Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Muszę, bo się uduszę”. Sylwia Bomba pękła, zwróciła się do Opozdy. Dała jej jedną radę, nie mogła już dłużej milczeć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.07.2022 19:35

„Muszę, bo się uduszę”. Sylwia Bomba pękła, zwróciła się do Opozdy. Dała jej jedną radę, nie mogła już dłużej milczeć

Sylwia Bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba

Gwiazda „Gogglebox” nieoczekiwanie przerwała milczenie, nie mogła przejść obojętnie obok burzy, która rozgorzała w mediach. Sylwia Bomba zwróciła się do Joanny Opozdy, skierowała do niej ważne słowa. 

Na początku roku w mediach zawrzało, kiedy Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły, a do medialnego konfliktu włącza się coraz więcej gwiazd. Nie tylko Małgorzata Ostrowska-Królikowska — głos w sprawie zabrała także Doda.

Teraz kolejna osoba ze świata show-biznesu przerwała. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, Sylwia Bomba zwróciła się bezpośrednio do Joanny Opozdy. Miała jej do przekazania kilka słów.

Joanna Opozda otrzymała ważną wiadomość. Sylwia Bomba zwróciła się do aktorki

W ubiegłym roku Sylwia Bomba zaskoczyła wszystkich informacją, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem. W rozmowie z „Party” przyznała, że zrobiła wszystko, aby ocalić swój związek i zapewnić swojej córce, Antosi pełną rodzinę, jednak ostatecznie sama zajęła się wychowaniem dziewczynki.

Nie ukrywała, że decyzja o odejściu była, mimo wszystko, właściwa. Z szacunku do przeszłości i własnego dziecka nie chciała ujawniać szczegółów, jednak czujni fani domyślali się, iż w relacji celebrytki nie działo się najlepiej. Teraz, nieoczekiwanie poznaliśmy prawdę.

W obliczu ostatnich wydarzeń na Instastory Sylwia Bomba nieoczekiwanie zwróciła się do Joanny Opozdy. Jej relacja mogła zaskoczyć wielu fanów, być może nawet samą gwiazdę „Gogglebox”, która przyznała, że zazwyczaj nie zabiera głosu w takich sprawach. Było jednak widać, że konflikt Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego wzbudził w niej wielkie emocje.

– Muszę, bo się uduszę. Asiu — i mówię tutaj do Asi Opozdy — chce, żebyś wiedziała, że wiem doskonale, co przeżywasz i co czujesz, bo moja sytuacja była i jest bardzo podobna do twojej. Bardzo cię podziwiam za to, w jaki sposób walczysz o dobro swojego syna i bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki – przekazała.

Gwiazda podkreśliła, że mama półrocznego Vincentego może się do niej zwrócić, jeśli poczuje taką potrzebę. Wyraziła także ulgę, że aktorka ma wokół siebie bliskich, którzy ją wspierają.

I pamiętaj, niestety, nie każdy mężczyzna dorósł do tego, aby być ojcem – podsumowała dosadnie.

Sylwia Bomba Joanna Opozda
Sylwia Bomba Joanna Opozda
Sylwia Bomba Joanna Opozda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Opozda twierdzi, że była zastraszana przez partnerkę Antka Królikowskiego. Pokazała dowody
  2. „Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią
  3. „Sanatorium miłości”: Nina Busk przed śmiercią miała dwa życzenia. Chodziło o jej pogrzeb

Źródło: Plejada