Lifestyle.Lelum.pl > Dziennikarka

Dziennikarka

Marta Manowska, siedziba TVP
17.05.2024 16:08 Gwiazda TVP ogłosiła ciążę. Moc życzeń od Manowskiej i spółki

Dziennikarka TVP ogłosiła radosną nowinę. Z jej mediów społecznościowych dowiadujemy się, że spodziewa się dziecka. W publikacji zdradziła również, jakiej płci jest maluszek. Celebryci pospieszyli z gratulacjami.

Love Island
16.05.2024 10:36 Przystojniak z "Love Island" już ma nową dziewczynę. To znacznie starsza dziennikarka

Uczestnicy programu “Love Island”, nawet po zakończeniu swojej przygody z randkowym show, cieszą się ogromną sympatią wiernych fanów. Tak właśnie jest w przypadku Bartka z ósmej edycji formatu. Teraz okazało się, że mężczyzna znalazł sobie nową ukochaną, która od lat pracuje w polskich mediach.

Anna Seremak, siedziba TVN
15.05.2024 20:12 Dziennikarka TVN24 obśmiała ludzki dramat na wizji. REM podjęła decyzję

Nieco ponad miesiąc temu na antenie TVN24 dziennikarka wybuchła śmiechem, relacjonując przypadek przemocy domowej. Do Rady Etyki Mediów wpłynęły trzy skargi w tej sprawie. Do wszystkiego odniósł się jej przewodniczący Ryszard Bańkowicz, który ma jednoznaczne zdanie na temat zachowania Anny Seremak.

Joanna Kryńska po operacji, szpital
10.04.2024 08:01 Dziennikarka TVN24 ma guza mózgu. Przeszła poważną operację

Od miesiąca nie pojawiała się ani na antenie, ani w mediach społecznościowych. Wtorkowego wieczoru Joanna Kryńska wytłumaczyła okoliczności swojej nieobecności. Powód był poważny, bowiem zdrowotny. U dziennikarki TVN24 wykryto guza mózgu. Prezenterka podzieliła się swoimi refleksjami.

Agata Szostkowska-Stanisławska nie żyje
02.04.2024 18:31 Odeszła w Wielkanoc. Nie żyje dziennikarka znana z TVP i "Pytania na śniadanie"

W wieku 56 lat zmarła dziennikarka znana z wieloletniej współpracy ze stacją TVP. Przyczyna jej śmierci nie jest znana, a o wszystkim poinformował syn kobiety. W najbliższych dniach pojawią się szczegóły związane z uroczystością pogrzebową.

Michał Fajbusiewicz, zaginiona Barbara Chrzczonowicz
02.04.2024 07:12 Kryminalne Lelum: Co spotkało Barbarę Chrzczonowicz? Zaginęła bez śladu

Barbara Chrzczonowicz zaginęła niemal cztery dekady temu. Do tej pory nie został odnaleziony żaden ślad po dziennikarce. Istnieją tropy, które wskazują, kto może być winny jej zniknięcia, jednak nigdy nie wskazano żadnych jednoznacznych dowodów. Tajemnica nie została rozwikłana.

Joanna Dunikowska-Paź i Jakub Sito, Fot. kadr z debaty przedwyborczej, prod. TVP Info
28.03.2024 15:09 Dziennikarka TVP Info została poddana analizie. Coś tu nie gra

W TVP Info odbyła się debata wyborcza, w której udział wzięli wszyscy kandydaci na prezydenta Warszawy – ubiegający się o reelekcję Rafał Trzaskowski, Magdalena Biejat, Tobiasz Bocheński, Przemysław Wipler, Janusz Korwin Mikke oraz Romuald Starosielec. Debata została poprowadzona przez duet w składzie Joanna Dunikowska-Paź i Jakub Sito. Zachowanie prezenterki zostało surowo ocenione przez eksperta od mowy ciała.  

Anna Popek
20.03.2024 20:18 Dawno w nikogo się tak nie wtulała. Zaskakujące wyznanie Anny Popek

Anna Popek nie tak dawno temu pożegnała się ze współpracą z Telewizją Polską. W sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, w którym kierunku postawi swoje kolejne kroki. Tymczasem dziennikarka cieszy się wiosenną atmosferą i promuje specjalnego rodzaju uściski.

Tomasz Komenda miał pretensje do Zbigniewa Ziobry? fot. KAPiF
03.03.2024 13:18 Tomasz Komenda miał to za złe. Wystarczyło kilka słów Ziobry

Pod koniec lutego Polską wstrząsnęła informacja o śmierci Tomasza Komedy. Przed laty mężczyzna był na pierwszych stronach gazet po tym jak został głównym podejrzanym w sprawie zbrodni miłoszyckiej. W 2004 roku został uznany za winnego gwałtu i śmierci 15-letniej Małgorzaty. Tomasz Komenda odsiedział 18 z 25 lat kary pozbawienia wolności, zanim został ułaskawiony.

Alicja Resich-Modlińska
01.02.2024 08:25 Dziś zna ją cała Polska. Mało kto wiedział, że wychowała się w rodzinie świadków Jehowy. Tak wyglądało jej życie

Alicja Reisch-Modlińska jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Mało kto wie, jak tak naprawdę wyglądało jej dzieciństwo. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda otworzyła się na temat swojej przeszłości i zdradziła, że wychowywała się w rodzinie świadków Jehowy. Niewiarygodne, jak wyglądała jej codzienność.

załamana kobieta, oszustwo finansowe
06.01.2024 12:11 Okradziono ją na ponad 160 tysięcy. Znana dziennikarka padła ofiarą oszustów

Internetowe oszustwa stają się coraz powszechniejsze. Bezwzględnym złodziejom potrzebna jest tylko chwila nieuwagi, by wyczyścić konto do zera. Znana dziennikarka Krystyna Kurczab-Redlich przekonała się o tym na własnej skórze. O tym, jak oszuści okradli ją na ponad 160 tysięcy, opowiedziała na łamach programu “19:30”.

Marta Grzywacz
10.09.2023 12:11 Ten skandal śledziła cała Polska. Gwiazda TVP przeprowadziła wywiad ze skazańcem i zaszła z nim w ciążę

Marta Grzywacz była dziennikarką, która mimo młodego wieku zaczęła piąć się po drabinie kariery. Zdobyła uznanie nie tylko widzów, ale również zarządu TVP. W wieku 22 lat awansowała na stanowisko, o którym wielu mogło tylko pomarzyć. Całą jej karierę w stacji przekreśliła afera obyczajowa, w którą wplątała się przez jeden wywiad ze skazańcem…

Znaleziono martwą dziennikarkę TVP w ciąży
31.07.2023 10:17 Martwą dziennikarkę TVP znaleziono w wannie, była w zaawansowanej ciąży. Zwolnili jedynego podejrzanego

Ta tragedia obiła się szerokim echem w mediach i wciąż wywołuje dreszcze. Dziennikarka TVP została zamordowana w wannie w ósmym miesiącu ciąży. Oskarżony o zabójstwo partner nie odbył całej kary - został ułaskawiony przez ówczesnego prezydenta. Historia Martyniki wzrusza do łez.

dziennikarka
31.12.2021 18:07 Nie żyje uwielbiana dziennikarka. Julita Borowska-Bugdal miała 41 lat

Nie żyje dziennikarka Julita Borowska-Bugdal. Kobieta miała zaledwie 41 lat. Zmarła wczoraj, 30 grudnia. Jej współpracownicy opublikowali w mediach społecznościowych poruszający post pożegnalny. Julita Borowska-Bugdal pracowała między innymi w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej oraz na portalu „Nasz Ciechanów”. Teraz jej współpracownicy żegnają zasłużoną pracownicę ich redakcji.

03.11.2021 11:48 Dziennikarka o utracie dziecka. Przejmujące słowa

Nie milkną echa tragicznej śmierci 30-letniej Izabeli z Pszczyny, która zmarła w 22. tygodniu ciąży. Zdaniem rodziny wstrząs septyczny, który ostatecznie doprowadził do zgonu kobiety, wynikał z „wyczekującej postawy” lekarzy. Wielu upatruje jej przyczyn w ubiegłorocznym wyroku Trybunału Julii Przyłębskiej na temat aborcji. Po informacji o śmierci ciężarnej 30-latki swoją historię postanowiła opowiedzieć jedna z dziennikarek.

Jacek Kurski
06.09.2021 23:03 Jacek Kurski na żywo w Opolu ocenił pracę dziennikarzy „Wiadomości TVP”

Jacek Kurski jest prezesem Telewizji Polskiej od 2016 roku (z przerwą od marca do lipca 2020). Eksperci od mediów uznają wiele z jego decyzji za kontrowersyjne, wygląda jednak na to, że prezes jest zadowolony ze swoich pracowników. Posłuchajcie jego rozmowy z jedną z dziennikarek TVP! Kurski wystąpił w programie TVP „Gość Wiadomości”. Rozmowa odbywała się w trakcie festiwalu KFPP w Opolu i wywołała w internecie prawdziwą burzę. Zresztą nic dziwnego, bo wymiana zdań między prezesem a jego pracownicą jest kuriozalna.

dziennikarka
29.05.2021 23:11 Dziennikarka na wizji przekazała wiadomość o śmierci. Poinformowała, że William Shakespeare nie żyje

Dziennikarka poinformowała widzów o śmierci Williama Shakespeare’a. Ze smutkiem wspominała jego największe dzieła takie, jak Makbet, czy Romeo i Julia. Widzowie argentyńskiej stacji Canal 26 byli szczerze zdziwieni informacją o odejściu artysty, który odszedł przeszło 400 lat temu. Doszło do komicznej wpadki. Argentyńska prezenterka zaliczyła niemałą wpadkę. Dziennikarka poinformowała widzów, iż nie żyje William Shakespeare. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż rzeczywiście odszedł 81-letni Brytyjczyk o tym imieniu. Nie był jednak płodnym dramaturgiem z przełomu XVI i XVII wieku.

Bydgoszcz
13.04.2021 12:05 Nie żyje Ewa Kluczkowska

Do mediów trafiła bardzo przykra i smutna wiadomość. Nie żyje była dziennikarka tygodnika Rzeczpospolita, Ewa Kluczkowska. Przez jakiś czas pełniła także funkcję zastępczyni redaktora naczelnego wspomnianego pisma. O śmierci poinformował w mediach społecznościowych jej mąż Jacek Kluczkowski. W ostatnich chwilach napisała do męża wzruszającego SMS-a. Ewa Kluczkowska przez lata związana była z polskim dyplomatą Jackiem Kluczkowskim. Dziennikarka zmagała się z bardzo ciężką chorobą, która ostatecznie przyczyniła się do jej śmierci. W ostatniej chwili napisała do męża tylko jedno słowo.

wpadka
06.04.2021 19:55 Kuriozalna wpadka w programie na żywo. Pies nagle ukradł dziennikarce mikrofon, zaczęła za nim biec

W programie na żywo na antenie Mir 24 doszło do kuriozalnej wpadki. Dziennikarka przekazywała wiadomości kiedy nagle rzucił się na nią pies i zabrał jej mikrofon. Kobieta zaczęła za nim biec. Programy na żywo mają to do siebie, że nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzy się na antenie. Sytuacja, która miała miejsce w Mir 24, zaskoczyła nie tylko widzów.

Chick Vennera
01.04.2021 19:13 Nie żyje Maja Hądzlik-Margańska. Dziennikarka TVP miała 64 lata

TVP przekazało niezwykle smutną wiadomość. Nie żyje Maja Hądzlik-Margańska, dziennikarka związana z bydgoskim oddziałem Telewizji Polskiej. Miała 64 lata. Zostanie zapamiętana jako profesjonalistka w pracy, ale także jako pełna życzliwości osoba – czytamy na bydgoszcz.tvp.pl. Maja Hądzlik-Margańska w grudniu skończyłaby 65 lat. Z TVP Bydgoszcz była związana od 20 lat, m.in. nadzorowała organizacyjnie i merytorycznie emisję programów. Znana jest już data pogrzebu dziennikarki.

Marieta Żukowska
08.03.2021 14:16 Nie żyje Bożena Walewska. Dziennikarka pracowała w TVP i Polskim Radiu

Do mediów trafiła bardzo smutna i druzgocąca wiadomość. Nie żyje znana dziennikarka Bożena Walewska, współtwórczyni wielu programów telewizyjnych m.in. Ziarna. W swojej karierze zawodowej pracowała dla TVP i Polskiego Radia. O jej śmierci poinformowało Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, a także członkini Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Teresa Bochwic. Przez 17 lat zmagała się z chorobą nowotworową, która ostatecznie przyczyniła się do śmierci dziennikarki. Bożena Walewska przez lata aktywnie uczestniczyła w życiu polskiego dziennikarstwa. Kobieta przyczyniła się do powstania kilku znanych programów, przy których sama pracowała. Dziennikarka od wielu lat należała do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Ukryta Kamera
04.03.2021 09:47 Podejrzewała męża o zdradę. Poznając prawdę złożyła pozew rozwodowy

Dziennikarka Arzu Demirel Birinci, podejrzewała swojego męża o zdradę. Podejrzenia przybrały na sile, kiedy jej synek przyszedł do niej i powiedział – Kiedy ciebie nie ma, przychodzi tu inna kobieta. Dziennikarka zamontowała w sypialni ukrytą kamerę i po obejrzeniu wideo zaniemówiła. Okazało się, że kobietą, która przychodzi do ich domu, jest jej własny mąż, który przebiera się w jej ciuchy. Pracująca dla jednej ze stacji telewizyjnych w Turcji dziennikarka zwróciła uwagę na to, że jej ubrania zmieniały pierwotne miejsce położenia. Podejrzewała, że pod jej nieobecność obca kobieta podbiera jej ciuchy. Nie była to żadna kobieta, a jej mąż

dziennikarka
24.02.2021 19:09 Tragiczna wiadomość gruchnęła nagle. Dziennikarka Fiammetta La Guidara nie żyje

Tragiczne wiadomości napływają prosto z Włoch. Nie żyje znana i ceniona dziennikarka sportowa, Fiammetta La Guidara, której konikiem był motosport. Kobieta przez ponad 20 lat zajmowała się sportami wyścigowymi, a na stałe związana była z magazynem Motorsprint. Według strony corriere.it La Guidara zmarła w wyniku komplikacji związanych z ciążą. Mimo reanimacji w szpitalu Circolo nie udało jej się uratować. Miała 50 lat. Dziennikarka przez wiele lat zaangażowana była w rozwój włoskiego motosportu, a swoim dziennikarskim profesjonalizmem i nienagannym głosem urozmaicała fanom wiele wyścigów motocyklowych. To ogromna strata.

TVN
22.02.2021 20:37 Anna Kowalska kończy współpracę z TVN. Opublikowała poruszającą wiadomość w związku z odejściem

Dziennikarka TVN Anna Kowalska poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów o tym, że zakończyła współpracę ze wspomnianą stacją. Jak się okazało, podjęto decyzję o likwidacji jej stanowiska i całego oddziału w Paryżu. Anna Kowalska pracowała jako korespondentka stacji TVN w Paryżu przez blisko 5 lat. Dziennikarka w krótkim komunikacie podkreślała, że był to dla niej niezwykle owocny czas.

Kobieta
29.01.2021 23:10 Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Ząb wypadł pewnej dziennikarce nagle na antenie, kiedy była w trakcie prowadzenia wiadomości. Prezenterka nie mogła przewidzieć, że coś podobnego się wydarzy. Wszystko zostało nagrane, a filmik wypadającego zęba obejrzały już miliony widzów na całym świecie. Z tego artykułu dowiesz się: Co wydarzyło się podczas transmisji wiadomości Jak wybrnęła z sytuacji dziennikarka Jak czuła się podczas kryzysowej sytuacji Dziennikarka zyskała sławę na całym świecie, jednak nie za sprawą swojego niebywałego talentu, ale przez ząb, który w pewnym momencie jej wypadł. Kobieta próbowała zręcznie go schwytać, jednak kamery wszystko uchwyciły. Niestety, internauci będą pamiętać ten moment bardzo długo.

Samobójstwo
05.01.2021 16:49 Prezenterka popełniła samobójstwo w programie na żywo. Wszyscy myśleli, że to głupi żart, historia do dziś wywołuje ciarki

Chociaż wielu ludzi początkowo uważało pomysł dziennikarki za głupi żart, to dopiero po tym, jak upadła na ziemię zorientowali się, że mówiła całkiem poważnie. 15 lipca 1974 roku na antenie stacji telewizyjnej WXLT-TV Christine Chubbuck popełniła samobójstwo na wizji, strzelając sobie w głowę z rewolweru. Ta zatrważająca historia została poruszona w filmie pt. Christina. Tuż po tym pamiętnym i tragicznym zdarzeniu na miejsce została wezwana karetka. Dziennikarka jeszcze żyła, jednak po 14 godzinach próby ratowania jej życia ostatecznie zmarła. To samobójstwo było jednym z najgłośniejszych w historii amerykańskiej telewizji.

nie żyje
30.12.2020 13:25 Wielka tragedia. Słynna dziennikarka nie żyje, o śmierci poinformowała córka

Do mediów dotarła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje uwielbiana dziennikarka, którą kochały tysiące Brytyjczyków. O śmierci Michelle Mullane poinformowała jej 23-letnia córka Liv. Mama dziewczyny od dawna zmagała się z poważną chorobą. Córka Michelle Mullane pogrążyła się w smutku. W 2019 roku lekarze zdiagnozowali u jej matki raka wątroby. Gwiazda otwarcie mówiła o swojej walce z chorobą. Niestety, ale stało się najgorsze.

Bydgoszcz
25.12.2020 09:55 Wstrząsające wiadomości. Nie żyje słynna dziennikarka TVP, zmarła w Wigilię

Nie żyje znana polska dziennikarka. Jadwiga Kwapich-Mateńko zmarła wczoraj, w Wigilię. Jak donosi TVP, kobieta walczyła z chorobą. Dla Telewizji Polskiej Jadwiga Kwapich -Mateńko to bardzo ważna postać, współtworzyła najstarszy program informacyjny Telewizyjny Kurier Warszawski. Kochała stolicę i to jej poświęciła całe życie. Jadwiga Kwapich-Mateńko była związana z Kurierem Warszawskim od samego początku. Pierwszy raz Kurier wyemitowano 9 listopada 1958. Program jest emitowany do dziś, pod wciąż tą samą nazwą, dlatego należy do najstarszych polskich programów informacyjnych.

  • 1
  • 2