Dzieci

Ryszard i Teodozja z "Sanatorium miłości"
10.04.2024 09:07 Ryszard z Sanatorium stracił żonę. A później? Namówiły go dzieci

Za nami pięć odcinków “Sanatorium miłości”, a atmosfera w Krynicy-Zdrój staje się coraz bardziej intensywna. Andrzej i Ryszard rywalizują o względy Teodozji. Drugi z wymienionych, emerytowany elektromonter, ma za sobą przykrą przeszłość. Być może to właśnie udział w programie odmieni jego życie.

fot. Instagram
04.03.2024 22:12 Kim jest okularnik ze zdjęcia? Polacy kochają jego piosenki

Niewiarygodne, jak szybko płynie czas i jak bardzo zmienia on ludzi! Nie uwierzycie, kim jest ten uroczy mały okularnik, którego możecie zobaczyć na zdjęciu. Po latach wyrósł z niego jeden z najwybitniejszych polskich artystów.

Fundacja Legii postawiła na zdrowie psychiczne dzieci, fot. Canva/Evgen_Prozhyrko, Devenorr, Getty Images
29.11.2023 08:54 Ratujmy dzieci! Nagranie mrozi krew w żyłach. Ruszyła akcja: „Wszyscy Do Wioseł”

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej pod nazwą „Wszyscy Do Wioseł”. W czasie jej trwania uczestnicy zbierają fundusze na ważny cel, który posłuży ratowaniu dzieci. 

Tragedia w Czernikach wstrząsnęła Polską, fot. Google maps, Canva/vmargineanu, Getty Images Pro
23.09.2023 20:59 "Czarne owce we wsi". Sąsiedzi wyjawili, co działo się u Pauliny i Piotra G. z Czerników

Kilka dni temu Polską wstrząsnęła ogromna tragedia, do której doszło w Czernikach w województwie pomorskim. Policja odkryła w piwnicy jednego z domów zwłoki trzech niemowląt, z których najmłodsze urodziło się zaledwie około trzech tygodni temu. Do zbrodni przyznała się Paulina G., która ujawniła policji, że morderstw dokonywała wraz ze swoim ojcem. 

Paulina z Czerników sama jest ofiarą?, fot. Canva/dragana991, Getty Images Pro, Bill Oxford, Getty Images Signature
23.09.2023 19:05 Podwójna dzieciobójczyni jest ofiarą?! Paulina z Czerników "zdemaskowana", to przekazała specjalistka

Dramatyczna sprawa morderstwa noworodków, do której doszło w Czernikach, wstrząsnęła Polską. Policja w piwnicy jednego z domów odnalazła zwłoki trójki noworodków. Najmłodsze z nich przyszło na świat zaledwie kilka tygodni temu. 

Czerniki, radiowozy
22.09.2023 08:12 Sąd ujawnił przeszłość potwora z Czerników i jego żony! Porażające, przeoczono TAKIE fakty

Sprawa potrójnego morderstwa noworodków, do której doszło w Czernikach, wstrząsnęła cała Polską. To, jak wiele zła wydarzyło się w niewielkim, jednorodzinnym domu w tej małej miejscowości na Pomorzu, ciężko jest pojąć. W dodatku na jaw wychodzi coraz więcej wstrząsających wiadomości. Najnowszą z nich ujawnił sąd.

Martyna Kaczmarek
26.05.2023 18:30 Tylko u nas: Martyna Kaczmarek o świadomej bezdzietności. "Każda decyzja zasługuje na zrozumienie"

Mimo, iż w mediach coraz więcej mówi się o świadomych wyborach i odpowiedzialności, wiele osób wciąż reaguje wzburzeniem na decyzję o nieposiadaniu potomstwa. W drugiej części cyklu o świadomej bezdzietności Martyna Kaczmarek dzieli się z nami refleksją na ten temat. Gwiazda największą popularność zyskała dzięki udziałowi w programie “Top Model”, gdzie urzekła jurorów nie tylko urodą, ale też charyzmą i błyskotliwością. Emocje wywołała także po zakończeniu show TVN-u, gdy otwarcie przyznała, że na ten moment nie wie, czy kiedykolwiek chciałaby zostać mamą. Słowa gwiazdy wywołały tyle samo krytyki, co pozytywnych reakcji internautów, którzy cieszą się, że świadoma bezdzietność, tak często pomijana lub obrażana w rozmowach, ma swoją reprezentantkę w mediach. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zapytaliśmy Martynę Kaczmarek o to, dlaczego zdecydowała się ujawnić swoje poglądy, czy polskie prawo aborcyjne przyczynia się do bezdzietności oraz, czego unikać w rozmowach z kobietami, które nie chcą lub nie mogą zajść w ciążę.

babcia
07.01.2023 14:11 Ma czwórkę dzieci i nigdy nie była u żadnego w domu. Nie mają czasu, żeby zaprosić ją do siebie, ona wciąż ma nadzieję

Gdy osiągamy już nieco bardziej zaawansowany wiek, a nasi podopieczni już dawno wylecieli z gniazda, często możemy przeżywać smutne chwile, przepełnione samotnością. Przekonała się o tym na własnej skórze Pani Marianna, której odszedł mąż, z kolei dzieci nie są zbyt skore do spędzania czasu ze starszą, sympatyczną kobietą.

dzieci
04.01.2023 12:22 Adoptowała dwoje dzieci. Kilka miesięcy później dowiedziała się, kim są naprawdę. Nie mogła uwierzyć

Zawsze chciała być matką. Po rozwodzie 30-latka zdecydowała się na adopcję. Przyjęła pod skrzydła dwoje dzieci, jednak jej uwagę szybko przykuł jeden szczegół. Kiedy poznała prawdę na temat tożsamości niemowląt, nie mogła w to uwierzyć. Podjęła natychmiastową decyzję. Rozstała się z mężem, zmieniła pracę, kupiła dom i urządziła go tak, jak chciała, spełniając swoje wielkie marzenie — jednak to nie wystarczyło. 30-letnia Katie nie zastanawiała się zbyt długo, kiedy pojawiła się możliwość adopcji dwojga dzieci. Jej uwagę przykuła bransoletka na rączce dziewczynki.

Krzysztof Ibisz
05.06.2022 22:23 Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Jego trzecia żona jest w ciąży, to nie pierwsze dziecko prezentera

Dopiero co media obiegła wieść, że gospodarz kultowej „Gry w ciemno” po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a teraz ogłoszono kolejną, wspaniałą nowinę. Krzysztof Ibisz zostanie ojcem. Joanna Kudzbalska zaprezentowała zaokrąglony brzuszek, a my przypominamy, ile dzieci ma wiecznie młody prezenter. Czym byłby świat rodzinnych teleturniejów bez polskiego Benjamina Buttona? Krzysztof Ibisz, choć ma na swoim koncie karierę polityczną i dziennikarską, zapisał się w naszej świadomości, jako gospodarz takich kultowych programów, jak „Rosyjska ruletka”, „Gra w ciemno”, czy „Awantura o kasę” i można odnieść wrażenie, że z biegiem lat jego sława wcale się nie zestarzała — podobnie, jak on sam. Prezenter nigdy też nie robił tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Zmieniło się to dopiero w ubiegłym roku, kiedy stanął na ślubnym kobiercu u boku Joanny Kudzbalskiej. Dopiero niedawno para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu i opowiedziała o początkach małżeństwa.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
19.05.2022 22:10 Będzie kolejne dziecko w rodzinie Wiśniewskich? Niebywałe wyznanie muzyka. „Mógłbym mieć ósemkę dzieci”

Michał Wiśniewski ma obecnie piątkę dzieci. Pomaga też w wychowaniu czwórki dzieci, które ma jego żona Pola. Tym bardziej zaskakujące jest wyznanie, którym podzielił się w ostatnim wywiadzie. Gwiazdor gościł w cyklu „Rozmowy intymne” serwisu „Dzień dobry TVN”. W szczerej rozmowie wyznał, że choruje na łuszczycę (więcej TUTAJ). Inne wiadomości także mogą zadziwić jego fanów.

żona
12.03.2022 20:44 Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”

Gienek z Plutycz to najbardziej rozpoznawalny bohater serialu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”. W programie często pojawiają się wraz z nim jego synowie: Andrzej i Jarek. To jednak nie wszystkie dzieci podlaskiego rolnika. Gienek Onopiuk ma gospodarstwo liczące 50 hektarów ziemi, niedaleko Bielska Podlaskiego. Hoduje na nim między innymi sprowadzone z Litwy niebieskie krowy.

Adam Niedzielski
17.11.2021 15:22 Dramatyczne dane o samobójstwach wśród dzieci

Polsat News, na podstawie raportu przygotowanego dla „Dziennika Gazety Prawnej”, alarmuje, że tylko od stycznia do września 2021 roku samobójstwo próbowało popełnić ponad 1000 dzieci. To zdecydowanie więcej aniżeli w poprzednich latach. Według przekazanych danych rośne także liczba przypadków zakończonych śmiercią.

Agnieszka Woźniak-Starak
21.09.2021 09:57 Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała wpis Oli Kwaśniewskiej. ”Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze”

Ostatni odcinek nowej edycji programu „Miasto kobiet” wzbudził wiele emocji. Gościnią programu była między innymi Ewa Chodakowska, z którą prowadzące rozmawiały o świadomej bezdzietności. Po emisji odcinka w internecie rozgorzała burzliwa dyskusja. Jedną z komentujących była Agnieszka Woźniak-Starak. Wczoraj pisaliśmy TUTAJ o głośnym odcinku, w którym Ola Kwaśniewska rozmawiała z Ewą Chodakowską na temat tego, czemu niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci. Po emisji odcinka Aleksandra Kwaśniewska napisała na Instagramie szczery post. Dziękowała w nim osobom, które napisały do niej po odcinku oraz wyznała, jak zasmucił ją brak zrozumienia, z jakim spotykały się kobiety niechcące mieć dzieci. Kwaśniewska dodała, że chciałaby, by udało się znormalizować temat świadomej bezdzietności. Ma nadzieję, że jeśli będzie się o tym mówić głośno, to w końcu się tak stanie. Wpis zakończyła słowami: – Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście.

Aleksandra Kwaśniewska
20.09.2021 13:20 Aleksandra Kwaśniewska o bezdzietności. Niezwykle szczery wpis

Aleksandra Kwaśniewska została współprowadzącą nowej odsłony „Miasta Kobiet”. Najnowszy sezon kultowego programu TVN nie boi się tematów trudnych i tabu, dotyczących problemów współczesnych kobiet. W ostatnim odcinku poruszono temat świadomej bezdzietności, a teraz Ola napisała o tym szczery post na Instagramie. Niedawno pisaliśmy TUTAJ o powodach, które sprawiły, że Ola Kwaśniewska wróciła do telewizji i o metamorfozie, którą przeszła. Wygląda na to, że wraca do mediów z wielkim hukiem, bo o najnowszym odcinku „Miasta kobiet” już głośno w całym internecie. Gościnią programu była między innymi Ewa Chodakowska, która opowiedziała o tym, dlaczego nie zamierza mieć dzieci. Ten temat wciąż budzi w Polsce wiele kontrowersji, zwłaszcza w konserwatywnych kręgach. Okazuje się, że po programie Ola Kwaśniewska otrzymała ogromny odzew od widzek, które również spotkały się z ostracyzmem i krytyką, jak Ewa Chodakowska. Kwaśniewska postanowiła o tym napisać na Instagramie.

18.09.2021 20:25 Poruszający gest małych dzieci zamordowanej Pauliny na pogrzebie mamy

Morderstwo, do którego doszło 12 września na osiedlu Zielony Trójkąt w Gdańsku, wstrząsnęło całą Polską. 25-letnia Paulina A. została brutalnie zabita przez swojego partnera. Osierociła dwójkę malutkich dzieci. Dziś odbył się jej pogrzeb – na uroczystości pojawił się wzruszający akcent. TUTAJ opisaliśmy kulisy tej przerażającej zbrodni. 25-letnia kobieta otrzymała kilkadziesiąt ciosów nożem od swojego partnera, Roberta G. Wszystko widziały dzieci: 3-letni Maks i roczna Marcelina. Zabójca znajduje się już w areszcie, postawiono mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Tymczasem bliscy Pauliny muszą mierzyć się z jej odejściem w tak dramatycznych okolicznościach.

mama
02.09.2021 19:14 Porażające, jaki los zgotowano dzieciom w ośrodku w polskim mieście. Dopiero teraz ich dramat wyszedł na jaw

Przedstawiciel kuratorium próbuje się tłumaczyć z zaistniałej sytuacji:Prawda jest jednak taka, że w związku z prowadzonymi wcześniej postępowaniami ośrodek wychowawczy w Renicach poddawany był już licznym kontrolom. Żadna nich nie zmieniła sytuacji katowanych dzieci.Sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Michał Woś, ogłosił na Twitterze, że planuje specjalną kontrolę: Nadzór nad prowadzonymi https://t.co/tiETPoCOqO. przez samorządy Młodzieżowymi Ośrodkami Wychowawczymi natychmiast trzeba wzmocnić, żeby skończyć z patologiami. To przewiduje nowa ustawa o resocjalizacji nieletnich, którą przedstawiłem w czerwcu. Właśnie kończymy konsultacje. 1/2 https://t.co/ADFcy9bPv6 — Michał Woś (@MWosPL) September 2, 2021 Na jaw wyszła koszmarna prawda o Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Renicach pod Szczecinem. Przez lata miało tam dochodzić do przemocy psychicznej i fizycznej. Katami mieli być sami wychowawcy. Zmowę milczenia przerwali po latach wychowankowie ośrodka. Opowiadają o przemocy, stosowanej przez swoich opiekunów. Dzieci miały być bite po jądrach, głowie i innych częściach ciała. Podopieczni ośrodka byli tak zdesperowani, że próbowali uciekać na różne sposoby. Jedna z prób zakończyła się uszkodzeniem kręgosłupa po upadku z okna. Młodzieżowy ośrodek wychowawczy w Renicach jak więzienie Wychowankowie z ośrodka wspominają, że w Renicach panowały zasady rodem z najbardziej ponurych więzień. Strażnicy – wychowawcy byli bezkarni. Dzieci miały być bite różnymi przedmiotami, w tym pałkami teleskopowymi i kijami bejsbolowymi. Najbardziej przerażający jest fakt, że o wszystkim miały wiedzieć regionalne kuratorium oświaty, informuje wp.pl. W ciągu ostatniego dziesięciolecia wszczęto 54 postępowania, dotyczące sytuacji w ośrodku. 21 z nich skończyło się wydaniem aktu oskarżenia. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: – My podejmujemy wszelkie starania, żeby zapewnić wychowankom bezpieczeństwo, m.in. informujemy organy ścigania. Aktualnie toczą się trzy postępowania wyjaśniające u Rzecznika Dyscyplinarnego wobec pracowników pedagogicznych tego ośrodka.– W sprawie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Renicach zleciłem lustrację w miejscowym sądzie rodzinnym i wystąpiłem do Prokuratury Krajowej o przeniesienie spraw poza powiat myśliborski oraz analizę wszystkich umorzonych postępowań.

szkoła
02.09.2021 10:04 Dramatyczne wieści z samego rana. Przestępcy uprowadzili ze szkoły ponad 70 dzieci, dantejskie sceny za granicą

W Afryce doszło do kolejnej napaści na szkołę. Przestępcy uprowadzili 70 dzieci z liceum w Nigerii. Sytuacja w tym państwie robi się coraz bardziej dramatyczna. Przestępczość w Afryce rośnie w zastraszającym tempie. Kradzieże, rozboje i porwania ludności zwiększyły się dwukrotnie w ciągu ostatnich miesięcy. Mieszkańcy żyją w strachu. Masowe porwania, do jakich dochodzi w Nigerii, najczęściej są przestępstwami dla okupu. W ostatnim czasie dotknęło to prawie 1000 dzieci.

anna cieślak
26.08.2021 16:35 Anna Cieślak powiedziała, dlaczego nie ma dzieci

Anna Cieślak niedawno wzięła ślub z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Aktorka jest obecnie rozchwytywana przez media – udzieliła właśnie bardzo szczerego wywiadu, w którym wyjaśniła, czemu nie ma dzieci i opowiedziała o swoim znanym mężu. Anna Cieślak to aktorka o ogromnym dorobku zawodowym. Znana jest zarówno widzom teatralnym, jak i telewizyjnym. Występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie, Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie i wielu innych. Jej głos znamy z dubbingów do filmów animowanych, a twarz – z takich produkcji jak „Szadź”, „Osiecka”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” czy „Na Wspólnej”. Ostatnio jest o niej głośno także ze względu na ślub z dyrektorem programowym TVN, starszym od niej o 26 lat Edwardem Miszczakiem. O wystawnej uroczystości pisaliśmy TUTAJ. W wywiadzie dla serwisu „Kobieta.pl” opowiedziała o swoim związku i wyborach życiowych, także związanych z macierzyństwem. Aktorka wyznała tam szczerze: – Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie.

ubrania
23.08.2021 12:25 Znana sieć wprowadza ”neutralne płciowo” ubrania dla dzieci. Na metkach znajdzie się tylko jedna informacja

Belgijska sieć JBC rezygnuje z podziału ubrań z działu dziecięcego na dziewczęce i chłopięce. Marka chce, aby dzieci mogły nosić to, co naprawdę im się podoba. Na metkach pozostaną jedynie oznaczenia dotyczące wieku. Neutralne ubrania mają przestać wspierać stereotypy oraz podział na rzeczy ”dziewczęce” i ”chłopięce”. Jeśli na przykład chłopcu podoba się koszulka z kwiatami, może ją kupić i to jest w porządku — na antenie Radia 1 powiedziała menedżerka agencji PR MMBSY, która współpracuje z JBC.

kobieta
14.08.2021 18:09 Żona Piotra Kraśki zwróciła się do swoich obserwatorów: „To wezwanie do pilnego działania!”

Nie tylko Piotr Kraśko zajmuje się tematami, które są bardzo ważne i kluczowe dla Polaków. Także jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, często porusza pilne kwestie. Tym razem jest załamana, a swoimi odczuciami podzieliła się na Instagramie. Piotr Kraśko i Karolina mają prześliczne dzieci. Cała rodzina bardzo się kocha. Także dlatego żona znanego dziennikarza postanowiła zaapelować w swoich mediach społecznościowych do jej czytelników. Bardzo martwi się o los dzieci.

szkoła
14.08.2021 11:24 Podjęto decyzję ws. szczepień uczniów powyżej 12. roku życia, rodzice powinni wiedzieć

Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki, ogłosił w piątek ważny komunikat. Mówił o szczepieniach dla dzieci powyżej 12. roku życia i o modelu nauki w szkołach od 1 września. Czarnek przekazał dwie ważne informacje: dla dzieci powyżej 12 lat i nauczycieli nie będzie dodatkowych szczepień, a uczniowie rozpoczną rok szkolny w pełnym modelu stacjonarnym, czyli tradycyjnie w szkołach. Dodał też kilka innych istotnych szczegółów. Przemysław Czarnek wypowiadał się w TVP Info. Poinformował, że zaszczepionych jest około 75-80% nauczycieli, dlatego obowiązkowe szczepienia nie są konieczne. Zapewnił jednocześnie, że ci, którzy jeszcze nie przyjęli szczepionki, będą do tego zachęcani. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Szef MEiN dodał, że także dzieci powyżej 12. roku życia nie będą objęte nakazem szczepień. Wyjaśnił, że ministerstwo będzie je również zachęcać, informując o korzyściach szczepienia. Poza tym — jeśli rodzice i dyrektorzy placówek się zgodzą — będą organizowane specjalne punkty szczepień na terenie szkół. – Nie będzie dzielenia dzieci na szczepione i niezaszczepione. – dodał minister edukacji. Przemysław Czarnek wyjaśnił, że jeśli poziom zakażeń znacznie wzrośnie, to ministerstwo na to zareaguje, ale póki co nie ma takich obaw: – Na razie na horyzoncie nie ma takich przewidywań. Jesteśmy w stałym kontakcie z ministrem zdrowia i służbami sanitarnymi. Nie przewidujemy perturbacji dla trybu stacjonarnego.

poszukiwany
15.06.2021 11:28 Dzieci mieszkały ze zmarłą mamą. Właśnie przekazano, jak mogła umrzeć kobieta

Rzecznik prokuratury we Wrocławiu Radosław Żarkowski w rozmowie z fakt.pl ujawnił szczegóły dot. tragedii, która kilka dni temu wstrząsnęła Polską. W Międzyborzu dwoje małych dzieci spędziło nawet 12 godzin z nieżyjącą kobietą. Rzecznik powiedział, że wykluczono udział osób trzecich. Według wstępnych oględzin kobieta umarła najprawdopodobniej przez podduszenie, co było efektem ataku padaczki – czytamy na fakt.pl.

