Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydały się prawdziwe powody odejścia Wendzikowskiej z DDTVN. Dobitne słowa o ekipie programu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.09.2022 00:24

Wydały się prawdziwe powody odejścia Wendzikowskiej z DDTVN. Dobitne słowa o ekipie programu

Anna Wendzikowska
Fot. instagram.com/aniawendzikowska

Wiele osób zastanawiało się, czemu Anna Wendzikowska odeszła niespodziewanie z „DDTVN”. Teraz postanowiła przerwać milczenie – nie miała nic dobrego do powiedzenia o swoich współpracownikach ze śniadaniówki.

Dziennikarka prowadziła w „Dzień dobry TVN” kącik filmowy od 15 lat. Przeprowadzała wywiady z aktorami i zdawała relacje z ważnych wydarzeń w świecie kina. Teraz opowiedziała o kulisach odejścia z programu.

Czemu Anna Wendzikowska odeszła z „DDTVN”?

W śniadaniówce stacji TVN zaszły ostatnio spore zmiany. Niestety, nie tylko pozytywne, jak pojawienie się nowego duetu prowadzących Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego.

Na początku sierpnia Wendzikowska opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. „Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać. Ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami” napisała, informując o swoim odejściu.

Wczoraj dziennikarka zamieściła w relacji na Instagramie znaczącą grafikę. Znalazł się w niej cytat z Alberta Einsteina „Gdybym milczał, byłbym winien współudziału”. „Nadchodzi burza” dopisała pod nim Anna. Nie bez powodu.

Teraz w rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedziała, co było przyczyną zakończenia współpracy ze stacją. Okazuje się, że chodziło o poważne problemy z porozumieniem z szefostwem. „Były deklaracje i obietnice […] odnośnie rzeczy, które nie do końca mi grały” wyznała na początku.

Anna Wendzikowska o swojej następczyni: „Wybrała swój pomysł na karierę”

Brak porozumienia z szefami to nie jedyny powód odejścia Wendzikowskiej. Okazuje się, że jednym z nich była Anna Tatarska, która finalnie zastąpiła ją na stanowisku.

Mimo że była moją koleżanką, doskonale wiedziała, jaka jest sytuacja, to skorzystała na takiej nie do końca dla mnie fajnej personalnej sytuacji. Mimo że jej zakomunikowałam, to jednak wybrała nie szeroko pojętą lojalność, tylko swój pomysł na karierę – tłumaczy dziennikarka.

„Nadszedł taki moment, w którym muszę z kimś walczyć czy konkurować i jego się wkłada na moje miejsce, to ja wolałam skapitulować i wolałam odejść” mówi z goryczą. Podczas ostatnich rozmów szefowie nie próbowali jej zatrzymać.

Zobacz zdjęcia:

DDTVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Górniak wyjawiła bolesną prawdę o swoim ostatnim związku. Została zdradzona z „tęsknoty”
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Jastrząb Post