Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mama Anny Kalczyńskiej jest zdruzgotana. Aktorka nie chce milczeć po tym, jak zwolniono jej córkę z pracy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.06.2023 09:26

Mama Anny Kalczyńskiej jest zdruzgotana. Aktorka nie chce milczeć po tym, jak zwolniono jej córkę z pracy

Anna Kalczyńska
Mama Anny Kalczyńskiej o zwolnieniu córki, fot. KAPIF; Instagram/@rowickakalczynska

Nie milkną głosy wokół nagłego i niespodziewanego zwolnienia Anny Kalczyńskiej z programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz na temat przykrego incydentu wypowiedziała się mama dziennikarki - Helena Rowicka za pomocą wzruszającego wpisu w sieci.

Anna Kalczyńska zwolniona z DDTVN

Kilka dni temu prezenterka podzieliła się z internautami zaskakującą informacją. Okazało się, że po ośmiu latach pracy na planie Anna Kalczyńska została zwolniona z “Dzień Dobry TVN”. I choć dziennikarka zamieściła post na Twitterze, w którym wbiła szpileczkę byłemu pracodawcy i cieszyła się wolnością, trudno odnieść wrażenie, że naprawdę cieszy się ze swojej sytuacji.

Później gwiazda jeszcze kilka razy wspomniała o swoim nagłym zwolnieniu, a teraz głos w tej sprawie zabrała jej ukochana mama Halina Rowicka. Kobieta zamieściła emocjonujący wpis na Instagramie.

Świadek przerwał milczenie. "Widziałem ją", uderzyły kolejne wieści o Anastazji. Chwile przed tragedią

Mama Anny Kalczyńskiej komentuje zwolnienie córki

Kobieta zamieściła wzruszający wpis w swoich social mediach, za pomocą którego zwróciła się do córki i okazała jej swoje wsparcie w tym trudnym dla niej okresie. Halina Rowicka wyznała, że każda przykrość, jaka spotyka jej pociechę, dotyka również ją samą i podobnie było w przypadku zwolnienia z DDTVN.

-Mam to szczęście, że dajesz mi tak wiele dobra, satysfakcji, bezpieczeństwa i dumy, że mogłabym podzielić się z zastępem matek, którym nie jest dane to dobro. Jest mi bardzo przykro i smutno, ponieważ niesprawiedliwość, która Cię spotyka, jest niezrozumiała i irracjonalna - napisała na Instagramie mama dziennikarki.

Kobieta zaznaczyła również, że Anna Kalczyńska charakteryzuje się wieloma cechami, które dodadzą jej sił i stanowią się gwarancją jej kolejnego medialnego sukcesu.

-Go ahaed!- w nowe, lepsze przestrzenie. Z Twoją odwagą energią i siłą może być tylko lepiej! Niezależnie od wszystkiego masz coś, czego nie da się kupić, co ja też mam- harmonijną, szczęśliwą Rodzinę, która zawsze stoi przy Tobie. A ja byłam i będę zawsze Twoją żelazną tarczą.
Aniu bądź szczęśliwa, zero smutku, coś się kończy Coś się zaczyna - zakończyła swój post Halina Rowicka.

Zwolnienie Anny Kalczyńskiej początkiem zmian w "Dzień Dobry TVN"

Jak wynika ze wstępnych informacji, kultowa śniadaniówka TVN-u pozbyła się kilku swoich prowadzących. Oprócz Anny Kalczyńskiej pracę stracili Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Agnieszka Woźniak-Starak. 

Niestety, tylko dwie ostatnie z wymienionych prezenterek otrzymały propozycję poprowadzenia swoich nowych programów. Reszta po prostu zakończyła współpracę ze stacją. Zwolnienie części obsady ma być próbą zbliżenia się DDTVN do konkurencyjnego “Pytania na śniadanie”, a także “zbliżeniem się do odbiorcy”.

Zobacz post:

Anna Kalczyńska instagram.jpg
Mama Anny Kalczyńskiej po zwolnieniu córki, fot. Instagram/rowickakalczynska

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania