Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska pokazuje siostrę i pisze o zwolnieniu z TVN. Internauta nie wytrzymał, dosadne słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2023 22:02

Anna Kalczyńska pokazuje siostrę i pisze o zwolnieniu z TVN. Internauta nie wytrzymał, dosadne słowa

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska krytykowana przez internautów, fot. Instagram/@annakalczynskam

Anna Kalczyńska zamieściła zdjęcie z siostrą. W opisie nie omieszkała nawiązać do swojego niedawnego zwolnienia. W komentarzach natychmiast posypały się słowa krytyki pod jej adresem.

Anna Kalczyńska nawiązała do zwolnienia z DDTVN

Wczoraj wszystkich zaskoczył niespodziewany wpis gwiazdy, w którym poinformowała, że pożegnała się z prowadzonym przez nią programem “Dzień Dobry TVN”. W poście na Twitterze prezenterka zaznaczyła, że w końcu czuje się wolna i nie szczędziła ironicznych komentarzy.

Teraz Anna Kalczyńska podzieliła się zdjęciem z wizyty swojej siostry w Polsce. W opisie rodzinnej fotografii nie potrafiła powstrzymać się przed ponownym nawiązaniem do utraty swojej posady w TVN-ie.

Znają Salahuddina S. Teraz przerwali milczenie o jego przeszłości

Anna Kalczyńska ironicznie o zwolnieniu z TVN

Prezenterka wyznała, że jej siostra przyjechała do Polski aż z Kopenhagi. I choć powód jej wizyty w rodzinnych prograch nie ma nic wspólnego z niespodziewanym zwolnieniem gwiazdy, ta nie potrafiła powstrzymać się przed wbiciem kolejnej szpileczki byłemu już pracodawcy.

- Moja siostrzyczka przyleciała z Kopenhagi na kilka dni. Wprawdzie nie po to, żeby mnie wspierać po utracie pracy, tylko na operację wzroku, ale i tak super! Jak dobrze, że się mamy - napisała Anna Kalczyńska na swoim profilu na Instagramie

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą dziennikarkę, która pozuje obok równie zadowolonej siostry. I choć większość internautów wspiera byłą prowadzącą “Dzień Dobry TVN”, pojawiły się również całkowicie przeciwne głosy fanów.

Anna Kalczyńska krytykowana przez internautów po zwolnieniu z DDTVN

Jedna z internautek nie potrafiła się powstrzymać i postanowiła poinformować gwiazdę, że ma już dość jej ciągłego narzekania i wracania do tematu zwolnienia jej z “Dzień Dobry TVN”. Kobieta nie szczędziła mocnych słów pod adresem prezenterki.

- Pani Aniu, proszę już tak się nie użalać, mnóstwo ludzi traci pracę i jest w gorszej sytuacji od Pani i muszą sobie radzić. I nie ogłaszają tego dookoła. Proszę znaleźć jakiś pozytyw w Tym wszystkim. A Pani po stracie pracy jedzie na wakacje, ludzie nie mają za co żyć po stracie pracy, a nie planują wakacje. Pozdrawiam gorąco - czytamy komentarz pod postem Anny Kalczyńskiej na Instagramie.

Zobacz wpisy:

Anna Kalczyńska komentarze 1.jpg
Internauci krytykują Annę Kalczyńską, fot. Instagram/@annakalczynskam
 
Anna Kalczyńska komentarze 2.jpg
Internauci krytykują Annę Kalczyńską, fot. Instagram/@annakalczynskam
Anna Kalczyńska instagram.jpg
Anna Kalczyńska, fot. Instagram/@annakalczynskam
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania