Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Karola Strasburgera NIE wytrzymała! Jest oświadczenie, przekroczono granice, "nie życzę sobie"
Michał Fitz
Michał Fitz 18.06.2023 10:18

Żona Karola Strasburgera NIE wytrzymała! Jest oświadczenie, przekroczono granice, "nie życzę sobie"

Karol Strasburger z żoną
fot. KAPiF; Karol Strasburger z żoną na pokazie mody

Karol Strasburger i jego żona Małgorzata bardzo cenią sobie swoją prywatność. Właśnie dlatego nie chwalili się jeszcze swoją pociechą w pełnej okazałości, choć Laura ma już 4 lata. Niestety, ktoś postanowił zrobić to za nich. Małżeństwo wydało stanowcze oświadczenie.

Ton i treść komunikatu pokazują, jak istotna jest to sprawa dla Małgorzaty i Karola. Żarty się skończyły.

Żona Karola Strasburgera z poważnym oświadczeniem

W mediach społecznościowych Małgorzaty Weremczuk pojawił się komunikat, w którym ta zwróciła się do mediów. Jak wytłumaczyła, w trakcie odpoczynku nad morzem paparazzi wychwycili jej rodzinę z tłumu i zaczęli robić zdjęcia. Kobieta, która pracuje w branży, więc jest świadoma obowiązków fotoreporterów, podeszła do nich i grzecznie poprosiła, by nie uwieczniali ich córki.

Na niewiele się to jednak zdało, bo później w artykułach użyte zostały wspomniane zdjęcia, na których widać również Laurę. To bardzo nie spodobało się Strasburgerom, którzy nie zamierzają patyczkować się z redakcjami, które tak postępują.

Bardowscy wrócili z wakacji, w takim stanie zastali swój dom. W największym szoku był Jaś, od razu zauważył zniknięcie mebli

Karol Strasburger i żona ostrzegają

W swoim komunikacie Małgorzata zawezwała konkretne portale do tego, by usunęły wszystkie materiały medialne, w których zawarta jest choćby część wizerunku jej córki. Jak zaznaczyła, nie interesuje jej samo zamazywanie twarzy.

- Nie ma naszej zgody, abyście fotografowali bez naszej kontroli nasze dziecko - ani jej ciało, ani twarz, ani nic, co stanowi choć mały procent jej wizerunku! […] Nie życzę sobie zaglądania do mojej świętości, jaką jest dom - grzmiała żona prezentera.

Sprawa może skończyć się w sądzie

Wspomniane oświadczenie to też jednocześnie ostatnie ostrzeżenie dla tego i innych portali, które będą chciały wejść w posiadanie zdjęć uwieczniających prywatne życie Strasburgerów. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, małżeństwo nie zawaha użyć się narzędzi prawnych.

- Stanowczo oświadczamy z Karolem Strasburgerem, że każda redakcja, która wejdzie w posiadanie wykonanych dziś (16.06.2023r.) i innych nieautoryzowanych zdjęć naszej rodziny oraz wpadnie na pomysł ich publikacji, musi liczyć się z naszymi zdecydowanymi działaniami prawnymi! - skwitowała wymownie.

Zobacz post:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania