Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda pokazała, w jakich warunkach mieszka z synkiem. Vincent rośnie jak na drożdżach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.08.2022 18:25

Joanna Opozda pokazała, w jakich warunkach mieszka z synkiem. Vincent rośnie jak na drożdżach

Joanna Opozda
fot.instagram.com/asiaopozda/

Joanna Opozda w mediach społecznościowych z chęcią pokazuje kulisy codziennego życia. Przy okazji zdradza jak mieszka. Wraz z Vincentem stworzyła rodzinny zakątek.

Warszawskie mieszkanie gwiazdy sześć miesięcy temu przywitało nowego członka rodziny. Aktorka z małżeństwa z Antkiem Królikowskim urodziła syna, Vincenta. Niedługo po uroczystości duet ogłosił rozstanie, a maluch został z Joanną Opozdą.

Joanna Opozda pokazuje jak mieszka z synkiem

Gwiazda z chęcią publikuje kulisy swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Niedawno pokazała zdjęcie z synkiem w ramionach, celebrując jego szósty miesiąc życia. Joanna Opozda zdradziła, że malutki Vincent zaczyna już raczkować.

Mój synek kończy dziś pół roku, ale szybko zleciało. Ledwo wyskoczył z brzucha, a już zaczyna raczkować — pisała, trzymając chłopczyka w objęciach.

W instagramowych relacjach aktorki można łatwo dostrzec, w jakich warunkach dorasta maluszek. Warszawskie mieszkanie gwiazdy jest bardzo jasne i przestronne. Białe oraz beżowe meble dodają pomieszczeniom szyku, a duże okna pozwalają wizualnie powiększyć metraż.

Joanna Opozda zadbała o dodatki, które nadają charakteru jej wnętrzu. W opublikowanych zdjęciach można zauważyć liczne obrazy, kwiatki oraz zdjęcia, które ozdabiają mieszkanie. Otoczenie jest przystosowane dla maluszka, a jego raczkujący etap może być pełnym niespodzianek dla wystroju mieszkania.

Joanna Opozda przekonuje o samotnym macierzyństwie

O rozpadzie jej relacji z Antkiem Królikowskim mówi się w ostatnim czasie bardzo dużo. Rodzice Vincenta niedługo po ślubie podjęli decyzję o osobnych ścieżkach życia.

Matka Vincenta od jakiegoś czasu utrzymuje, że jego ojciec spotyka się z nim sporadycznie, a kwestie wychowawcze zostają jedynie po jej stronie. Relacja między aktorami wydaje się nie wchodzić na przyjacielskie tory, choć Antek Królikowski w tym miesiącu miał szansę spotkać się z kilkumiesięcznym synkiem. W rozmowie z mediami wyznał, że będzie się starał o częstszy kontakt z potomkiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Joanna Opozda
Joanna Opozda

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski opowiedział o swojej relacji z Dodą. Gwiazda nie wytrzymała, wszystko szło na żywo
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi