Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw do studia „DDTVN” wyparowały dzieci Rozenek. Teraz Gosia wyjawiła wzruszające kulisy debiutu w programie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.08.2022 21:01

Najpierw do studia „DDTVN” wyparowały dzieci Rozenek. Teraz Gosia wyjawiła wzruszające kulisy debiutu w programie

DDTVN
Kadr z: „Dzień dobry TVN”, TVN (2022)

Małgorzata Rozenek bardzo długo marzyła o zostaniu prowadzącą „DDTVN”. Dziś wreszcie po raz pierwszy pojawiła się w studiu w tej roli. Jej rodzina przygotowała z tej okazji niesamowitą niespodziankę, znienacka pojawiając się na planie.

Rozenek ma trzech synów: 16-letniego Stanisława, 12-letniego Tadeusza i Henryka, który urodził się w 2020 roku. Dziś cała trójka, wraz z jej mężem Radosławem Majdanem, zjawiła się w studiu „Dzień dobry TVN”.

Dzieci i mąż Małgorzaty Rozenek w studiu „DDTVN”

„Perfekcyjna pani domu” po raz pierwszy poprowadziła dziś śniadaniowy program stacji TVN. Towarzyszył jej oczywiście Krzysztof Skórzyński. Program dobiegał już końca, kiedy na planie znienacka zjawiła się cała rodzina Małgorzaty.

Na wizji mogliśmy zobaczyć ogromne zaskoczenie Rozenek i wielkie poruszenie, kiedy zobaczyła męża i synów. Trzymali oni przepiękne bukiety kwiatów, które podarowali jej w prezencie.

Majdan trzymał na ramieniu małego Henryka, a Staś i Tadeusz szli tuż za nim. Wszyscy rzucili się Małgorzacie w ramiona, a ta starała się zapanować nad łzami. Wtuliła się w męża i pocałowała z czułością.

„DDTVN”: Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek zaskoczeni przez swoje rodziny

Na planie pojawiła się też rodzina Krzysztofa Skórzyńskiego. On także miał poważne problemy z opanowaniem emocji. „Szanowni państwo, tego nie było w planie, to jest niespodzianka. Ja teraz powstrzymuję wzruszenie, musimy sobie z tym poradzić, Małgosiu”. Powiedział, na co ta dodała „Wystawili nas na naprawdę dużą próbę”.

Po wszystkim na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiła się obszerna relacja z tych wydarzeń. Możemy na niej zobaczyć, co działo się, kiedy kamery były wyłączone. Na planie działy się niezłe harce: zebrani tańczyli, a mały Henryk bawił się na kanapie.

Dziękuje całej redakcji @dziendobrytvn. Zrobiliście wszystko, żebyśmy mieli totalne poczucie bezpieczeństwa. Dziękuje mojej i Krzysia rodzinie, że byliście z nami w tym ważnym dniu – napisała Małgorzata

Zobacz zdjęcia:

DDTVN
DDTVN
DDTVN
DDTVN
DDTVN
DDTVN
DDTVN
DDTVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Michał Wiśniewski zapowiada niesamowity wieczór – dołączy do niego syn
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych