Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda pierwszy raz pokazała twarz syna Królikowskiego. Zaniemówiliśmy, prześliczny chłopiec
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.02.2023 11:22

Joanna Opozda pierwszy raz pokazała twarz syna Królikowskiego. Zaniemówiliśmy, prześliczny chłopiec

Joanna Opozda syn
fot. KAPIF; Instagram/asiaopozda

Joanna Opozda ma niemałe powody do radości. Aktorka świętuje pierwsze urodziny swojego ukochanego synka Vincenta. Pokazała, jak bawi się z pociechą tego wyjątkowego dnia.

Co więcej, gwiazda po raz pierwszy pokazała fanom twarz swojego dziecka. Internauci nie kryją zachwytu i zgodnie stwierdzają, że bardzo przypomina swoją piękną mamę.

Joanna Opozda świętuje pierwsze urodziny synka

Gwiazda przekazała swoim fanom radosną nowinę. Właśnie dziś młoda mama świętuje pierwsze urodziny swojego ukochanego synka Vincenta. Z tej okazji Joanna Opozda przygotowała mnóstwo niespodzianek, które z pewnością zdobędą serce chłopca i uświetnią ten wyjątkowy dzień.

Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć, że aktorka szykuje specjalną imprezę urodzinową, na której nie zabraknie mnóstwo słodkości. Punktem kulminacyjnym był także kilkupiętrowy tort ze stojącą na szczycie figurką, przypominającą małego Vincenta. Gwiazda nie kryła radości na widok wypieku.

Małgorzata Rozenek zażartowała z Krzysztofa Skórzyńskiego. Zabawne wyznanie

Joanna Opozda pochwaliła się prezentami na urodziny synka

Gwiazda nie kryje radości z dzisiejszego dnia i na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się pierwszymi prezentami, jaki otrzymał jej synek. Nie da się ukryć, że najbardziej spodobały jej się buciki sygnowane imieniem chłopca w skróconej formie - Vini. Na swoim profilu aktorka wyznała, że są to specjalne buty ortopedyczne do nauki chodzenia dla dzieci.

Wydaje się, że podarunek ten będzie niesamowicie przydatny, zwłaszcza że dokładnie dzień wcześniej Joanna Opozda pochwaliła się nagraniem, na którym widzimy, jak chłopczyk stawia swoje pierwsze kroki.

Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała twarz Vincenta

To jednak nie wszystko, co przykuło uwagę internautów. Aktorka bardzo strzeże swojej prywatności i niechętnie opowiada o sobie, a tym bardziej o swoim jedynym synku. Do tej pory nie upubliczniła nawet twarzy Vincenta.

Dziś jednak, z okazji obchodzonego roczku chłopca, Joanna Opozda zdecydowała się na wyjątek i na swojej relacji na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym możemy zauważyć połowę twarzy jej synka. Fani nie kryją zachwytu nad urodą dziecka i natychmiast stwierdzili, że przypomina swoją piękną mamę.

Zobacz zdjęcia:

Opozda ig4.jpg
fot. Instagram/asiaopozda
Opozda ig1.jpg
fot. Instagram/asiaopozda
Opozda ig2.jpg
fot. Instagram/asiaopozda
Opozda ig3.jpg
fot. Instagram/asiaopozda
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces