Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przystojniak z "Love Island" już ma nową dziewczynę. To znacznie starsza dziennikarka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.05.2024 10:36

Przystojniak z "Love Island" już ma nową dziewczynę. To znacznie starsza dziennikarka

Love Island
fot. Instagram/@air_rataj15

Uczestnicy programu “Love Island”, nawet po zakończeniu swojej przygody z randkowym show, cieszą się ogromną sympatią wiernych fanów. Tak właśnie jest w przypadku Bartka z ósmej edycji formatu. Teraz okazało się, że mężczyzna znalazł sobie nową ukochaną, która od lat pracuje w polskich mediach.

Kontrowersje po finale "Love Island"

Za nami finał dziewiątej edycji kultowego show “Love Island”. Tym razem po tytuł najlepszej pary sięgnęli Zuza i Jarek, którzy przegonili, zajmujących kolejne miejsca na podium — Patrycję i Roberta oraz Asię i Rafała. Niestety, niedługo po zakończeniu randkowego formatu okazało się, że zwycięzcy nie potrafili poradzić sobie w nowej rzeczywistości i szybko ogłosili swoje rozstanie.

Głos w sprawie zabrał Jarek, który powiedział, że w prawdziwym życiu zakochani okazali się bardzo źle dobrani. Ujawnił też kilka incydentów i powodów kłótni z partnerką. To rozpętało prawdziwą burzę w sieci oraz zachęciło Zuzę do zwierzeń i zdradzenia kolejnych pikantnych szczegółów ich relacji.

Blanka na spotkaniu w Polsacie. Góra zasłoniła niewiele, nogi przyciągnęły uwagę Smaszcz znowu zwraca się do Kurzajewskiego. Ma konkretny plan na jego ślub z Cichopek

Bartek z "Love Island 8" ma nową dziewczynę

Pomimo faktu, że obecnie cała Polska żyje rozstaniem zwycięzców dziewiątej edycji randkowego reality show, w życiu innych uczestników “Love Island” również nie brakuje wrażeń i nagłych zwrotów akcji. Przykładem może być między inny Bartek Ratajczak z ósmej edycji formatu.

Okazało się, że finalista kultowego show w końcu odnalazł upragnioną miłość, a fani przyłapali go niedawno na romantycznej kolacji z pewną znaną dziennikarką. Para udała się do lokalu Mateusza Gessler na Powiślu. Wybranką gwiazdora ma być starsza o siedem lat dziennikarka programu Polo TV Edyta Folwarska.

Gołym okiem widać było, że mają się ku sobie. Te czułe gesty, namiętne spojrzenia. Bartosz dbał o komfort Edyty - adorował ją, otwierał jej drzwi, odsuwał krzesło, a nawet zapłacił rachunek za lunch. Tacy faceci to teraz rzadkość - czytamy słowa obserwatora, zamieszczone na łamach portalu “ShowNews”.

ZOBACZ TEŻ: Aldona z "Chłopaków do wzięcia" w nowym wydaniu. Coś zmieniło się w jej twarzy.

Kim jest nowa dziewczyna Bartka z "Love Island 8"?

Fani programu Polo TV doskonale znają postać Edyty Folwarskiej, która od wielu współpracuje ze stacją. Dziewczyna swoją przygodę z mediami rozpoczęła już w wieku 18 lat, kiedy trafiła do redakcji “Super Expreesu”. Stamtąd czekała ją prosta droga do telewizji.

Oprócz prowadzenia muzycznych formatów Edyta Folwarska zajmuje się również pisaniem książek o tematyce kobiecej. Dodatkowo gwiazda pojawiła się niedawno w filmie Marii Sadowskiej “Pokusa”, a także wystąpiła w programie “Królowe przetrwania”.

Sama dziennikarka wielokrotnie zaznaczała, że nie szuka teraz partnera, ponieważ jest zraniona po poprzedniej relacji. 37-latka w swoich social mediach bardzo często ostrzegała internautki przed zachowaniem mężczyzn. Jak widać jednak, w ostatnim czasie kobieta całkiem zmieniła swoje postrzeganie związków i miłości.

Albo Edyta zapomniała, jak została zraniona, albo chce być jak Karolina Gilon i lansować się u boku dużo młodszego kochanka. Trzeba pamiętać, że Bartosz to bawidamek i wszyscy pamiętają, co wyprawiał w "Love Island" - powiedziała znajoma gwiazdy w rozmowie z portalem “ShowNews”.