Małgorzata Rozenek
03.06.2021 20:28 Rozenek przerwała milczenie i wyjawiła prawdę o swoich dzieciach. Fani nie mogli dojść do siebie po jej wyznaniu

Małgorzata Rozenek postanowiła wypowiedzieć się na temat istotnej kwestii. Wczoraj na jej profilu pojawił się obszerny wpis dotyczący jej dzieci, a także zapłodnienia metodą in vitro, który wywołał wielkie poruszanie wśród fanów. „Strasznie to przykre” – komentowali internauci. 2 czerwca miał miejsce Światowy Dzień In Vitro i w związku z tym Małgorzata Rozenek postanowiła zabrać głos. Dzięki tej metodzie gwiazda jest szczęśliwą mamą trzech pociech.

Michał Wiśniewski dzieci
25.05.2021 18:54 Wiadomo czym zajmuje się najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Można się zdziwić

Michał Wiśniewski niedawno powitał na świecie swoje piąte dziecko. Jednak czym zajmują się pozostałe pociechy muzyka? Michał Wiśniewski znany jest z niezwykle skomplikowanego życia uczuciowego. W końcu lider zespołu Ich Troje aktualnie piąty raz się ożenił. Jego poprzednią partnerką była Dominika Tajner, z którą się rozstał, wywołując niemały skandal. Co więcej, Michał Wiśniewski może pochwalić się nie tylko długą listą partnerek życiowych, ale też dzieci, których aktualnie posiada piątkę. Dodatkowo każde z nich ma niezwykle oryginalne imię. To sprawia, że wiele osób zastanawia się, czym aktualnie zajmują się dzieci Michała Wiśniewskiego, a my znamy na to pytanie odpowiedź.

dzieci
21.05.2021 13:54 Pan Tomasz zaginął z dwójką małych dzieci. Trwają poszukiwania

Do mediów trafiła bardzo niepokojąca i niecierpiąca zwłoki informacja. Pochodzący z Bodzechowa Pan Tomasz Szabelski i jego dwoje dzieci: 4-letnia Natalka i 8-letni Kamil zaginęli. Policja i pozostałe organy ścigania rozpoczęły poszukiwania zaginionych. Ludzie posiadający informacje o miejscu ich pobytu proszeni są o udzielenie ich władzom. Zaginięcie w woj. świętokrzyskim. Pan Tomasz i jego dzieci zniknęli nagle i nikt nie ma z nimi kontaktu. W poszukiwania zaangażowani są policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego.

17.05.2021 16:45 Szukasz prezentu na Dzień Dziecka? Wybierz ręcznie robione czekoladki

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! A któż tak mocno, jak pociechy, nie uwielbia słodkich wyrobów z czekolady? Z myślą o nich możesz zdecydować się na ręcznie robione czekoladki – w absolutnie zwariowanych i nieoczywistych kształtach. Zobacz, co Chocolissimo, sklep z najwyższej jakości czekoladą premium przygotował dla najmłodszych.

Monika Mrozowska
08.05.2021 18:37 Oburzający atak na dzieci Moniki Mrozowskiej: ,,Każde z innym”. Odpowiedziała mistrzowsko

Monika Mrozowska opublikowała niedawno na swoim profilu instagramowym niezwykłe zdjęcie. Niestety znalazły się osoby, które postanowiły w oburzający sposób zaatakować aktorkę i jej dzieci. Monika Mrozowska w ostatnim czasie bardziej niż na aktorstwie skupia się na rodzicielstwie. Dodatkowo aktorka bardzo prężnie rozwija swoje konta w mediach społecznościowych. Niedawno na jej profilu instagramowym pojawiło się niezwykle wzruszające zdjęcie, na którym widać aktorkę wraz ze wszystkimi swoimi dziećmi. Komentarze w większości pękają w szwach od komplementów, a także po prostu miłych wiadomości pozostawionych przez internautów. Niestety niektórzy komentujący postanowili wykorzystać wpis aktorki do tego, aby ją zaatakować.