Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Porażające doniesienia! Jak młodziutka żona Karola Strasburgera to wytrzymuje?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.08.2023 18:32

Porażające doniesienia! Jak młodziutka żona Karola Strasburgera to wytrzymuje?

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger
Żona Karola Strasburgera wyznała szokującą prawdę. Fot. KAPiF

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger dopiero co świętowali 4 rocznicę ślubu, a tu takie wieści. Okazuje się, że życiu pary daleko od sielanki. W najnowszym wywiadzie żona popularnego gospodarza “Familiady” zdradziła, jak wygląda jej codzienność u boku starszego o 37 lat męża. Nie jest jej łatwo.

Niespodziewane początki 3 małżeństwa Karola Strasburgera

W grudniu 2013 roku Karol Strasburger pożegnał ukochaną żonę, Irenę. Po jej śmierci nie miał głowy do tego, by samodzielnie zająć się swoją karierą, dlatego postanowił zatrudnić menadżerkę. Aktor nie mógł spodziewać się, że zawodowe relacje z Małgorzatą Weremczuk szybko przerodzą się w coś więcej.

Na przestrzeni lat Karol Strasburger i Małgorzata zaprzyjaźnili się, a z czasem poczuli do siebie coś więcej niż tylko koleżeńską sympatię. Pobrali się 10 sierpnia 2019 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszła ich córeczka Laura. Okazuje się jednak, że ich życiu zakochanych daleko od sielanki. Żona aktora właśnie ujawniła szczegóły. 

"Sanatorium miłości": dwa tygodnie temu było ich wesele. Dzisiaj Polskę obiega zdumiewająca wieść o ich małżeństwie

Żona Karola Strasburgera opowiedziała o szczegółach małżeństwa

Małgorzata Strasburger otworzyła się na temat małżeństwa z Karolem Strasburgerem. W wywiadzie z Faktem opowiedziała o nieznanych dotąd szczegółach ich relacji. Okazuje się, że para bardzo ceni swoją prywatność:

Jesteśmy parą, która stroni od blasku fleszy, nie uczestniczymy w zasadzie w żadnych imprezach poza branżowymi, sporadycznie udzielamy wypowiedzi, selekcjonujemy informacje prywatne, które docierają do wiadomości publicznej, nie robimy z życia reality-show w social mediach.

Żona gospodarza “Familiady” wyznała również, jak rozwinął się jej związek z ukochanym. Pokazała przy okazji, jak zaskakujące podejście ma do ich małżeństwa:

Nie jesteśmy parą, która podpisała jakiś układ, weszła w jakiś biznes. Jesteśmy tak długo przyjaciółmi, tak długo się znamy, tak długo się docieraliśmy, że ten krok – małżeństwo – był progresem w naszej relacji. Miłość nie wymaga komentarza. Pamiętajmy, że oprócz fizyczności są rzeczy związane z intelektem, mentalnością, wartościami, jakie wyznaje się w życiu. I to przede wszystkim przyciąga ludzi do siebie.

Małgorzata Strasburger musi TO znosić

Mimo tego, jak wielkim uczuciem darzą siebie nawzajem, Małgorzata Strasburger wyznała, że związek z aktorem nie jest dla niej łatwy. Wszystko przez nienawistne komentarze, które non stop pojawiają się o niej w sieci. 

Z hejtem spotykam się od początku, od kiedy jestem z Karolem, a nawet jeszcze wcześniej, od kiedy zaczynałam pracę jako menedżer, już pięć i pół roku temu nas ze sobą łączono, a ludzie bez refleksji "wylewali" na mnie swoje nieuzasadnione, obraźliwe często opinie. Ludzie lubią decydować za nas jak mamy żyć, choć sami nie tolerują krytyki – wyznała w rozmowie z Faktem.

Przez dużą różnicę wieku, którą jest 37 lat, parze niełatwo jest uniknąć hejtu. Wiele osób uparcie twierdzi, że Małgorzata jest z mężem wyłącznie z pobudek materialnych. Ilekroć jednak stara się tłumaczyć, że tak nie jest, wciąż pojawiają się nowe głosy hejterów. Dla nich ma tylko jedno przesłanie:

Nie toleruję interesowności i traktowania drugiego człowieka jak bankomat. Gardzę graniem na ludzkich emocjach i kłamstwem dla korzyści materialnych. Należę do osób, które wciąż pracują i zarabiają i nie muszę tłumaczyć się też z relacji, jakie ustalamy między sobą, bo jest to nasza prywatna sprawa. (…) My możemy dawać tylko przykład, że można żyć inaczej, że warto iść za sercem, wierzyć w miłość niezależnie od wieku. Może kiedyś uda nam się pokazać, że ci wszyscy, którzy dziś nas hejtują po prostu się mylili. Żyjmy szczęśliwie, dla siebie i bliskich, szanujmy się i dajmy żyć innym

Projekt bez nazwy - 2023-08-15T181637.940.png
Żona Karola Strasburgera wyznała szokującą prawdę. Fot. KAPiF

źródło: fakt.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania