazda padła ofiarą kilku niezbyt miłych komentarzy. Na szczęście Joanna Kurowska stanęła w jej obronie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała się z „Tańcem z Gwiazdami”

W ostatnim odcinku programu „Taniec z Gwiazdami” Małgorzata Ostrowska-Królikowska zatańczyła tango do utworu „Mamma Mia” zespołu ABBA. Aktorka występująca w parze z Kamilem Gwarą zdobyła od jurorów 28 punktów. Choć nie znalazła się na ostatniej pozycji tabeli, zabrakło jej głosów od widzów, które pozwoliłyby jej na awans do kolejnego odcinka. 

Najostrzej potraktowała aktorkę Iwona Pavlović, znana także jako „Czarna Mamba”. Jurorka oceniła jej występ na 5 punktów, a także ostro go skrytykowała

Małgosiu jest mi ciężko powiedzieć te ciężkie słowa, ale to nie była tragedia? To była tragedia. Ale ja nie wiem nawet, co to w ogóle było?! Nie było ramy, nie było trzymania, nie było nóg… Niech Ewka da dychę, ja dam jeden… – powiedziała Iwona Pavlović.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel tak zatańczyła. Zaskoczenie w "Tańcu z Gwiazdami" "Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skrytykowana przez internautkę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, podobnie jak wiele innych gwiazd, musi liczyć się z komentarzami w sieci. Choć wiele z nich jest pozytywnych, zdarzają się także i słowa krytyki, a nawet hejt. Takie wpisy szczególnie nasilają się w okresach wzmożonego zainteresowania daną osobą. Aktorka, która pożegnała się z programem „Taniec z Gwiazdami” w ostatnim odcinku, przeczytała na swoim instagramowym profilu pewne raniące słowa. Internautka w swoim komentarzu nie tylko nazwała ją „kłodą”, ale także odniosła się do dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, w tym Antoniego Królikowskiego, który niedawno ponownie trafił na medialne nagłówki za sprawą wywiadu, w którym opowiedział o swoim synu i byłej żonie. 

Nie dziwie się, że Pani jest taką kłodą, jak tyle dzieci Pani poczyniła w swoim życiu, niekoniecznie wszystkie są normalne z naciskiem na duże Ant – czytamy w komenatrzu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: 

Joanna Kuroswka stanęła w obronie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

W obronie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ponownie stanęła jej przyjaciółka, Joanna Kurowska. Aktorka ostro skomentowała niedawno Iwonę Pavlović, która bardzo negatywnie oceniła występ gwiazdy „Klanu” w jej ostatnim odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”. Jak widać serialowa Grażyna Lubicz może się poszczycić wierną przyjaciółką, która skoczyłaby za nią i w ogień i na wojnę z hejterami. Aktorka skrytykowała bowiem niewybredne słowa internautki, zapewniając ją, że karma do niej wróci

To, co Pani pisze, jest podłe. To wróci do Pani szybciej, niż Pani myśli… proszę tylko czekać. Tylko w Polsce jest to możliwe, żeby kobieta drugiej kobiecie wyrządzała taką podłość. Karma wraca – napisała Joanna Kurowska.

Oba komentarze zniknęły już z profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF