Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Joanna Opozda „świętowała” pierwszą rocznicę ślubu z Królikowskim. Pokazała wielki bukiet róż
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.08.2022 22:15

Tak Joanna Opozda „świętowała” pierwszą rocznicę ślubu z Królikowskim. Pokazała wielki bukiet róż

Antek Królikowski i Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

7 sierpnia 2021 roku Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu, a następnie przyrzekli sobie miłość na dobre i na złe. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani, a ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. Dziś obchodziliby pierwszą rocznicę ślubu. 

Mimo że Asia i Antek próbowali pobrać się w zamkniętym gronie i ukrywali datę oraz godzinę ceremonii, zdjęcia z ich ślubu wykonane przez reporterów i tak trafiły do sieci. Świeżo upieczone małżeństwo następnie chwaliło się kolejnymi kadrami z zaślubin, by niedługo później ogłosić rozstanie.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przed rokiem wzięli ślub

Relacja Joanny i Antka niemalże od samego początku budziła wiele emocje. Z czasem para coraz chętniej zaczęła pokazywać się publicznie, aż nieoczekiwanie doszło do rozstania, o którym poinformowała sama Asia. Po chwili oświadczenie zniknęło, a z czasem para dała sobie jeszcze jedną szansę.

Następnie wyszło na jaw, że Joanna przyjęła oświadczyny Antoniego. Niedługo później, dokładnie 7 sierpnia 2021 roku para zdecydowała się pobrać. Było to jedno z głośniejszych wydarzeń w tamtym czasie. Kolejno emocji dodał fakt, że aktorka jest w ciąży.

Fani małżeństwa mocno kibicowali parze, a zdjęcia z ceremonii zaślubin cieszyły się masą komplementów, życzeń i gratulacji. Krótko przed narodzinami Joanna i Antek rozstali się w atmosferze skandalu. Do mediów dotarły wówczas informacje, że aktor miał dopuścić się zdrady z sąsiadką własnej żony.

Pierwsza rocznica ślubu

Papierowa rocznica ślubu dla wielu małżonków jest ważnym wydarzeniem, godnym uroczystego świętowania. Joanna i Antonii nie doczekali jednak tego dnia.

Aktorka dokładnie dzień przed rocznicą ślubu z Antkiem opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bukietu kwiatów. Trudno jednak stwierdzić, od kogo otrzymała wiązankę.

Natomiast Antek w dzień rocznicy ślubu przebywał na rajskich wczasach. Na swoim Instagramie opublikował nagranie, na którym prowadził samochód. Nie był sam, bowiem osoba siedząca na miejscu pasażera nakręciła krótkie wideo.

Na Instagramie Antka pojawiła się również relacja z hotelowego pokoju z przepięknym widokiem. Uwagę zwraca fakt, że w tle słychać utwór Taco Hemingwaya pt. „Modigliani”, a konkretniej fragment ze słowami:

To był dziwny dzień, dziwny miesiąc, dziwny rok, dziwne życie.
Myśli wrzeszczą, ściszcie, co?

Myślicie, że utwór, który słychać w relacji Antka to przypadek?

Relacja Joanny Opozdy
Relacja Antka Królikowskiego
Wakacje Antka Królikowskiego

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Antek Królikowski przerwał milczenie, zaapelował do Joanny Opozdy. Ostro zaprzeczył oskarżeniom
  2. Aleksandra Kwaśniewska świętuje z mężem. Czekali bardzo długo, w końcu udało im się zaszaleć w stolicy
  3. Córka Anny Przybylskiej opuszcza dom rodzinny. Podjęła odważną decyzję, chce pójść w ślady mamy