Lifestyle.Lelum.pl > Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański, sąd
11.06.2024 20:17 Milionerzy: To pytanie trafiło do sądu! Uczestnik nie chciał odpuścić producentom

“Milionerzy” to wyjątkowy teleturniej, który daje swoim uczestnikom szansę na walkę o okrągły milion złotych. Stawka jest niebywale wysoka, dlatego droga do wygranej jest wyboista i trudna. Każda osoba biorąca udział w show musi odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Niektóre z nich bywają podchwytliwe i to właśnie na takim odpadł pan Waldemar. Uczestnik nie chciał jednak uznać swojej przegranej. Przeanalizował treść pytania i odpowiedzi, po czym wniósł sprawę do sądu! 

Hubert Urbański Milionerzy
06.06.2024 09:43 Milionerzy: To zachowanie publiki przeszło do historii

Teleturniej “Milionerzy” obfituje w wiele nieoczywistych pytań. Niektóre z pozoru wydają się banalnie proste, choć w rzeczywistości trzeba się nad nimi głębiej zastanowić. Pewien uczestnik zbyt szybko postawił na oczywistą jego zdaniem odpowiedź. Tymczasem słowa Huberta Urbańskiego, które padły chwilę później, wprowadziły wiele zamieszania. W odpowiedzi na to publiczność zareagowała w wyjątkowo nieoczywisty sposób. 

Milionerzy
03.06.2024 19:13 Milionerzy: Wykorzystał wszystkie koła na jedno pytanie! Tak brzmiało

Niektóre pytania w programie “Milionerzy” naprawdę mogą sprawić uczestnikom nie lada kłopot. W tym celu produkcja teleturnieju przygotowała dla nich aż trzy koła ratunkowe. Tylko raz w historii polskiej edycji jeden z bohaterów wykorzystał wszystkie pomoce na jedno pytanie. Jak ono brzmiało?

Milionerzy Hubert Urbański
02.06.2024 16:20 Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela. A później? Ale go wypytał i to na wizji

“Milionerzy” to program, który wzbudza w uczestnikach ogromne emocje. Gdy dostają szansę, by zasiąść w studio naprzeciwko Huberta Urbańskiego, muszę zmierzyć się z ogromną presją, a w dodatku maksymalnie wysilić szare komórki, by odpowiedzieć bezbłędnie na 12 trudnych pytań, dzięki którym sięgną po milion. Gdy gracze nie są pewni, którą opcję zaznaczyć, mogą skorzystać z czterech kół ratunkowych. Jedno z nich, czyli telefon do przyjaciela, często prowokuje zabawne i niezręczne sytuacje na wizji. Tak było i tym razem, gdy uczestnik zaczął prowadzić dialog z kolegą z Warszawy. 

Hubert Urbański Milionerzy
28.05.2024 08:02 Burza w sieci po "Milionerach". Widzowie twierdzą, że powinien się odwołać

Wczorajszy odcinek teleturnieju “Milionerzy” w wielu wywołał skrajne emocje. Chodzi o jedno z pytań, które otrzymał uczestnik. Widzowie twierdzą, że powinien się odwołać od wyniku. Stracił 85 tysięcy złotych przez nieprecyzyjne sformułowanie.

Milionerzy
23.05.2024 12:26 Milionerzy: W jakim hymnie jest "polska krew"?

Za nami kolejny odcinek kultowego teleturnieju “Milionerzy”. Tym razem do walki o okrągły milion złotych stanął Radosław Radkowski. Niestety, jedno pytanie sprawiło mu mnóstwo problemów. 

Milionerzy, Hubert Urbański
22.05.2024 08:21 Milionerzy: Wykorzystał telefon do przyjaciela. A tam? Nawet Urbański był zmieszany

“Milionerzy” to program, który wzbudza zarówno w uczestnikach, jak i widzach, wiele emocji. Osoby, które zasiadają w fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego, muszą odpowiedzieć na 12 trudnych pytań. Gdy nie są pewni, którą z podanych opcji zaznaczyć, mogą sięgnąć po jedno z czterech kół ratunkowych. Jedno z nich, telefon do przyjaciela, stało się tym razem powodem niezręcznej sytuacji na wizji. Prowadzący sam nie był pewien, jak powinien zareagować.

Hubert Urbański, uczestniczka Milionerów
10.05.2024 16:02 Milionerzy. Uczestniczka zaczęła wydawać z siebie dźwięki niczym słowik

Teleturniej “Milionerzy” od lat wzbudza wiele emocji wśród widzów. Nie inaczej było wczoraj, kiedy po raz pierwszy w historii udział w nim wzięła śpiewaczka operowa. Hubert Urbański poprosił ją, aby dała pokaz swoich umiejętności. Co za głos!

Hubert Urbański
24.04.2024 13:06 Wielka wtopa w "Milionerach". To przeszło do historii

Milionerzy są emitowani od 1999 roku, a co za tym idzie, w historii programu zdarzały się już wpadki i niedociągnięcia ze strony produkcji oraz prowadzącego, którym jest ikoniczny Hubert Urbański. Tym razem stało się jednak coś wyjątkowego.

Milionerzy
23.04.2024 09:17 Takie pytanie padło w "Milionerach" w pierwszym odcinku w historii. Jak wyglądał Urbański?

Program “Milionerzy” od wielu lat gości na antenie stacji TVN. Mało kto pamięta, jak wyglądały pierwsze odcinki kultowego teleturnieju. Przedstawiamy, jak w 1999 roku prezentowało się to show i jak wyglądał wtedy prowadzący je Hubert Urbański.

"Milionerzy"
22.04.2024 22:42 Czym są kataplazmy? Uczestnik "Milionerów" nieźle się głowił

Nowe odcinki "Milionerów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN. Przy tym pytaniu uczestnik musiał wykorzystać jedno z dostępnych kół ratunkowych. A Ty wiesz, czym są kataplazmy? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta. 

Hubert Urbański
17.04.2024 21:15 Zrezygnował w ostatniej chwili. Nie zagrał o milion

Niecodzienna sytuacja w kultowym polskim teleturnieju. Po raz kolejny mogła paść główna wygrana w “Milionerach”. Ku zaskoczeniu publiczności, uczestnik zrezygnował w ostatniej chwili. Ujawniamy, jak brzmiało pytanie za milion!

Milionerzy
09.04.2024 20:39 "Milionerzy": Nie podołał nawet profesor. To wiedza z zakresu liceum

Program “Milionerzy” w każdym odcinku budzi ogrom wrażeń i emocji, a to wszystko z powodu skomplikowanych pytań, podczas których uczestnicy mają szansę pochwalić się swoją wiedzą. Tym razem jednak internauci nie kryli swojego oburzenia. Wszystko z powodu postawy jednego z bohaterów show.

Hubert Urbański
06.04.2024 21:15 Taki jest Hubert Urbański poza kamerami. Zwycięzca “Milionerów” się wygadał

W programie “Milionerzy” miało już miejsce wiele spektakularnych wygranych, jednak ostatnie zwycięstwo Tomasza Borucha było szczególnie widowiskowe. Uczestnik jak burza przeszedł przez wszystkie 11 pytań i dotarł do finału z aż dwoma kołami ratunkowymi w zapasie. Na koniec skorzystał z jednego z nich i odpowiedział poprawnie, zapisując się tym samym na kartach historii jako 7. zwycięzca “Milionerów”. W najnowszym wywiadzie milioner opowiedział o emocjach, które towarzyszyły mu podczas gry, a także ujawnił, jak poza kamerami zachowuje się Hubert Urbański. 

Hubert Urbański i "Milionerzy"
05.04.2024 09:41 Dwie główne wygrane to nie wszystko?! “Milionerzy” jeszcze nas zaskoczą

Echa po głównej wygranej, która padła w „Milionerach” w ubiegłą środę, nie cichną, a Tomasz Boruch jest na ustach całej Polski. Jak się jednak okazuje, to jeszcze nie koniec niespodzianek w tym sezonie popularnego teleturnieju. Czy jeszcze ktoś w tej edycji zgarnie główną nagrodę i dołączy do grona milionerów? Wiele wskazuje na to, że tak!

Milionerzy
04.04.2024 11:33 Tomasz Boruch nie otrzyma pełnego miliona! Wiemy, ile dostanie

Tomasz Boruch dołączył do grona zwycięzców programu “Milionerzy” w telewizji TVN. Musi liczyć się jednak z tym, że nie otrzyma pełnej kwoty. Jakiego przelewu na swoje konto może spodziewać się uczestnik teleturnieju?

Tomasz Boruch, Hubert Urbański
04.04.2024 09:46 Zaledwie wczoraj wygrał w "Milionerach". Już wyjawił, na co przeznaczy pieniądze!

3 kwietnia 2024 roku poznaliśmy nowego zwycięzcę głównej nagrody w programie “Milionerzy”. Tomasz Boruch jest zaledwie siódmym graczem, któremu udało się dotrzeć do końca rozgrywki prowadzonej przez Huberta Urbańskiego. Mężczyzna ujawnił, na co zamierza przeznaczyć swoją wygraną.

Tomasz Boruch, Hubert Urbański
03.04.2024 22:48 Kim jest Tomasz Boruch? To on wygrał "Milionerów"! Wykonuje niecodzienny zawód

Tomasz Boruch to kolejna osoba która w “Milionerach” wygrała główną nagrodę. Jak się okazuje, mężczyzna wykonuje niecodzienny zawód. Spójrz, czym zajmuje się świeżo upieczony milioner. 

Hubert Urbański, studio programu „Milionerzy”, Fot. kadr z programu „Milionerzy”, prod. TVN
26.03.2024 12:12 Wystąpił w milionerach. Po wszystkim miał dość. „Nigdy więcej”

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością, a zmagania kolejnych uczestników są chętnie śledzone przez widzów. Czasami rozgrywka jest bardzo pasjonująca, a walczącym o tytułowy milion udaje się wrócić do domu z pokaźną kwotą. Już wkrótce naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiądzie ktoś, kto brał już udział w tym teleturnieju. 

Krzysztof Wójcik
13.03.2024 09:20 Wygrał “Milionerów”, a w innym programie mu podziękowali

Do tej pory tylko sześć osób może się poszczycić tytułem zwycięzcy programu “Milionerzy”. Do tego grona dołączył wczoraj Mateusz Żaboklicki. A pamiętacie pierwszego wygranego? W innym programie go nie chcieli.

Mateusz Żaboklicki, czek na milion
13.03.2024 08:12 Wygrał w “Milionerach”, już wie, na co przeznaczy główną nagrodę

Mateusz Żaboklicki jest kolejnym, szóstym zwycięzcą polskiej edycji programu “Milionerzy”! Na przestrzeni dwóch dekad tylko tylu osobom udało się otrzymać czek na tę niezwykle wysoką kwotę pieniędzy. Na co je wyda? My już to wiemy.

Hubert Urbański, zwycięzca Milionerów
13.03.2024 07:17 Kim jest człowiek, który wygrał milion?

Wczorajszego wieczoru Polacy byli świadkami historii. W programie “Milionerzy” padło finałowe pytanie, a odpowiedź na nie zaświeciła się na zielono! Tym samym przywitaliśmy szóstego zwycięzcę w historii polskiej edycji tego formatu. Kim jest z wykształcenia nowy milioner?

Milionerzy, Hubert Urbański
12.03.2024 21:03 Na TVN padło pytanie za milion! Uczestnik zawahał się, a później

Program „Milionerzy” niezmiennie cieszy się wielką popularnością. Nie brak także odważnych śmiałków, którzy zgłaszają się do programu, by sprawdzić swoją wiedzę i spróbować wygrać główną nagrodę. Jak dotąd tytułowy milion udało się zdobyć zaledwie pięciu graczom. Czy dołączył do nich Mateusz Żaboklicki? 

Hubert Urbański
12.03.2024 07:39 Gdy Polacy wieczorem włączą TVN, mogą być świadkami historii

Przed nami odcinek jednego z najpopularniejszych teleturniejów, którego uczestnicy walczą o ogromną kwotę pieniędzy. “Milionerzy” od lat pojawiają się na antenie TVN i choć grono zwycięzców jest dość wąskie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby je poszerzyć. Zawalczy o to dzisiejszy uczestnik, któremu został ostatni szczebelek w drabinie do wygranej.

Milionerzy pytanie
06.09.2023 11:04 "Milionerzy": "co nie jest prawdą o dorosłych kotach?" Pierwsze pytanie tak zaskoczyło gracza, że wziął koło ratunkowe

Nowa edycja “Milionerów” co wieczór przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Fani teleturnieju już ocenili pierwszy odcinek nowej serii. Co powiedzą o kolejnym? Pierwsze pytanie, które Hubert Urbański zadał uczestnikowi, było ponad jego siły. Dotyczyło dorosłych kotów, jednak wcale nie było tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Hubert Urbański wspomniał o byłej żonie
24.08.2023 19:05 Hubert Urbański porównał byłą żonę do... kanibala. Ich rozwód odbył się w okropnych okolicznościach. Ufał jej bez granic

Hubert Urbański jest dziś jedną z największych gwiazd TVN-u. Widzowie nie wyobrażają sobie bez niego kultowego teleturnieju “Milionerzy”. Niestety, w przeciwieństwie do jego kariery zawodowej, życia miłosnego gwiazdora nie można zaliczyć do udanego, o czym świadczy jego bolesny rozwód. Niesamowite, w jaki sposób wypowiedział się o swojej byłej żonie.

Jakie jest najtrudniejsze pytanie w „Milionerach” zdaniem Huberta Urbańskiego?
28.07.2023 21:23 "Milionerzy": zapytali Urbańskiego o najtrudniejsze pytanie w historii programu. Jego odpowiedź zaskoczyła

Hubert Urbański od lat związany jest z popularnym teleturniejem „Milionerzy”, w którym uczestnicy starają się zdobyć tytułowy milion. Od niemal 12 lat prowadzący zadaje im czasami niezwykle trudne pytania stające im na drodze do głównej nagrody. W jednym z wywiadów ujawnił, jakie pytania jego zdaniem są najtrudniejsze. 

Fani martwią się o stan zdrowia Huberta Urbańskiego
06.07.2023 20:09 Internauci zaniepokojeni widokiem Huberta Urbańskiego. W takim stanie informował o zmianach w "Milionerach"

W ostatnim czasie wiele emocji wzbudził fakt, że w najnowszej, specjalnej edycji teleturnieju “Milionerzy” uczestnicy zawalczą o sumę aż 2 milionów złotych. Okazuje się, że to nie koniec zmian, jakich możemy spodziewać się w programie. Hubert Urbański właśnie zdradził kolejną zasadę, która ulegnie zmianie. Jednak bardziej niż jego słowa, uwagę wzbudził wygląd prezentera. Fani zaczynają martwić się o jego zdrowie.