Dzieci

Bronisław Cieśla: dziec
03.05.2021 12:50 Wiadomo, czym zajmują się córki i syn Bronisława Cieślaka. Dzieci aktora nie poszły w jego ślady

Bronisław Cieślak był legendarnym aktorem. Jednak czy dzieci artysty poszły w jego ślady? Wiemy, czym zajmują się córki i syn zmarłego aktora. Bronisław Cieślak sam w jednym z wywiadów wspomniał, że nie sprawdził się do końca w roli ojca. Przez zawód, jaki wykonywał, często przebywał poza domem, przez co nie mógł brać czynnego udziału w wychowywaniu swoich dzieci. Stwierdził, że właśnie przez to, jego dzieci mogły podjąć takie, a nie inne decyzje dotyczące swojej przyszłości. – Najbardziej żałuję, że wychowałem moje dzieci przez telefon. Nie było mnie w domu, nie chodziłem na wywiadówki. Nie byłem wzorowym ojcem. Może dlatego żadne z moich dzieci nie tylko nie chciało zostać aktorem, ale nawet nie imponowało im, że byłem Borewiczem – wyznał Bronisław Cieślak w rozmowie z dwutygodnikiem „Show”.

mama upajała córki
22.04.2021 13:03 Matka upajała córki. Dziadek i konkubent wykorzystywali je, posępne doniesienia

Mama upajała córki alkoholem, po czym dziewczynki były wykorzystywane przez dziadka i konkubenta kobiety. Cała trójka stanęła przed sądem. Tłumaczenia mamy dziewczynek nie mieszczą się w głowie. Mama powinna chronić swoje dzieci, jednak w tym wypadku nie może być mowy o żadnej opiece. Ta tragiczna historia ma swój początek w 2016 roku, kiedy to do domu 37-letniej Katarzyny K. wprowadził się jej konkubent. Do tej pory kobieta mieszkała wraz ze swoimi córkami oraz rodzicami w Krapkowicach w województwie opolskim. Kiedy do ich domu wprowadził się partner kobiety, rozpoczął się prawdziwy koszmar dla jej córek. Mężczyzna wykorzystywał dziewczynki seksualnie, nie zważając na fakt, że najstarsza z nich miała zaledwie 8 lat. Z czasem do gwałtów dołączył również dziadek dziewczynek.

Paznokcie hybrydowe
21.04.2021 10:07 Do sieci trafiły zdjęcia niemowlaka z paznokciami hybrydowymi

Choć zdjęcia paznokci hybrydowych zazwyczaj cieszą się sporym zainteresowaniem, te wywołały prawdziwą burzę w sieci. Wyraźnie przedłużone płytki zostały wykonane u niemowlaka. Zachwycona autorka fotografii złożyła internautom pewną propozycję. Szybko spłynęła na nią potężna fala hejtu. Strony poświęcone paznokciom hybrydowym od lat są jednymi z ulubionych miejsc w internecie wszystkich kobiet. Tego żadna z internautek nie chciałaby jednak oglądać. Wszystkie modlą się, żeby zdjęcia rączki niemowlaka okazały się zwykłym żartem.

monika zamachowska
20.04.2021 11:03 Monika Zamachowska o braku dzieci ze Zbigniewem. Gorzkie słowa

Monika Zamachowska właśnie zakończyła małżeństwo, które trwało dziesięć lat. Tuż po rozstaniu wyznała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Dlaczego nie urodziła potomka Zamachowskiemu? Odpowiedź jest smutna. Tak gorzkie słowa to ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów dziennikarki. Wygląda na to, że Monika Zamachowska przeczuwała nietrwałość swojego małżeństwa.

Imię dla dziewczynki
17.04.2021 14:15 Mama nadała córce oryginalne imię. Niestety, dziewczynka jest wyśmiewana

Wybór imienia dla dziecka to jedno z najtrudniejszych zadań postawionych przed przyszłymi rodzicami. Decyzja internautki, która powitała na świecie córeczkę, nie spotkała się z poparciem społeczeństwa. „Czeka ją okropna przyszłość” – piszą o dziewczynce użytkownicy fora internetowego. Nie tylko oni śmieją się z jej imienia. Imię dla dziecka to jeden z tematów, który często gości na forach internetowych. Rodzice chwalą się swoimi wyborami, jednocześnie upewniając się, że ich decyzja była słuszna. W przypadku tej internautki było jednak nieco inaczej.

konferencja
03.04.2021 14:53 Nieoficjalne ustalenia Onetu ws. obostrzeń. Pojawiła się data powrotu dzieci do szkół

Onet przekazuje najnowsze, nieoficjalne informacje ws. powrotu dzieci do szkół. Wg. wstępnych ustaleń serwisu konkretnych decyzji w tej sprawie można spodziewać się najwcześniej za ok. dwa tygodnie. Gdyby rząd zaplanował ponowne otwarcie placówek edukacyjnych, jako pierwsi do szkolnych ławek wróciliby najmłodsi uczniowie. Najnowsze doniesienia Onetu ws. sytuacji epidemicznej oraz dalszej strategii rządu na walkę z epidemią COVID-19 dotyczą również polskich szkół. Choć słupki obrazujące dzienny przyrost zakażeń w ostatnim czasie wyraźnie poszybowały w górę, władze w najbliższym czasie prawdopodobnie nie planują zaostrzania reżimu sanitarnego. Przypomnijmy, że oficjalnie obecne restrykcje obowiązują jedynie do 9 kwietnia.

Michał Wiśniewski
31.03.2021 11:24 Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz 6? Muzyk właśnie podzielił się nieprawdopodobną informacją

Na profilu Michała Wiśniewskiego pojawiła się właśnie zadziwiająca informacja. Muzyk opublikował zdjęcie, które opatrzył wymownym opisem, sugerującym, że w przyszłości być może pojawi się jego kolejny potomek. –Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości – napisał enigmatyczne. Michał Wiśniewski niedawno po raz 5 został ojcem. Na świat przyszedł jego drugi syn – Falco Amadeus. Jak widać, muzyk nie wyklucza, że przyszłości może pojawić się na świecie kolejne dziecko.

Agata Rubik
28.03.2021 19:06 Agata Rubik o swoich dzieciach. Ostatnie miesiące były dla jej rodziny bardzo wymagające

Agata Rubik wraz ze swoim mężem Piotrem doczekali się dwóch córek: Heleny i Alicji. Dziewczynki, podobnie jak wszystkie dzieci w Polsce skazane są na naukę zdalną i częste siedzenie przed komputerem. Żona popularnego dyrygenta udzieliła wywiadu tygodnikowi Świat i Ludzie, w którym przyznała, że jest przeciwniczką nauki zdalnej. Agata Rubik bardzo regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, ale rzadziej udziela się publicznie. Tym razem jednak postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat nauki zdalnej.

Przemysław Czarnek
24.03.2021 10:34 Przemysław Czarnek podał informacje o powrocie dzieci do szkół. Zaapelował do rodziców

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek gościł na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia. Podczas rozmowy przekazał ważne informacje w odniesieniu powrotu dzieci do szkół. Jego zdaniem przywrócenie nauki stacjonarnej w szkołach w kwietniu będzie możliwy do zrealizowania. Przemysław Czarnek zdradza, że przebieg trzeciej fali koronawirusa jest zależny tylko i wyłącznie od społeczeństwa. Zaapelował do Polaków o zachowanie reżimu sanitarnego i odpowiedzialności społecznej.

mikołaj roznerski
22.03.2021 18:33 Mikołaj Roznerski chciałby mieć więcej dzieci. Aktor pierwszy raz poruszył ten temat

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zostaną rodzicami? Aktor ma już syna, jednak unika wypowiadania się na tematy prywatne i do niedawna niewiele było wiadomo na temat planowanej przez niego przyszłości. Teraz jednak zabrał głos. O tym, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są szaleńczo zakochani, wie chyba każdy fan tej pary. Jakiś czas temu wszyscy czekali na ślub, jednak pandemia pokrzyżowała plany narzeczonych. Mimo to możliwe, że uroczystość… już się odbyła!

Anna Lewandowska
11.03.2021 21:04 Anna Lewandowska przyznała, że w przeszłości okłamywała Roberta

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Niektórzy uważają, że stanowią małżeństwo idealne. Lewa jednak w rozmowie z Joanną Koroniewską wyznała, że w przeszłości okłamywała Roberta co do swoich zdolności kulinarnych. Anna Lewandowska, mentorka wielu Polek w kwestii żywienia nie zawsze tak fenomenalnie radziła sobie w kuchni. Podczas rozmowy z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem wyznała, że niegdyś okłamywała swojego ukochanego, chcąc mu sie przypodobać.

rak
07.03.2021 15:15 Pani Renata potrzebuje pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci

Pani Renata Cichy potrzebuje pilnej pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci. Ile jeszcze razy życie udowodni mi, że nie ma na świecie żadnej sprawiedliwości, ile razy będę jeszcze modlić się o cud, a otrzymam kolejną tragedię? – pyta kobieta. Trwa zbiórka. Renata Cichy to mama trójki dzieci – dwóch dziewczynek i chłopca. Córka Julia i syn Sebastian cierpią na choroby serca oraz na astmę oskrzelową, ich ojciec odszedł, obecnie nie posiada praw rodzicielskich. Chora na raka kobieta dodatkowo opiekuje się mamą.

Magda Mołek
06.03.2021 21:46 Magda Mołek nigdy nie ochrzciła swoich synów. Zrobiła to z troski

Magda Mołek w najnowszym wywiadzie wyznała, dlaczego nie ochrzciła swoich synów. Jak stwierdziła, chciała dać im wolną rękę w kwestii duchowości. Zdradziła, że sama nie miała takiego wyboru, więc chciała dać go swoim dzieciom. Choć prezenterka zniknęła ostatnio z polskiej telewizji, prowadzi teraz swój autorski program na Youtube „W moim stylu”.

dzieci
02.03.2021 10:36 Dzieci prawie zostały potrącone przez samochód. W sieci pojawiło się nagranie, które powinien zobaczyć każdy rodzic

Podobnych wypadków z udziałem dzieci jest bardzo wiele. W tym wypadku to wina kierowców. Takie wydarzenia, jak poniższe, pokazują, jak niebezpiecznie jest wciąż na polskich drogach i jak niewiele w podobnych starciach zależy od pieszego. To pokazuje, jak szaleni są kierowcy na polskich drogach. Niewielu jeździ zgodnie z przepisami. Nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie wywołują na drodze.

michał wiśniewski
19.02.2021 22:34 Michał Wiśniewski pokazał swoje dzieci na jednym zdjęciu. Fani zachwyceni podobieństwem

Muzyk jest niezwykle kochliwy i z różnych związków ma jużw sumie pięcioro dzieci. Najstarsze są już całkiem dorosłe. Michał Wiśniewski niedawno znów został ojcem, a tymczasem postanowił pochwalić się swoimi starszymi dziećmi. Zrobił zdjęcie całej gromadce, uwagę mógł również przykuć jeden szczegół. O co mogło chodzić?

test
15.02.2021 15:42 Ma 23 lata i 11 dzieci. Najmłodsze urodziło się miesiąc temu

Pochodząca z Moskwy Christina Ozturk jest matką 11. dzieci, jednak naturalnie urodziła tylko jedno dziecko. Aż 10. z nich przyszło na świat dzięki matkom zastępczym, czyli surogatkom. Jej historia jest niesamowita. Ostatnie z narodzonych dzieci urodziło się w ubiegłym miesiącu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Christina ma zaledwie 23 lata. Wraz ze swoim małżonkiem milionerem, którego poznała podczas wakacji, postanowili wychowywać jak największą gromadkę dzieci. Żartobliwie przyznali niegdyś, że zamierzają ich mieć 105. Nie wiadomo, czy para zamierza się zatrzymywać.

Agnieszka Włodarczyk
11.02.2021 18:17 Dobra wiadomość dla rodziców. Jednak będą badania przesiewowe noworodków w kierunku SMA

Polsat News podał bardzo ważną informację. Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji pozytywnie rozpatrzył włączenie badań wykrywających rdzeniowy zanik mięśni do narodowego programu badań przesiewowych u noworodków. Warto podkreślić, że jeszcze w grudniu decyzja ta była negatywna. O dołączenie SMA do badań przesiewowych walczyło wiele firm i przedsiębiorstw, w tym fundacja Polsat. Nową opinię prezesa AOTMiT datuje się na 8. lutego.

dance dance dance
10.02.2021 23:25 Anna Lewandowska ma za sobą ciężką noc. „Wykrakałam”

Anna Lewandowska miała za sobą ciężką noc. Już jakiś czas temu na relacji na Instagramie trenerki pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że jest zmęczona. Przekazała również kilka słów wyjaśnienia. Z pewnością życie z dwoma maluchami musi oznaczać wiele nieprzespanych nocy. Anna Lewandowska na InsaStroy wstawiła zdjęcie, na którym widać jak wyraźnie zmęczona trzyma córkę Laurę na rękach. Wygląda na to, że nie była to łatwa noc. Trenerka wszystko wyjaśniła fanom.

Mary Ann
09.02.2021 08:21 Nie bała się zostać wyśmiana. Przezwyciężyła przeciwności losu dla swoich dzieci

Ta kobieta udowodniła, że dla dzieci jest w stanie znieść naprawdę wiele. Chora na nieuleczalną chorobę postanowiła pozwolić się obśmiewać. Wszystko po to, aby zarobić na utrzymanie swoich pociech. Niesamowita historia chwyta za serce. Ta historia porusza do łez. To, co kobieta była w stanie przejść, aby zapewnić byt swoim dzieciom, odbiera mowę. Niezwykła historia chorej na akromegalię, która dała się upokorzyć i obśmiewać, tylko po to, by zarobić pieniądze dla dzieci.

bliźniaki
07.02.2021 11:56 Kobieta urodziła bliźnięta od różnych ojców. Naukowcy zidentyfikowali nietypowy przypadek

Wielu rodziców chciałoby mieć bliźnięta. Na całym świecie około 12-16 na 1000 osób to naturalnie poczęte bliźnięta. Niedawno nietypowy przypadek miał miejsce w Kolumbii. Mama urodziła dzieci, które mają różnych ojców. Szanse na urodzenie bliźniąt są małe. Do czynników, które mają na to wpływ, należą: wiek, waga, liczba wcześniejszych ciąż, a nawet typ ciała.

Bezdomny
07.02.2021 10:35 Bezdomny z Polski nagrał wiadomość do swoich dzieci. Nie widział ich od lat

Bezdomny z Polski postanowił nagrać wiadomość do swoich dzieci, których nie widział od lat. Okazuje się, że pan Tomasz poszukuje jakiegokolwiek kontaktu ze swoją rodziną. Pomaga mu w tym użytkowniczka, która skrywa się pod pseudonimem Jądro Jasności na YouTube. To właśnie na jej kanale pojawił się filmik z apelem. W piątek 5 lutego do sieci trafiło nagranie, które z pewnością poruszyło internautów. Na filmiku widać, jak bezdomny mężczyzna szuka kontaktu do swoich dzieci, które rozjechały się po świecie. Sprawa jest bardzo poważna.

Agata Młynarska
06.02.2021 10:41 Szczere Słowa Agaty Młynarskiej do Czarnka. „Patrząc na Pana z czystej troski, zauważam początek »ciąży gastronomicznej«”

Agata Młynarska w ostrych słowach nawiązała do słów ministra edukacji Przemysława Czarnka o zwiększeniu aktywności fizycznej dzieci w szkołach. Dużym echem odbiły się jego słowa dot. zajęć dla dziewczynek. Dziennikarka nie zostawiła na nim suchej nitki. – Zresztą patrząc na Pana, z czystej troski również, zauważam początek „ciąży gastronomicznej”. Proszę pomyśleć o diecie i ruchu – napisała Agata Młynarska na Instagramie, nawiązując do jego wcześniejszej wypowiedzi nt. otyłości wśród dzieci.

04.02.2021 23:14 Skandaliczne słowa księdza. Zachęcał rodziców do karygodnych czynów?

Ksiądz z wiejskiej parafii opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych komunikat skierowanych do wszystkich rodziców. W wymownym wpisie chciał przekazać, jak powinni postępować z młodzieżą biorącą udział w strajkach kobiet. Jego wskazania wywołały wielkie oburzenie w sieci. Wpis jednego z księży wywołał w sieci niemałe oburzenie. Duchowny opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych osobliwą wiadomość skierowaną do rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży uczestniczących w ostatnich protestach.

dziecko
01.02.2021 23:15 Matka i trójka dzieci nagle zniknęli. Mąż po 15 latach poznał upiorną prawdę, nie mógł uwierzyć co się stało

Matka i trójka dzieci nagle zniknęli. Choć pozostawiony liścik miał sugerować, że wybrali się na wakacyjny wyjazd i niebawem wrócą do domu, rodzina przepadła bez śladu. Policyjne poszukiwania przez lata nie przynosiły żadnych rezultatów, aż nagle nastąpił przełom w sprawie. Kiedy po 15 latach, mąż w końcu poznał upiorną prawdę, na ten rodzinny dramat skierowały się oczy całego świata. Sprawa rodziny Clark to jedno z najgłośniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i zawikłanych zniknięć w historii, która do dziś pozostawia wiele pytań, na które nikt nie jest w stanie uzyskać odpowiedzi. Co naprawdę wydarzyło się w domu? Czemu matka i trójka dzieci zniknęły bez śladu, zostawiając zrozpaczonego męża i ojca? Na prawdę przyszło czekać nam aż 15 lat. Szczegóły tej historii są porażające.

Ewa Chodakowska
01.02.2021 17:08 Ewa Chodakowska dopiero teraz ujawniła dlaczego nie ma dzieci. Poruszające słowa

Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, Ewa Chodakowska zwróciła się do fanów na Instagramie w sprawie często zadawanych jej pytań o dzieci i rodzinę. Gwiazda postawiła jasną deklarację, że zarówno jej mąż, jak i ona mogą mieć dzieci, tylko póki co nie zdecydowali się jeszcze na nie. Skierowała również do nich ważne słowa. Internauci bardzo często zwracają uwagę na to, że Ewa Chodakowska nie ma jeszcze dzieci. W jej stronę spływa mnóstwo pytań, o to kiedy wreszcie się zdecyduje na potomstwo, lub, czy nie uważa, że to już najwyższy czas na macierzyństwo? Gwiazda postanowiła odnieść się do tej sprawy.

Justyna Żyła
31.01.2021 21:59 Żyła opublikowała poruszający wpis. Opowiedziała, co wydarzyło się 14 lat temu „Wydarzenie całkowicie zmieniło moje życie”

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Była żona skoczka narciarskiego wspominała narodziny syna, który skończył niedawno 14 lat. Kobieta ze wzruszeniem napisała, że to „wydarzenie całkowicie zmieniło jej życie”. Zdradziła, czego nauczyła się przy dziecku. Justyna Żyła jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: Jakuba i Karoliny. Pociechy rosną jak na przysłowiowych drożdżach, syn skończył niedawno 14 lat. Taka okazja nie mogła przejść bez wpisu eksżony skoczka na Instagramie.

Michał Wiśniewski
31.01.2021 16:38 Michał Wiśniewski ma łącznie nie 9, a 10 dzieci? Wokalista dopiero się przyznał

Michał Wiśniewski i Pola właśnie zostali rodzicami – jak przekazuje Fakt. Wokalista z pewnością bardzo się cieszy, chociaż jak sam przyznał jego rodzina nie składa się teraz z 9, a aż 10 osób. Jak to możliwe? Okazuje się, że piosenkarz traktuje 14-letniego Maksa, syna swojej byłej żony (Dominiki Tajner) z poprzedniego małżeństwa, jak własnego syna! Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska podzielili się ze światem radosną nowiną. Niedawno na świat przyszedł ich synek Falco Amadeus. W sumie rodzina muzyka będzie składała się z 10 osób, ponieważ Pola z poprzedniego związku również ma czworo dzieci.

alimenty
20.01.2021 19:04 Pilne ostrzeżenie dla rodziców. Lizanie sopli lodu może mieć jeszcze inne konsekwencje

Mimo że wielu z nas czynność ta kojarzy się z dziecięcymi latami i beztroską zabawą, skutki mogą okazać się fatalne. Chodzi oczywiście o lizanie sopli lodu, ale nie tylko, bo ryzykowne może się także okazać jedzenie śniegu. Żadne dziecko nie powinno tego robić. Każdy rodzic powinien wiedzieć, że sople lodu czy śnieg nie powinny trafiać do buzi dziecka. Mimo że zwykle wydają nam się czyste i niegroźne, rzeczywistość może nas zaskoczyć.