Ddtvn

Anna Kalczyńska
23.04.2024 21:14 Masowe zwolnienia z DDTVN odbiły piętno na Kalczyńskiej. Ciągnie się to za nią do dziś

Anna Kalczyńska była w gronie dziennikarzy, którzy w poprzednim roku z dnia na dzień pożegnali się z programem “Dzień Dobry TVN”. Dopiero teraz w wywiadzie, którego udzieliła Annie Wendzikowskiej, zdradziła, jak duża była to dla niej trauma. Jak sobie z tym poradziła? 

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w "Dzień dobry TVN"
09.04.2024 15:45 "Stłuczka" w DDTVN. Krupińska aż złapała się za głowę!

Programy na żywo słyną z dynamicznego charakteru i nieprzewidzianych sytuacji. Specyfika nadawania „live” często wymaga improwizacji i zachowania zimnej krwi od prowadzących, którzy nierzadko muszą stawiać czoła zdarzeniom spoza scenariusza. Tak też było w przypadku wczorajszego odcinka Dzień Dobry TVN prowadzonego przez Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego. Na planie doszło do stłuczki.

Dorota Wellman padnie ze śmiechu
02.03.2024 11:43 Dorota Wellman padnie ze śmiechu? To przygotowali dla niej w "DDTVN"

Dorota Wellman bez cienia wątpliwości może pochwalić się tytułem jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że gdy prezenterki zabrakło w prowadzonym przez nią “Dzień dobry TVN” fani natychmiast zażądali wyjaśnień.

Widzowie DDTVN wpadli w furię
11.11.2023 17:16 "Przerażające", "Chore". Widzowie DDTVN wpadli w furię. Nie mieści się w głowie, co wypisują o matkach

Program “Dzień dobry TVN” od dłuższego czasu spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami internautów. Po gwałtownej zmianie kadry przyszedł czas na kolejny skandal, który rzucił cień na popularne poranne show. Tym razem fani są oburzeni materiałem, który wyemitowano w ostatnim odcinku DDTVN.

Szokujący transfer z DDTVN do PnŚ
18.09.2023 15:13 Ogłoszono szokujący transfer z "DDTVN" do "PnŚ". Gwiazdor zrobił to dla Katarzyny Cichopek?

Na jaw wyszły szokujące informacje zza kulis popularnych programów śniadaniowych. Ekspert “Dzień dobry TVN” od dzisiaj będzie współpracował z “Pytaniem na śniadanie”. To znany kolega Katarzyny Cichopek. Czy to ona załatwiła mu tę pracę?

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
18.08.2023 12:27 Długo na to czekaliśmy. Radosne wieści o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie, w końcu razem na ekranie!

Twórcy programu “Dzień dobry TVN” pokusili się ostatnio o poważne zmiany w składzie prowadzących kultowego porannego show. Wielu znanych prezenterów z dnia na dzień straciło pracę. Teraz przekazano wieści na temat dwóch ulubionych gospodarzy - Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa.

Małgorzata Rozenek-Majdan
26.06.2023 15:35 Ujawniono zarobki zwolnionych gwiazd "DDTVN". Porównanie kwot Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak rozkłada na łopatki

Nie milkną głosy wokół zamieszania i zwolnień za kulisami programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz ujawniono, ile tak naprawdę zarabiały największe gwiazdy porannego show. Wynagrodzenie Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan naprawdę może szokować.

Anna Kalczyńska
26.06.2023 09:26 Mama Anny Kalczyńskiej jest zdruzgotana. Aktorka nie chce milczeć po tym, jak zwolniono jej córkę z pracy

Nie milkną głosy wokół nagłego i niespodziewanego zwolnienia Anny Kalczyńskiej z programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz na temat przykrego incydentu wypowiedziała się mama dziennikarki - Helena Rowicka za pomocą wzruszającego wpisu w sieci.

Anna Kalczyńska
24.06.2023 22:02 Anna Kalczyńska pokazuje siostrę i pisze o zwolnieniu z TVN. Internauta nie wytrzymał, dosadne słowa

Anna Kalczyńska zamieściła zdjęcie z siostrą. W opisie nie omieszkała nawiązać do swojego niedawnego zwolnienia. W komentarzach natychmiast posypały się słowa krytyki pod jej adresem.

Anna Kalczyńska DDTVN
23.06.2023 21:20 Anna Kalczyńska nie wytrzymała. Wyznała przez co przechodziła w ciągu 8 lat w DDTVN. W komentarzach burza

Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich internautów. Dziennikarka poinformowała, że po ośmiu latach żegna się z programem “Dzień Dobry TVN”. Jej wpis daje nieźle do myślenia.

DDTVN
21.03.2023 13:43 Dziennikarz "DDTVN" zna Martę Kubacką. "Wydarzyło się coś dramatycznego", ujawnił kulisy

W śniadaniówce TVNu - “DDTVN” Krzysztof Skórzyński wspomniał chwilę, w której Dawid Kubacki dowiedział się o tym, że jego żona Marta trafiła do szpitala. Był wtedy pod skocznią w Vikersund wraz z innymi dziennikarzami.Skórzyński przyznał, że od razu wiedzieli, że wydarzyło się coś dramatycznego. On sam zna rodzinę Kubackich od wielu lat i traktuje całą sprawę mocno osobiście.

DDTVN
24.01.2023 18:05 Niecodzienne sceny w „DDTVN”. Z okna studia widać było, co robi widzka na balkonie

Oglądający wtorkowe „DDTVN” byli świadkami niecodziennej sytuacji. W pewnym momencie kamera pokazała, co na balkonie robiła jedna z widzek. Nawet gospodarze nie mogli ukryć zdumienia. Paulina Krupińska i Damian Michałowski nie potrafili ukryć zdumienia, kiedy okazało się, że ich słowa wywołały natychmiastową reakcję „sąsiadki”. Z okien studia było widać, jak na balkon w bloku obok wychodzi jedna z widzek.

DDTVN
09.01.2023 11:06 Klaudia i Alena stworzyły tęczową rodzinę i doczekały się córeczki. Powiedziały, jak ludzie reagują

Klaudia i Alena na co dzień prowadzą w mediach społecznościowych profil „Tęczowe Szyszki”, w ramach którego pokazują, jak wygląda życie homoseksualnej pary wychowującej dziecko. Panie doczekały się bowiem córeczki, której dały na imię Daliana. O swoim rodzicielstwie opowiedziały w „DDTVN”. Panie wyjaśniły chociażby, w jaki sposób została poczęta dziewczynka i jaką relację będzie miała ze swoim biologicznym ojcem.

Małgorzata Rozenek
12.11.2022 19:30 Widzowie DDTVN znów wściekli po wystąpieniu Małgorzaty Rozenek. Zauważono, co robi w trakcie programu

Biorąc pod uwagę aktywność telewidzów „DDTVN” w sieci, można odnieść wrażenie, że Małgorzata Rozenek jest najmniej lubianą prezenterką. W mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zarzuty pod jej adresem. Co według oglądających robi nie tak? Warto zaznaczyć, że praktycznie pod każdym postem dotyczącym tej prowadzącej pojawiają się bardzo przykre komentarze na jej temat. Telewidzom przeszkadza wiele kwestii, właśnie doszła do nich kolejna.

Anna Wendzikowska
05.09.2022 00:24 Wydały się prawdziwe powody odejścia Wendzikowskiej z DDTVN. Dobitne słowa o ekipie programu

Wiele osób zastanawiało się, czemu Anna Wendzikowska odeszła niespodziewanie z „DDTVN”. Teraz postanowiła przerwać milczenie – nie miała nic dobrego do powiedzenia o swoich współpracownikach ze śniadaniówki. Dziennikarka prowadziła w „Dzień dobry TVN” kącik filmowy od 15 lat. Przeprowadzała wywiady z aktorami i zdawała relacje z ważnych wydarzeń w świecie kina. Teraz opowiedziała o kulisach odejścia z programu.

DDTVN
29.08.2022 21:01 Najpierw do studia „DDTVN” wyparowały dzieci Rozenek. Teraz Gosia wyjawiła wzruszające kulisy debiutu w programie

Małgorzata Rozenek bardzo długo marzyła o zostaniu prowadzącą „DDTVN”. Dziś wreszcie po raz pierwszy pojawiła się w studiu w tej roli. Jej rodzina przygotowała z tej okazji niesamowitą niespodziankę, znienacka pojawiając się na planie. Rozenek ma trzech synów: 16-letniego Stanisława, 12-letniego Tadeusza i Henryka, który urodził się w 2020 roku. Dziś cała trójka, wraz z jej mężem Radosławem Majdanem, zjawiła się w studiu „Dzień dobry TVN”.

Margaret
19.06.2022 14:21 Margaret zaprezentowała się w „DDTVN”. Jej wizerunek zaskoczył fanów, są zachwyceni

Margaret od czasu debiutu w 2013 roku wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów zmianami wizerunku. Wielokrotnie zmieniała styl i kolor włosów. Teraz zaprezentowała się w studiu „Dzień dobry TVN” w całkiem nowym wcieleniu. Małgorzata Jamroży w całej swojej karierze imponowała nie tylko charyzmą sceniczną, ale też talentem, który przyniósł jej takie nagrody, jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards i SuperJedynki.

DDTVN
28.05.2022 21:34 „DDTVN”: gdy Wendzikowska powiedziała na wizji: „trudno uznać mężczyznę o wzroście 170 cm za przystojnego”, Woźniak-Starak zareagowała

W trakcie jednej z ostatnich transmisji programu „DDTVN”, którą prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, odbyła się rozmowa na temat Toma Cruise’a, której gościem była Anna Wendzikowska. Aktorka zdecydowała się na kontrowersyjne stwierdzenie. Wprost powiedziała bowiem, jacy mężczyźni nie są według niej przystojni. Opinia publiczna oburzyła się jej słowami.

Filip Chajzer
17.02.2022 10:49 Chciał tylko dotrzeć do studia „DDTVN”. Przykre, co dziś rano spotkało Filipa Chajzera

Filip Chajzer znajdował się w drodze do studia „Dzień dobry TVN” kiedy zdarzył się wypadek. Celebryta podzielił się na Instagramie nieprzyjemnym incydentem i wstawił zdjęcie, na którym cały obryzgany jest pianą. Wiemy, co się stało. Filip Chajzer z pewnością nie może narzekać na brak zajęć i zainteresowania mediów, jednak ostatnio o popularnym prezenterze zrobiło się wyjątkowo głośno. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” stał się ofiarą burzy komentarzy, a nawet padł ofiarą hejtu. Wszystko za sprawą specjalnego, walentynkowego odcinka „Milionerów”.

Marcin Prokop
04.02.2022 18:05 Marcin Prokop i Anna Wendzikowska przyłapani w studiu DD TVN. Dziennikarz od razu zareagował: „Już mi stąd”

Marcin Prokop i Anna Wendzikowska prowadzą śniadaniowy program „Dzień dobry TVN”. Dziś kamerzyści obecni w studiu przyłapali ich na niezłych harcach. Dziennikarz zareagował od razu, przeganiając wścibskich filmowców. Zarówno Wendzikowska, jak i Prokop są związani ze stacją TVN od 2007 roku. Razem tworzą niezapomniany duet w śniadaniowym programie stacji. Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się niezwykłe nagranie.

Dzień dobry TVN
23.01.2022 23:20 Barbara Bursztynowicz, Grażyna Szapołowska i Laura Łącz w DDTVN. Co je łączy?

Dziś w studiu programu „Dzień dobry TVN” gościło pięć niezwykłych aktorek: Grażyna Szapołowska, Laura Łącz, Tatiana Sosna-Sarno, Barbara Bursztynowicz i Maria Mamona. Okazuje się, że łączy je bardzo wiele. Materiał DDTVN, pod tytułem „Przyjaciółki z PWST”, poświęcony był silne niezwykłej przyjaźni między kobietami, które poznały się na studiach aktorskich i do dziś utrzymują serdeczne relacje.

Ewa Drzyzga
23.01.2022 16:52 Ewa Drzyzga pokazała, co stało się z jej twarzą tuż przed rozpoczęciem „Dzień dobry TVN”. „Uważajcie”

Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Obecnie jest jedną z prowadzących poranny program „Dzień dobry TVN”. To właśnie tam, tuż przed wejściem na wizję, przydarzył się jej dziś bolesny wypadek. Drzyzga stała się powszechnie znana dzięki talk-show „Rozmowy w toku”, za którego prowadzenie była też wielokrotnie nagradzana. Od 2020 roku współprowadzi program śniadaniowy TVN. Co się tam dziś wydarzyło?

Marcin Prokop
18.01.2022 20:59 Dzisiaj w „DDTVN” doszło do nietypowych scen. Marcin Prokop przesadził?

W programie „Dzień Dobry TVN”, którego prowadzącymi byli Marcin Prokop i Dorota Wellman, gośćmi byli modelka Paula Tumala oraz lekarz medycyny estetycznej Marcin Ambroziak. Po emisji kobieta podzieliła się zaskakującą relacją. Paula Tumala jest modelką, która stała się słynna dzięki teledyskowi Cleo i Donatana „My Słowianie”. Program DDTVN dotyczył problemów zdrowotnych po operacji powiększenia piersi. Co zrobił Prokop?

Małgorzata Ohme
20.09.2021 20:28 Nieszczęśliwe zdarzenie z udziałem gwiazdy w studiu DDTVN. Jest zdjęcie

„Dzień Dobry TVN” to jeden z pierwszych tego typu programów w jakiejkolwiek polskiej stacji. Emitowany jest już bowiem od ponad 16 lat. Nie dziwi więc, że prowadzący format musieli zmagać się na planie z najróżniejszymi wypadkami. Jeden z nich przytrafił się przed kilkoma godzinami Małgorzacie Ohme. Zdjęcie opublikowane w sieci przez „DDTVN” zaskoczyło widzów.

kinga rusin
25.08.2021 16:05 Dlaczego Kinga Rusin zniknęła z DDTVN? Media podały powody

Minęło już trochę czasu, odkąd Kinga Rusin odeszła z programu „Dzień dobry TVN”. Od zeszłego roku nie otrzymała nowych propozycji od stacji. Reporterzy Super Expressu podzielili się swoją teorią na ten temat, a Rusin odpowiedziała im w ostrych słowach. Dlaczego więc dziennikarka zniknęła z TVN? Kiedy rok temu Kinga Rusin odchodziła z DDTVN po 15 latach pracy w programie, Edward Miszczak obiecywał, że ma już dla niej inne propozycje zawodowe. Sama dziennikarka napisała w swoich mediach społecznościowych, że planuje zająć się realizacją marzeń i cieszyć się wolnością finansową, jaką daje jej doskonale działająca firma kosmetyczna. Chciała „ruszyć do przodu”. Jednocześnie deklarowała, że nie żegna się na zawsze z telewizją, a rozmowy dotyczące nowych programów trwają. Potwierdził to Edward Miszczak, dyrektor TVN, w specjalnym oświadczeniu.

Ireneusz Bieleninik
29.05.2021 19:13 Był gwiazdą programów TVN. Co teraz dzieje się z Ireneuszem Bieleninikiem? Wiele osób może się zdziwić

Ireneusz Bieleninik był prawdziwą gwiazdą TVN. Teraz wrócił do stacji, ale w roli gościa. Gwiazdor opowiedział o tym, czym zajmuje się aktualnie. Choć Ireneusz Bieleninik swoją karierę w mediach zaczynał od radia, to większość osób kojarzy go właśnie z czasów, kiedy współpracował ze stacją TVN. Mogliśmy go zobaczyć jako prowadzącego wielu imprez, a także programów. Można tu wspomnieć, chociażby niezwykle popularny niegdyś program „Siłacze”, czy też gry telewizyjne, które kusiły swoich widzów szybkim i zdawałoby się łatwym zarobkiem. Jednak Bieleninik już jakiś czas temu zniknął z TVN, co nie oznacza, że porzucił pracę w mediach.

Tomasz Kammel
26.05.2021 00:20 Kammel w trakcie „Pnś” dostał wiadomość od konkurencji z „DDTVN”. Opublikował jej treść

Tomasz Kammel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVP. Jak się okazało, prezenter dostał wiadomość od konkurencji, kiedy prowadził „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel ma ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o pracę w telewizji. Nie powinien więc dziwić fakt, że prezenter ma pokaźne znajomości zarówno w TVP, jak i innych stacjach, które można oglądać w naszym kraju. Choć można się spodziewać, że przedstawiciele stacji TVP i TVN raczej nie powinni za sobą przepadać, to w przypadku programów śniadaniowych tych stacji jest zupełnie na odwrót.

DDTVN wpadka
24.05.2021 19:09 Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” okłamała widzów na wizji DDTVN

Uczestniczka najnowszej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” była gościem w DDTVN. Niestety podczas jej wywiadu miała miejsce potworna wpadka. W programie DDTVN można zobaczyć najróżniejszych gości. Od specjalistów w danych dziedzinach, przez gwiazdy, a kończąc na uczestnikach popularnych show telewizyjnych. Tym razem na kanapie w studiu zasiadła Iza, która wzięła udział w piątej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co ciekawe towarzyszyła jej mama, a nie partner wybrany przez specjalistów odpowiedzialnych za dobieranie par w show. Dodatkowo to właśnie brak Kamila był powodem wpadki, jaką zaliczyła Iza.

  • 1
  • 2