Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
24.05.2024 18:22 Nasz nowy dom: Przejmująca reakcja Dowbor na śmierć uczestniczki

Zmarła jedna z uczestniczek programu “Nasz nowy dom”. Tak Katarzyna Dowbor zareagowała na tę trudną wiadomość. 

Katarzyna Dowbor, śmierć uczestniczki NND
24.05.2024 12:18 Katarzyna Dowbor dowiedziała się o śmierci. Jej reakcja wyciska łzy

23 maja media doniosły o śmierci uczestniczki programu “Nasz Nowy Dom”. Pani Anna Malinowska wzięła udział w kultowym show Polsatu razem z wnuczką Gabrysią w 2021 roku, gdy format był jeszcze prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Choć ekipie udało się dokonać spektakularnej metamorfozy ich mieszkania, nie był to niestety koniec problemów, z którymi musiała mierzyć się rodzina. Pani Anna przegrała długą walkę z bezwzględną chorobą. Dowbor nie mogła pozostać obojętna na te doniesienia, tak zareagowała.

Katarzyna Dowbor
08.05.2024 20:29 "Nie zamykam się na miłość". Dowbor znowu się zakochała?

W życiu Katarzyny Dowbor doszło niedawno do wielu zmian. Dziennikarka zmieniła pracę i obecnie zasiada na kanapie w programie “Pytanie na Śniadanie”. Są osoby, które zastanawiają się, czy do przełomu dojdzie również w jej życiu prywatnym. Zdradziła, jaki partner by ją zainteresował.

Katarzyna Dowbor, Pytanie na Śniadanie
01.05.2024 13:11 Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie. Co dalej z "Pytaniem na śniadanie"?

Katarzyna Dowbor rozpoczęła swoją medialną przygodę w Telewizji Publicznej. Po latach przerwy powróciła na łono swojej “rodzimej” stacji, by poprowadzić “Pytanie na Śniadanie” razem z Filipem Antonowiczem. Pomimo początkowych kontrowersji, para szybko zaskarbiła sobie sympatię publiczności. Jednak w ostatnich dniach nieoficjalnie zaczęło się mówić o odejściu Dowbor ze śniadaniówki. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać w tej sprawie głos, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

Katarzyna Dowbor
25.04.2024 15:41 Nasz nowy dom: Mateusz stracił nogę na torach. Dowbor zdecydował się na piękny gest

Mateuszu Szmajduch to uczestnik programu ”Nasz nowy dom” w Telewizji Polsat. Głośno o chłopaku zrobiło się dwa łata temu, kiedy miał 21 lat. Próbował targnąć się na swoje życie, rzucają się pod pociąg. Stracił nogę i ma aktualnie założoną protezę. Z rodziną spotkała się Katarzyna Dowbor, która w social mediach zamieściła zdjęcie.

Katarzyna Dowbor
07.04.2024 20:33 Katarzyna Dowbor pokazała swojego brata. To istny bogacz

Katarzyna Dowbor nigdy nie ukrywała, że jest bardzo rodzinną osobą, która pielęgnuje swoje relacje z bliskimi. Tym razem prowadząca “Pytanie na śniadanie” pochwaliła się fotografią z bratem. Niewiarygodne, czym on się zajmuje.

Katarzyna Dowbor
01.04.2024 13:10 Katarzyna Dowbor nagle wyciągnęła coś zza pleców. Wszyscy zamarli

Katarzyna Dowbor spełnia się obecnie na planie programu “Pytanie na śniadanie”. W dzisiejszym świątecznym wydaniu porannego show doszło do pewnej niespodziewanej sytuacji z udziałem dziennikarki. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał!

Katarzyna Dowbor, dom z programu „Nasz nowy dom”
23.03.2024 12:23 Spłonął dom uczestników "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawnia kulisy

Program „Nasz nowy dom” od ponad dekady zmienia życia swoich uczestników poprzez remonty ich domów. Bardzo często nie nadają się one do mieszkania lub nie spełniają konkretnych potrzeb danej rodziny. Niestety większość uczestników formatu boryka się z poważnymi trudnościami, a często także kłopotami finansowymi. Czasami po remoncie dochodzi do tragedii, za którą niektórzy starają się obwinić ekipę programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor odpowiedziała na te zarzuty.

Katarzyna Dowbor
19.03.2024 20:14 Katarzyna Dowbor przeszła skomplikowaną operację! Usunięto jej organ, była przerażona

Katarzyna Dowbor jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Pomimo faktu, że teraz nie ma na co narzekać, jeszcze niedawno w jej życiu były poważne problemy. Dotyczy to nie tylko sfery zawodowej, ale też prywatnej. Dziennikarka ma za sobą skomplikowaną operację.

Elżbieta Romanowska
07.03.2024 08:17 Tego w “Nasz Nowy Dom” jeszcze nigdy nie grali

Mimo początkowego niezadowolenia fanów Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor. Część widzów zdążyła się już jednak przyzwyczaić do nowej prowadzącej, która pokazała, na co ją stać. Na łamach kolejnych odcinków otrzymuje coraz więcej komplementów i podbija serca publiczności. Tym razem zdecydowała się na nieoczywisty popis umiejętności, którym całkowicie przyćmiła wcześniejsze występy Katarzyny Dowbor. Fani aż pieją z zachwytu!

"PnŚ" zostanie zdjęte?
04.03.2024 18:24 "PnŚ" zostanie zdjęte? Widzowie oczekują jednego

“Pytanie na śniadanie” przeszło ostatnio niemałą metamorfozę. Produkcja pozbyła się wszystkich dotychczasowych prowadzących i zastąpiła ich nową ekipą. Niestety, niespodziewane zmiany nie przypadły do gustu telewidzom, którzy powoli dają upust swoim emocjom.

Elżbieta Romanowska, Martyna Kupczyk
03.03.2024 19:03 Romanowska wyznała całą prawdę o remontach

Nadchodzi kolejny sezon programu, który odmienia życia Polek i Polaków. Po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć frazę “Wyremontujemy wasz dom” z ust Elżbiety Romanowskiej. Zapowiedzi dotyczące tej edycji są naprawdę hojne. W mediach społecznościowych formatu pojawiło się sprostowanie do ważnego szczegółu dotyczącego czasu trwania remontów.

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
07.02.2024 08:13 Miszczak nazwał siebie „złym człowiekiem”. Dlaczego zwolnił Dowbor?

Zwolnienie Katarzyny Dowbor odbiło się szerokim echem wśród widzów Polsatu, a jednocześnie do tej pory kładzie się cieniem na Edwardzie Miszczaku. W szczerym wywiadzie dziennikarz zdradził, czy z perspektywy czasu żałuje swojej decyzji, a także ujawnił prawdziwy powód, dla którego zastąpił prezenterkę Elżbietą Romanowską. Widzom do tej pory trudno jest otrząsnąć się po tym, co ujawnił.

Katarzyna Dowbor
30.01.2024 16:16 "Co się z nami dzieje?". Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała Polaków. W innych krajach jest pod tym względem dużo lepiej

W ostatnim czasie Katarzyna Dowbor nie schodzi z ust całej Polski. Dziennikarka wywołała wiele emocji, decydując się na przyjęcie posady prowadzącej w “Pytaniu na Śniadanie”. Choć ma 64 lata, nie brak jej energii i zapału do prowadzenia śniadaniowego formatu. W najnowszym wywiadzie zdradziła szczegóły, jak zareagowała, gdy zaproponowano jej posadę, oraz jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami skierowanymi w jej stronę. W pewnym momencie w mocnych słowach podsumowała wszystkich Polaków!

Katarzyna Dowbor
23.12.2023 17:06 Smutne wieści o Katarzynie Dowbor gruchnęły w same święta. Niestety nie miała wyjścia, nie spędzi ich z rodziną

Tuż przed świętami gruchnęła niespodziewana wiadomość o Katarzynie Dowbor. Okazuje się, że w przeciwieństwie do innych gwiazd, które już pochwaliły się, że Wigilię spędzą razem z rodziną, dziennikarka nie będzie miała okazji zobaczyć się z ukochanym synem Maciejem, synową i wnukami. Z jakiego powodu wynika ta nagła decyzja? Katarzyna Dowbor właśnie otworzyła się na ten temat.

Katarzyna Dowbor
11.07.2023 19:01 Katarzyna Dowbor w czułych objęciach. Spędza z córką cudowny czas w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi

Katarzyna Dowbor wybrała się z córką na rajskie wakacje. Wspólnie spędzają czas w jednej z najpiękniejszych letnich destynacji. Na swoich mediach społecznościowych dziennikarka pochwaliła się kadrami, na których widać, jak spędza czas z córką Marią. Przygotujcie się na naprawdę urocze rodzinne obrazki!

Katarzyna Dowbor
06.07.2023 19:14 Katarzyna Dowbor właśnie opuszcza kraj. Nagrali ją na lotnisku. Zabrała wszystko, nawet psa

Już jakiś czas temu Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoim fanom ujęciami z planu zdjęciowego w Brukseli. W opisie posta zdradziła, że szykuje dla nich niespodziankę. Choć oficjalnie wciąż nie wiadomo, dla kogo obecnie pracuje dziennikarka, możliwe, że zdecydowała się na międzynarodową karierę. Właśnie opublikowała kolejne zdjęcia, które mogą potwierdzać tę hipotezę! Katarzyna Dowbor poinformowała fanów, że wylatuje z kraju.

Katarzyna Dowbor
03.07.2023 17:12 Odmieniona Katarzyna Dowbor robi karierę za granicą! Fani wpadli w zachwyt, co za metamorfoza!

Choć niektórzy wieszczyli Katarzynie Dowbor emeryturę po tym, jak zwolniono ją z Polsatu, pełna werwy prezenterka już wróciła do pracy. Choć chętnie chwali się zdjęciami ze swojego nowego przedsięwzięcia, póki co nie wyjawia jego szczegółów.Jej wierni fani życzą jednak samych sukcesów i to niezależnie od tego, dla jakiej stacji już pracuje. Oficjalnie bowiem tego nie wiadomo.

Maciej Dowbor
17.06.2023 22:05 Co dalej z Maciejem Dowborem? Zapadła decyzja. Po tym, co powiedział na Polsat SuperHit fani drżeli o prezentera

Niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz Nowy Dom” wywołało wiele emocji nie tylko wśród fanów dziennikarki, ale i jej najbliższych. Przez długi czas wszyscy zadawali sobie pytanie, czy jej los podzieli także i syn, Maciej Dowbor.Po tym, co Maciej Dowbor powiedział o swojej mamie na Polsat SuperHit Festiwal, wszyscy byli pewni, że on również pożegna się ze stacją. W tej sprawie zapadła właśnie ostateczna decyzja.

Tomasz Komenda
28.04.2023 08:09 Wyciągnął z więzienia Tomasza Komendę. Gdy dowiedział się, co teraz się u niego dzieje, był w szoku

Kilka tygodni temu pojawiły się druzgocące doniesienia o Tomaszu Komendzie. Jego była partnerka wyjawiła, że ten zerwał kontakt z większością swoich bliskich i kompletnie nie radzi sobie na wolności z pieniędzmi, które otrzymał z odszkodowania.Sprawę skomentował Remigiusz Korejwo, funkcjonariusz, który pomógł w wypuszczeniu go na wolność.

Katarzyna Dowbor
12.03.2023 19:36 TVP zostawiło Katarzynę Dowbor "na lodzie". Przez lata milczała o tym, jak ją potraktowano

Katarzyna Dowbor dziś jest jedną z największych gwiazd stacji Polsat. Większą część swojej kariery była jednak związana z TVP. W niedawnym wywiadzie prezenterka wyjawiła, w jaki sposób potraktowała ją państwowa telewizja. Aż trudno w to uwierzyć.Dowbor nie żałuje jednak, że jej kariera tak się potoczyła, bo w przeciwnym razie nie mogłaby prowadzić programu „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor
07.03.2023 23:03 Katarzyna Dowbor obsypana kwiatami. Świętują radosne momenty, genialne wieści, "uroczysty dzień"

Katarzyna Dowbor świętuje dziś swoje 64. urodziny. Z tej okazji produkcja programu "Nasz nowy dom" wręczyła prowadzącej ogromny bukiet kwiatów i wspólnie z nią spędziła ten dzień.Dziennikarka od lat prowadzi jeden z najsłynniejszych programów Polsatu. Nic więc dziwnego, że dziś stacja postanowiła pokazać gwieździe, jak wielkim darzą ją szacunkiem i wspólnie z nią uczcić wyjątkowe święto.