Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Przerażające", "Chore". Widzowie DDTVN wpadli w furię. Nie mieści się w głowie, co wypisują o matkach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.11.2023 17:16

"Przerażające", "Chore". Widzowie DDTVN wpadli w furię. Nie mieści się w głowie, co wypisują o matkach

Widzowie DDTVN wpadli w furię
Widzowie DDTVN wpadli w furię, fot. KAPIF; kadr z programu DDTVN

Program “Dzień dobry TVN” od dłuższego czasu spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami internautów. Po gwałtownej zmianie kadry przyszedł czas na kolejny skandal, który rzucił cień na popularne poranne show. Tym razem fani są oburzeni materiałem, który wyemitowano w ostatnim odcinku DDTVN.

Program DDTVN w ogniu krytyki internautów

Kultowe poranne show stacji TVN od dłuższego czasu znajduje się na językach wszystkich. Zaczęło się już w wakacje, gdy producenci programu “Dzień dobry TVN” podjęli decyzję o zwolnieniu połowy dotychczasowych prowadzących. W związku ze zmianami kadry pracę na planie produkcji utracili między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme.

I choć po utworzeniu nowych par prowadzących program nie zaliczył żadnej wpadki, przyszedł moment na ich pierwsze potknięcie. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na materiał, który wyemitowano w ostatnim odcinku DDTVN i który wywołał niemałą aferę w sieci.

Ewa Drzyzga zalała się łzami przed kamerą w "DDTVN". Chwilę wcześniej wszyscy usłyszeli TĘ wieść

Program DDTVN wyemitował kontrowersyjny materiał

W ostatnim odcinku popularnej śniadaniówki wyświetlono materiał, w którym mieliśmy szansę usłyszeć wypowiedzi kilku matek. Kobiety wyznały, że bardzo zależy im na tym, aby ich dzieci były jak najlepsze. Co więcej, żadna z nich nie ma nic przeciwko konkurencji, jaka występuje nie tylko pomiędzy ich pociechami, ale także samymi rodzicami.

Uczestniczące w nagraniu panie zdradziły, że często razem z dziećmi odrabiają prace domowe lub wykonują inne dodatkowe aktywności, które mogą wpłynąć na poprawę ocen ich pociechy. Mamy chwaliły się również czerwonymi paskami, świadectwami i osiągnięciami swoich synów i córek, a także podkreśliły, że bardzo często monitorują ich postępy i kilkukrotnie w ciągu dnia zaglądają do elektronicznego dziennika, aby nie przegapić niczego, co dzieje się w szkole.

Fani oburzeni najnowszym wydaniem DDTVN

Materiał, który ukazał się w ostatnim odcinku śniadaniówki, spotkał się ze sporym oburzeniem ze strony fanów show. Internauci podkreślają, że zachowania przedstawione przez matki są bardzo niezdrowe, nie tylko dla samych rodziców, ale przede wszystkich ich pociech.

W komentarzach na social mediach DDTVN można zauważyć, że widzowie nie popierają popularyzacji takiego zjawiska i dziwią się, że stacja zgodziła się na emisję tak kontrowersyjnego nagrania.

To jest chore. Te dzieci nawet nie mają swojego zdania. Bardzo im współczuję

Sądzę, że tym matkom przydałaby się dobra terapia.  Nie jest to normalne zachowanie. Niespełnione, niedocenione i niedowartościowane matki powinny iść sobie na studia i uczyć się dla siebie. Czerwony pasek nie jest wyznacznikiem wiedzy dziecka

Nie mogę tego słuchać! Jestem plastykiem z wykształcenia, ale nigdy nie przyszło mi do głowy pomagać moim córkom w konkursach plastycznych! Drogie mamy z reportażu, czy zdajecie sobie sprawę, że rywalizujecie z równolatkami waszych dzieci?! Żenujące

Tagi: ddtvn
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem