Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda wydała oświadczenie. Aktorka potwierdziła ciążę
Kamil Olek
Kamil Olek 30.09.2021 16:19

Joanna Opozda wydała oświadczenie. Aktorka potwierdziła ciążę

joanna opozda
fot. instagram.com/asiaopozda

Media żyją ostatnimi czasy rodzinnym konfliktem w rodzinie Opozdów. Ojciec aktorki oskarżał ją oraz swoją żonę o brak zainteresowania jego stanem po ciężkim wypadku, któremu uległ na Madagaskarze. W międzyczasie opublikował również screeny wiadomość od zięcia – Antka Królikowskiego, z których jasno wynikało, że Joanna Opozda spodziewa się dziecka. Do rewelacji odniosła się teraz sama zainteresowana.

Joanna Opozda potwierdza ciążę

Artystka opublikowała komunikat – w imieniu swoim i męża – w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się tylko jedno zdjęcie, na którym to widnieje napis „Oświadczenie”.

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos – rozpoczęła Opozda.

W dalszej części potwierdziła medialne spekulacje, a także informacje udostępnione przez jej ojca.

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej – napisała między innymi.

Artystka wyraziła również nadzieję, że o uszanowanie prywatności spotka się z pozytywnym odzewem.

– Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku – dodała.

Post zakończyła wymownym stwierdzeniem.

– Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój – czytamy.

Komentarze zostały zaś wyłączone. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się dużo mniejszej aktywności medialnej Joanny i Antka.

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza