Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor przeszła skomplikowaną operację! Usunięto jej organ, była przerażona
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.03.2024 20:14

Katarzyna Dowbor przeszła skomplikowaną operację! Usunięto jej organ, była przerażona

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF; AKPA

Katarzyna Dowbor jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Pomimo faktu, że teraz nie ma na co narzekać, jeszcze niedawno w jej życiu były poważne problemy. Dotyczy to nie tylko sfery zawodowej, ale też prywatnej. Dziennikarka ma za sobą skomplikowaną operację.

Katarzyna Dowbor całkiem zmieniła swoje życie zawodowe

Nikt nie ma wątpliwości, że ostatnie kilka miesięcy było niesamowicie skomplikowanych dla popularnej prezenterki. Katarzyna Dowbor przez lata dała się poznać telewidzom jako prowadząca kultowe show Polsatu “Nasz nowy dom”. Niestety, po dwunastu latach współpracy produkcja pożegnała się z nią, a na jej miejsce sprowadzono aktorkę Elżbietę Romanowską.

To jednak wcale nie złamało sympatycznej dziennikarki. Gwiazda bardzo szybko zaczęła pracę nad autorskim programem remontowym, a niedługo później otrzymała propozycję całkiem nowego stanowiska — gospodyni porannego show konkurencyjnej stacji. Od tej pory spełnia się jako prowadząca “Pytania na śniadanie”, gdzie występuje u boku Filipa Antonowicza.

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor całkiem zmieniła swoje życie zawodowe, fot. KAPIF
Reporter "Faktów" nagle zniknął! Pracował w TVN od prawie 3 dekad Brytyjskie media milczą o Kate Middleton. Rodzina królewska ma swój sekret

Katarzyna Dowbor otworzyła się na planie "Pytania na śniadanie"

Od tej pory gwiazda realizuje się, jako gospodyni kultowej śniadaniówki, a widzowie nie ukrywają, że jej obecność sprawia, że program bardzo zyskał na wartości. Podczas jednego z odcinków Katarzyna Dowbor podzieliła się z widzami bardzo zaskakującym osobistym wyznaniem, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Okazało się, że znana i ceniona dziennikarka ma za sobą poważną operację, o której przez długi czas nie opowiadała publicznie. Gwiazda zdradziła to przy okazji rozmowy na temat zdrowia, a zwłaszcza chorób tarczycy, która miała miejsce w “Pytaniu na śniadanie”.

Ja się państwu przyznam, że nie mam tarczycy, bo też chorowałam. W końcu lekarze podjęli decyzję, żeby tę tarczycę po prostu zastąpić tabletkami. Ja te tabletki biorę codziennie, można się do tego przyzwyczaić, nie jest to wielki problem - powiedziałą w pewnym momencie podczas programu na żywo.

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor otworzyła się na planie "Pytania na śniadanie", fot. kadr z programu PnŚ

ZOBACZ TEŻ: Klaudia El Dursi pokazała swoją drugą twarz. A na koniec? Padły niecenzuralne słowa.

Katarzyna Dowbor ma za sobą poważną operację

Prezenterka ujawniła jednak, że w jej przypadku leczenie farmakologiczne okazało się niewystarczające, a ona sama musiała skorzystać z pomocy lekarzy, aby ratować swoje zdrowie. Katarzyna Dowbor wyznała już kiedyś podczas jednego ze swoich wywiadów, że w jej przypadku niezbędną okazała się operacja, która kosztowała ją trochę stresu.

Muszę przyznać, że było to okraszone z mojej strony ryzykiem i strachem. Jednak po operacji mój organizm bardzo się uspokoił. Wcześniej ciężko było mi nawet wstawać. Nagminnie przez wiele lat miałam stan zapalny tarczycy, a, jak wiadomo, ona rządzi całym organizmem  - powiedziała dziennikarka podczas rozmowy z Plejadą.

Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor ma za sobą poważną operację, fot. KAPIF