Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda właśnie ogłosiła radosne nowiny. Wyjątkowy Polak zaskoczył ją wielką niespodzianką
Michał Fitz
Michał Fitz 26.07.2022 00:18

Joanna Opozda właśnie ogłosiła radosne nowiny. Wyjątkowy Polak zaskoczył ją wielką niespodzianką

Joanna Opozda
fot. instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda ma w swoim dorobku występy w wielu serialach oraz filmach, a także spektaklach. Jak się teraz okazuje, dzięki pewnemu, wybitnemu artyście teraz do swojego CV może dopisać również pojawienie się w książce.

Jak to możliwe? Aktorka o wszystkim opowiedziała w swoim poście, który opublikowała na Instagramie. Przy okazji zachęciła swoich fanów i potencjalnych czytelników do kupna.

Joanna Opozda w książce

O tej ciekawej nowinie Opozda poinformowała, wrzucając swoje zdjęcie z książką. To najnowsza powieść Remigiusza Mroza pod tytułem „Nie ufaj mu”, która jest kontynuacją bestsellerowego „Wybaczam Ci”. To właśnie w niej pojawić się miała aktorka.

– To bardzo miłe znaleźć się w książce tak utalentowanego pisarza — napisała pod zdjęciem.

W jaki sposób została umieszczona w książce? Tego dokładnie nie zdradziła, właśnie po to, by bardziej zachęcić swoich fanów do sięgnięcia po tę pozycję. Nie wiemy więc, czy Joanna jest jedną z postaci, czy może po prostu jest w jakiś sposób w powieści wspomniana.

– Jeśli tak jak ja lubicie czytać i szukacie dobrego tytułu, polecam sięgnąć po tę książkę — skwitowała, zachęcają do zakupu.

Joanna Opozda i kolejne dobre wieści

Nie ma wątpliwości, że pojawienie się w książce najpopularniejszego obecnie polskiego pisarza jest ogromnym wyróżnieniem. Nie jest jednak jedynym, które w ostatnim czasie spotkało aktorkę. Ta została także doceniona we własnej branży.

Niecały tydzień temu opublikowała bowiem post, przy okazji którego pochwaliła się sukcesem filmu pod tytułem „Brigette Bardot Cudowna”, w którym wciela się w tytułową postać. Wyjawiła, że produkcja została nominowana do konkursu głównego na prestiżowym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Opozda nie wygląda najlepiej. Internauci martwią się o aktorkę
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić