Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niemal rok temu rozstała się z Królikowskim. Joanna Opozda zapozowała z przystojnym mężczyzną u boku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.12.2022 23:32

Niemal rok temu rozstała się z Królikowskim. Joanna Opozda zapozowała z przystojnym mężczyzną u boku

Joanna Opozda
Fot. instagram.com/asiaopozda

Niedługo minie rok, odkąd Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Wiele fanów aktorki jest ciekawych, czy znalazła już nową miłość. Gwiazda zamieściła zdjęcia z przystojnym fotografem. Wiadomo już, co ich łączy.

Dokładna data rozstania Asi i Antka nie jest znana, wiadomo jednak, że ich związek rozpadł się jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego.

Joanna Opozda u boku przystojnego fotografa

Od czasu kiedy Opozda została mamą, w całości skupiła swoją uwagę na synku. W jej mediach społecznościowych nie brakuje rozkosznych zdjęć małego Vincenta. Czasem jednak młoda mama musi odpocząć i spotkać się ze znajomymi.

Aktorka zamiesiła zdjęcia ze spotkania w klubie, na którym bawiła się z kilkorgiem swoich znajomych. Wśród osób, z jakimi spędzała czas, był też warszawski fotograf Andy Laughter. Mężczyzna z uśmiechem pozował do wspólnych zdjęć.

Szczególnie jeden kadr wzbudził zainteresowanie fanów. Na fotografii Asia obejmuje swojego towarzysza i przytula twarz do jego policzka. Czy jednak oznacza to, że łączy ich coś więcej?

Joanna Opozda nie szuka miłości

W ostatnim czasie media usiłują „swatać” aktorkę z różnymi gwiazdami. Pojawiły się nawet plotki o raperze Maliku Montanie, które jednak są mocno naciągane.

To nie jest odpowiedni czas. Ja nawet się nad tym nie zastanawiam. Nie mam czasu. Zresztą ja mam nową miłość. Jest nią mój syn i ona w zupełności mi wystarcza. Nie czuję się samotna. Zawiodłam się bardzo na miłości – wyznała jakiś czas temu Opozda w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska.

Sam fotograf jest wyraźnie rozbawiony reakcją prasy. Na swoim Instagramie zamieścił zrzuty kilku nagłówków, w których sugerowano związek pary. „Tak bardzo zakochani? Poszliśmy tylko na drinka!” napisał, dodając śmiejące się do łez emotki.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy