Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski w końcu się doczekał. Życzenia z okazji 33. urodzin spływają z całej Polski
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2022 22:45

Antek Królikowski w końcu się doczekał. Życzenia z okazji 33. urodzin spływają z całej Polski

fot.instagram.com/antek.krolikowski/

Znany polski aktor, Antek Królikowski, dziś obchodzi swoje 33 urodziny. W mediach społecznościowych podzielił się życzeniami z tej okazji.

Antek Królikowski od dziecka aktorstwo miał we krwi. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego już w wieku czterech lat stanął po raz pierwszy przed kamerą, wcielając się w kilkuletniego Wolfa Hausera w telewizyjnym dramacie 20 lat później.

Jako dorosły aktor, Antek Królikowski, brał udział w takich głośnych projektach jak m.in.: Lejdis, Miasto 44, Bodo czy Miłość nad rozlewiskiem. Wyraźne postacie zapewniły młodemu aktorowi rozpoznawalność oraz sympatię wśród widzów. W ostatnich latach artysta często współpracuje z kontrowersyjnym reżyserem Patrykiem Vegą.

Antek Królikowski niedługo wcieli się w rolę swojego życia, zostanie ojcem. Wraz z żoną, Joanną Opozdą, spodziewają się pierwszego dziecka. Dziś jednak aktor świętuje swoje urodziny – 17 lutego skończył 33 lata.

Antek Królikowski skończył 33 lata

Dla Antka Królikowskiego oraz jego małżonki, Joanny Opozdy, ostatnie miesiące były prawdziwą próbą sił. Para musiała zmierzyć się z niełatwymi relacjami rodzinnymi modelki oraz natłokiem nowych obowiązków. Dzisiejsza uroczystość jest idealną okazją dla przyszłego taty, na chwilę wytchnienia i wspomnień.

W mediach społecznościowych Antek Królikowski podzielił się radosnymi nowinami. Życzenia dla solenizanta spływały od wielbicieli i przyjaciół z całej Polski.

Antek Królikowski z niecierpliwością czeka na powitanie wspólnego dziecka z Joanną Opozdą. Dla małego potomka aktor stawi czoła nowym obowiązkom. Z okazji dzisiejszego święta życzymy artyście dużo zdrowia oraz zapału do podejmowania kolejnych wyzwań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dantejskie sceny pod domem Klaudii Halejcio. Dobrze, że nie doszło do tragedii
  2. Krzysztof Cugowski nagle zabrał głos. Padły niespodziewane słowa o Jacku Kawalcu
  3. Cezary Żak przekazał wiadomość o Krystynie Jandzie. Tego nikt się nie spodziewał