Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor pokazała swojego brata. To istny bogacz
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2024 20:33

Katarzyna Dowbor pokazała swojego brata. To istny bogacz

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF; Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor nigdy nie ukrywała, że jest bardzo rodzinną osobą, która pielęgnuje swoje relacje z bliskimi. Tym razem prowadząca “Pytanie na śniadanie” pochwaliła się fotografią z bratem. Niewiarygodne, czym on się zajmuje.

Katarzyna Dowbor bardzo kocha swoją rodzinę

Katarzyna Dowbor bardzo często podkreśla, że rodzina ma dla niej ogromną wartość, a ona jest z nią bardzo blisko związana. Widać to między innymi na przykładzie jej relacji z ukochanym synem Maciejem Dowbor, który podobnie jak mama robi zawrotną karierę w telewizji.

O ile dzieci prezenterki są doskonale znane w polskich mediach, całkowicie odwrotna sytuacja jest w przypadku jej brata Tomasza, który nie udziela się medialnie. Pomimo faktu, że mężczyzna stroni od polskiego show-biznesu bardzo dobrze się mu powodzi. Niedawno odwiedziła go jego znana siostra, czym pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor, jak wyglądało zwolnienie, nowe szczegóły
Katarzyna Dowbor bardzo kocha swoją rodzinę, fot. KAPIF
Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor, jak wyglądało zwolnienie, nowe szczegóły
Katarzyna Dowbor bardzo kocha swoją rodzinę, fot. KAPIF
Spróbował kebaba od Chajzera. Nie krył zniesmaczenia Polsat rozbiłby nimi bank. Te dwie celebrytki miały wystąpić w “Tańcu z Gwiazdami”

Katarzyna Dowbor pochwaliła się rodzinną fotografią

Tym razem gwiazda programu “Pytanie na śniadanie” pozwoliła sobie na krótki urlop, który postanowiła spędzić w otoczeniu najbliższych. Katarzyna Dowbor wspólnie z bratem, córką oraz pozostałymi członkami najbliższej rodziny wybrała się na wakacje do słonecznej Hiszpanii.

Wspólnymi chwilami pochwaliła się na swoim profilu w social mediach, gdzie widzimy, że rodzina świetnie się bawi, a na ich twarzach malują się szerokie uśmiechy. Prezenterka zaznaczyła również, że rajski urlop bardzo szybko jej minął, a ona powoli szykuje się do powrotu do pracy.

Z rodziną w Hiszpanii jest fajnie. Krótki urlop niestety się kończy. Myślę jednak, że jest coś w tym przysłowiu „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Pozdrawiamy! 

ZOBACZ TEŻ: Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem!

Kim jest brat Katarzyny Dowbor?

Wiele osób zastanawia się, kim jest ukochany brat prezenterki Telewizji Polskiej. Tomasz Kokociński pomimo faktu, że stroni od mediów bardzo dobrze radzi sobie finansowo. Brat dziennikarki mieszka wraz z najbliższymi w Chicago w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje jako specjalista od rehabilitacji dłoni. Mało tego, założył aż 5 klinik, które się tym zajmują. Lokale dobrze prosperują, a to, jak można przypuszczać, musi przekładać się na naprawdę imponujące zarobki

Co więcej, Tomasz realizuje się również jako sportowiec, a jego wielką pasją jest triathlon. Pomimo faktu, że mężczyzna posiada dwa obywatelstwa: polskie i amerykańskie, jest wielkim patriotą i na każdym kroku podkreśla, że jest dumnym Polakiem. O swoim bracie Katarzyna Dowbor opowiedziała więcej w swojej książce “Mężczyźni mojego życia”.

Wyjechał do USA we wczesnych latach 80-tych. Nie znał wtedy angielskiego. Mieszkał w Nowym Jorku, rankami chodził do szkoły, wieczorami pracował jako taksówkarz. Tomek jest bardzo zaradnym mężczyzną, który ciężko pracuje i dla którego Ameryka okazała się idealnym gruntem do zrobienia kariery. O tym, jak niesamowity jest to człowiek, świadczy fakt, że kierując swoimi klinkami, jako dojrzały już mężczyzna i głowa rodziny skończył na Uniwersytecie Columbia reżyserię i produkcję filmową, ponieważ zawsze go to bardzo interesowało - czytamy w książce gwiazdy.