Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Królikowski nie wspierał mamy w TzG. To go zdradziło
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.03.2024 17:23

Królikowski nie wspierał mamy w TzG. To go zdradziło

Antek Królikowski nie wspierał mamy w TzG.
Antek Królikowski nie wspierał mamy w TzG, fot. KAPIF

Za nami pierwszy debiutancki odcinek nowej edycji kultowego show “Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie mogliśmy oglądać takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel, Maciej Musiał, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Niestety, okazało się, że syn ostatniej z wymienionych uczestniczek nie wspierał jej tego dnia w studio. Gdzie się podziewał Antek Królikowski?

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Nowa edycja kultowego show Polsatu od samego początku wywołuje mnóstwo wrażeń i emocji. Już po ogłoszeniu uczestników tanecznego formatu w sieci zawrzało od komentarzy i słów podziwu, a debiutancki odcinek programu jeszcze bardziej podgrzał atmosferę.

Najpierw zrobiło się głośno na temat nieprzychylnego komentarza ubiegającej się o fotel jurora Agnieszki Kaczorowskiej, która skrytykowała oficjalny skład jury show, a później w Internecie pojawiło się kilka słów na temat występów kolejnych gwiazd.

Na parkiecie mieliśmy okazję zobaczyć takie gwiazdy, jak Anita Sokołowska, Maciej Musiał, Roksana Węgiel, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Co więcej, w pierwszym odcinku nikt nie musiał pożegnać się z show, w związku z czym cały skład powita nas raz jeszcze w kolejnym niedzielnym odcinku programu.

Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą Konflikt Maseraka z Kaczorowską. Wyciągnęła brudy z przeszłości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o swoim udziale w TzG

Jedną z gwiazd, która zadebiutowała na tanecznym parkiecie show Polsatu, była Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka występuje u boku tancerza Kamila Gwary, który w pierwszym odcinku zatańczył z nią walc angielski. Sama gwiazda nie kryła radości ze swojego występu i bardzo dobrze bawiła się podczas swojego debiutu.

Zanim jednak aktorka zawitała na scenę, produkcja wyświetliła nagranie, z którego mogliśmy dowiedzieć się, dlaczego zdecydowała się na udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Okazało się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała już dość ciężkiego okresu, jaki towarzyszył jej w życiu i miała ochotę na chwilę rozrywki i oderwania od rzeczywistości. Gwiazda nie kryła łez gdy podzieliła się z widzami swoim wyznaniem.

Na parkiecie bym chciała odnaleźć odwagę, poczucie pewności siebie, bezpieczeństwo. Będzie na pewno ciężko, ale wszystkim moim bliskim i tym, z którymi pracuję, żyję, to zrobi dobrze. (...) Wejdę w ten nowy etap w życiu tanecznym krokiem

Małgorzata Ostrowska Królikowska.jpg
Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o swoim udziale w TzG, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Maserak nagle wypalił do Hakiela. Zrobiło się niezręcznie.

Czy Antek Królikowski nie wspierał mamy w "Tańcu z Gwiazdami"?

Chyba nikt po wyznaniu aktorki nie miał wątpliwości, że jej występ w tanecznym show kosztował ją wiele emocji. Tym większym zaskoczeniem był fakt, że w studiu “Tańca z Gwiazdami” zabrakło jej ukochanego syna Antka Królikowskiego. Aktor nie pojawił się na widowni, a wiele osób zastanawiało się, co było tak ważne, że nie był on w stanie wspierać mamy w tak ważnym dla niej dniu.

Na profilu gwiazdora na Instagramie pojawiło się natomiast zdjęcie telewizora, na którym widzimy, że śledził on poczynania swojej mamy i mocno trzymał kciuki za jej debiutancki występ. Wszystko wskazuje na to, że aktor nie zapomniał o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej w tak ważnym dla niej dniu.

Antek Królikowski tzg.jpg
Czy Antek Królikowski nie wspierał mamy w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. Instagram
Antek Królikowski 1.jpg
Czy Antek Królikowski nie wspierał mamy w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPIF