Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karol Strasburger ma jedno, poruszające marzenie związane z 3-letnią córką. „Dodaje mi energii”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.11.2022 22:47

Karol Strasburger ma jedno, poruszające marzenie związane z 3-letnią córką. „Dodaje mi energii”

Karol Strasburger
fot. TRICOLORS/East News

Karol Strasburger wywołał wiele emocji po tym, jak po raz pierwszy został ojcem w wieku 72 lat. Teraz przyznał, że ma poważny plan w związku ze swoją córką. Zrobi wszystko, aby go zrealizować. Ikoniczny gospodarz „Familiady” podzielił się poruszającym wyznaniem. 

Późny ożenek i ojcostwo swojego czasu były swojego czasu tematem wielu komentarzy, a nawet drwin z lubianego prezentera. Teraz jednak Karol Strasburger spełnia się w roli taty, a do nowych obowiązków podchodzi z pełnym zaangażowaniem… i przyjemnością. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że przyszłość daje mu do myślenia.

Był rok 2019, kiedy media obiegła informacja, że ikoniczny prowadzący „Familiady” znów jest zakochany i zamierza sfinalizować swój związek z Małgorzatą Weremczuk, menadżerką i powierniczką. I choć pomiędzy nimi jest niemal 40 lat różnicy, wszystko wskazuje na to, że udało im się stworzyć pełne wsparcia i miłości małżeństwo.

Karol Strasburger ma wzruszające marzenie związane z córką. „To jest jeden z moich celów”

Co więcej — doczekali się córki. Malutka Laura przyszła na świat jako pierwszy potomek aktora. I choć Karol Strasburger nigdy nie prowadził szczególnie hulaszczego trybu życia, teraz, jako dumny ojciec, w całości zaangażował się w nową rolę. Dziewczynka miała zaledwie 18 miesięcy, kiedy zabrał ją na kort tenisowy i uczył podstaw trzymania rakiety, wprowadzając ją w świat swojej wielkiej pasji.

– Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą… bo takim też jest mężem i przyjacielem – mówiła na łamach „Super Expressu” żona prezentera.

Okazuje się jednak, że 75-letni Karol Strasburger cieszy się nie tylko tym, co tu i teraz i nie ignoruje myśli o przyszłości. Jeszcze niedawno w rozmowie z Plejadą przyznał, że nie spodziewał się w swoim życiu zabawy z bańkami mydlanymi i w chowanego. Teraz jednak ma dodatkową motywację, by zachować siły tak długo, jak będzie to możliwe.

– Żartuję, że muszę zatańczyć na weselu mojej córki. Tego się będę trzymał. To jest jeden z moich celów – mówił.

Podkreślił też, że Laura podarowała mu drugą młodość. Dzięki niej czuje motywację i radość — tak wielkie, że w przyszłość patrzy z odwagą.

– Dziecko dodaje mi energii, sprawia, że chcę być aktywny, uśmiechnięty. Nie myślę o tym, jak będę się czuł za dziesięć lat. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zdrowia nie będzie więcej, a mniej […] W tej sytuacji nie mogę pozwolić sobie na narzekanie. Jestem świadomym swoich decyzji facetem, ojcem i mężem – podsumował.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Karol Strasburger

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Pomponik