Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda błaga o pomoc. Nie ma czasu do stracenia, trzeba działać natychmiast
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.02.2022 22:29

Joanna Opozda błaga o pomoc. Nie ma czasu do stracenia, trzeba działać natychmiast

instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda wystosowała nagły apel do wszystkich internautów. Sprawa jest bardzo pilna. Chodzi o życie wielu niewinnych istnień. Gwiazda błaga o pomoc i wsparcie zbiórki dla zwierząt, którym grozi zamarznięcie.

Na Instagramie Joanny Opozdy pojawił się nagły komunikat. Gwiazda gorąco zaapelowała do fanów i wszystkich internautów. Konieczne jest natychmiastowe wsparcie dla zwierząt, o których zapomnieli nie tylko właściciele, ale i cały świat.

Nie ma czasu do stracenia. Joanna Opozda udostępniła zbiórkę dla zwierząt, dla których mróz może okazać się zabójczy. Pozostawione same sobie i pozbawione odpowiedniej opieki, mogą nie przetrwać zimy.

Joanna Opozda błaga o pomoc. Zwierzęta potrzebują naszej pomocy

Nie ma wątpliwości, że zwierzęta mają specjalne miejsce w sercu popularnej, polskiej aktorki. Joanna Opozda chętnie udostępnia na Instagramie zdjęcia ze swoim ukochanym pieskiem rasy pomeranian Marylin, który, jak często podkreśla, jest przyjacielem, członkiem rodziny i najlepszym terapeutą.

Gwiazda nie pozostaje także obojętna na losy innych zwierząt, co udowodniła podczas swojej podróży na Magadaskar, który słynie ze swojego osobliwego postrzegania psów.

Malgasze uważają psiaki za „złe duchy”. Wszędzie pełno chorych bezdomnych piesków. Wiedząc o tym, przywiozłam z Polski trochę karmy i leków od weterynarza — wyznała i zrelacjonowała przemianę, jaką przeszła tamtejsza suczka, Rita.

Piesek otrzymał opiekę weterynaryjną i znalazł dom w hotelu. Joanna Opozda wzywała do prostych gestów, które mogą uratować choć jedno istnienie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Nawet teraz, gdy Joanna Opozda zmaga się z własnymi problemami, nie zapomniała o słabszych, potrzebujących istotkach. Na Instagramie gwiazdy pojawił się nagły apel, aby wesprzeć zbiórkę dla opuszczonych i zaniedbanych zwierząt, które mogą nie przetrwać zimy.

Nie pozwól im zamarznąć — możemy przeczytać w relacji.

Joanna Opozda

Zakładana kwota ma pomóc w polepszeniu warunków dla zwierząt, które są zaniedbywane i nie otrzymują wystarczającej uwago od swoich opiekunów. Przykute łańcuchami, pozbawione schronienia i żywności, rozpaczliwie potrzebują pomocy.Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań