Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVP ogłosiła ciążę. Moc życzeń od Manowskiej i spółki
Julia Bogucka
Julia Bogucka 17.05.2024 16:08

Gwiazda TVP ogłosiła ciążę. Moc życzeń od Manowskiej i spółki

Marta Manowska, siedziba TVP
Fot. Piotr Molecki/East News, AKPA

Dziennikarka TVP ogłosiła radosną nowinę. Z jej mediów społecznościowych dowiadujemy się, że spodziewa się dziecka. W publikacji zdradziła również, jakiej płci jest maluszek. Celebryci pospieszyli z gratulacjami.

Paulina Drażba od lat jest związana z mediami

Karierę dziennikarską zaczęła, mając 17 lat. Pierwsze kroki stawiała w suwalskim Radiu 5. Po pewnym czasie przeniosła się do telewizji, zajmowała się przede wszystkim programami muzycznymi oraz skierowanymi do młodzieży. Pojawiała się w ITV oraz Superstacji, a w 2006 roku trafiła do TVP, skąd przede wszystkim mogą ją kojarzyć widzowie.

KAPIF_oryginal_K1089096F.jpg
Fot. KAPiF

Paulina Drażba pełniła rolę prezenterki w “Wiadomościach” oraz w “Pytaniu na Śniadanie”. Odpowiadała za jeden z najważniejszych cykli, czyli “Czerwony dywan”. Jak sama podkreśla, jedną z jej największych fascynacji jest moda. We wrześniu 2015 roku zaczęła również prowadzić program “Zoom na miasto” na antenie Polsat Cafe. Do dziś możemy ją oglądać również w TVP Polonia, gdzie zajmuje się formatem “Polonia 24. Tygodnik”.

Największe gafy w “Jeden z dziesięciu”. Sznuk ledwo wytrzymał Mąż Magdaleny Walach to wielka gwiazda "M jak miłość". Są razem od lat

Dziennikarka TVP wyszła za mąż dwukrotnie

Ze swoim obecnym partnerem jest związana od ponad dekady. Jej mężem jest Jerzy Kamiński, który w tamtym czasie nie miał zbyt wiele wspólnego ze światem show-biznesu. Para powiedziała sobie “tak” 11 lat temu, czym przypieczętowała swój związek. Wydarzyło się to jednak wyłącznie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Po wspólnie spędzonych dziesięciu latach oboje postanowili stanąć na ślubnym kobiercu przed obliczem Boga. Wszystko wskazuje na to, że uroczystość była skromna i kameralna, poświęcona przede wszystkim najbliższym.

To był dla nas wyjątkowy dzień. Wczoraj po raz drugi powiedzieliśmy: Tak. W dziesiątą rocznicę ślubu cywilnego, punktualnie o trzynastej, przekroczyliśmy próg tego małego, pięknego, wiejskiego kościoła w moich rodzinnych stronach - pisała wtedy Paulina Drażba na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: TVP wiedziało, że Luna nie wygra Eurowizji? Większość reportażu poświęcili temu artyście

Dziennikarka TVP ogłosiła radosną nowinę

Właśnie media obiegła informacja o tym, że Paulina Drażba zostanie mamą. Na jej Instagramie pojawiła się poruszająca publikacja, na której widzimy dziennikarkę TVP na placu zabaw z garścią balonów w dłoni. Każdy z nich ma elementy niebieskiego koloru. Na ostatniej załączonej fotografii prezenterka przebija jeden z nich, a z jego wnętrza wydobywa się konfetti. Paulina Drażba oczekuje syna! Z publikacji dowiadujemy się również, że bycie mamą było jej marzeniem, które właśnie się spełnia.

Drogi Synku,
Ten niski, zmysłowy głos, który budzi Cię każdego ranka - to Twój Stary. A ten najpiękniejszy, telewizyjny szept to ja, Twoja Mama.
“Pamiętajcie, jeśli ktoś by się pytał, jesteśmy miłą, normalną rodziną.” - Homer Simpson - napisała dziennikarka na Instagramie.

W komentarzach pojawiły się liczne gratulacje, zarówno od obserwatorów, jak i innych osób publicznych. Nie zabrakło wypowiedzi innych gwiazd TVP.

  • Ależ to jest niesłychanie wspaniała wiadomość. tak się cieszę, wzrusz na maksa - napisała Marta Manowska.
  • Jak cudownie!!! baaaardzo się cieszę, gratulacje - dodała Beata Tadla.
  • Ale cudnie! Cieszę się bardzo - napisała Monika Richardson.