Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie DDTVN znów wściekli po wystąpieniu Małgorzaty Rozenek. Zauważono, co robi w trakcie programu
Michał Fitz
Michał Fitz 12.11.2022 19:30

Widzowie DDTVN znów wściekli po wystąpieniu Małgorzaty Rozenek. Zauważono, co robi w trakcie programu

Małgorzata Rozenek
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Biorąc pod uwagę aktywność telewidzów „DDTVN” w sieci, można odnieść wrażenie, że Małgorzata Rozenek jest najmniej lubianą prezenterką. W mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zarzuty pod jej adresem. Co według oglądających robi nie tak?

Warto zaznaczyć, że praktycznie pod każdym postem dotyczącym tej prowadzącej pojawiają się bardzo przykre komentarze na jej temat. Telewidzom przeszkadza wiele kwestii, właśnie doszła do nich kolejna.

„DDTVN”: Małgorzata Rozenek kolejny raz w ogniu krytyki

W dniach, kiedy Małgorzata Rozenek prowadzi program, telewidzowie jasno dają znać, że programu nie oglądają właśnie z jej powodu. Czemu prezenterka tak bardzo im przeszkadza? Najczęściej pojawiające się zarzuty dotyczą tego, że nie jest przygotowana merytorycznie do poszczególnych wywiadów. Inni sugerują z kolei, że nabrała nawyków z poprzednich programów i w „DDTVN” również robi z siebie gwiazdę, choć przecież największa uwaga powinna być skierowana na gości, a nie prowadzących.

Krytycznych, a czasem zwyczajnie hejterskich głosów dotyczących wystąpień Małgorzaty Rozenek jest w mediach społecznościowych cała masa. To tylko niektóre z nich:

– Usuńcie tą celebrytkę z anteny

– Kiedy „DDTVN” przeprosi widzów za Rozenek w tym programie?

– Wciąż ta skrzecząca amatorka w programie? 

Na tym jednak nie koniec. Pod ostatnim postem „DDTVN” pojawił się komentarz, w którym internautka stwierdza, że Małgorzata Rozenek jest bardzo nerwowa w takcie prowadzenia rozmów i czasem nawet przekrzykuje swoich gości.

Jakby kłóciła się z kimś, rozemocjonowana wiecznie, no nie da się zauważa komentująca.

Małgorzata Rozenek otrzymuje też wsparcie od fanów „DDTVN”

Choć trzeba przyznać, że w większości przypadków odzew dotyczący Małgorzaty Rozenek jest dosyć negatywny, pojawiają się także widzowie, którzy jej bronią. Niektórzy z nich zwracają uwagę na to, że prezenterka bierze pod uwagę słowa krytyki i próbuje się poprawić.

– Ja też byłam negatywnie nastawiona do P. Małgosi. Uważam, że coraz lepiej sobie radzi — stwierdza jedna z życzliwych widzek.

Pani Małgosia super, widziałam na stories, jak ćwiczyła nad dykcją z logopedą i to jest klasa! Bo można skulić ogon i powiedzieć nie nie dam rady albo zakasać rękawy i działać! – zachwala prezenterkę inna fanka.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka