Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ogłoszono szokujący transfer z "DDTVN" do "PnŚ". Gwiazdor zrobił to dla Katarzyny Cichopek?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.09.2023 15:13

Ogłoszono szokujący transfer z "DDTVN" do "PnŚ". Gwiazdor zrobił to dla Katarzyny Cichopek?

Szokujący transfer z DDTVN do PnŚ
Szokujący transfer z DDTVN do PnŚ, fot. KAPIF

Na jaw wyszły szokujące informacje zza kulis popularnych programów śniadaniowych. Ekspert “Dzień dobry TVN” od dzisiaj będzie współpracował z “Pytaniem na śniadanie”. To znany kolega Katarzyny Cichopek. Czy to ona załatwiła mu tę pracę?

Nieoczekiwane zmiany w "Dzień dobry TVN" i "Pytaniu na śniadanie"

O tym, że dwie najpopularniejsze śniadaniówki nieustannie ze sobą rywalizują, wiedzą chyba wszyscy. Zarówno “Dzień dobry TVN”, jak i “Pytanie na śniadanie” cieszą się olbrzymią sympatią telewidzów i cały czas starają się zaskakiwać ich kolejnymi nowościami i metamorfozami.

Jakiś czas temu śniadaniówka TVN pożegnała się z kilkoma wieloletnimi prowadzącymi show, w tym między innymi Anną Kalczyńską, Andrzejem Sołtysikiem, Agnieszką Woźniak-Starak, Małgorzatą Ohmę, Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz Filipem Chajzerem. Wygląda na to, że z porannym programem nie współpracuje jeszcze inna gwiazda - znany jako ekspert od wystroju wnętrz i architektury - Jonatan Kilczewski.

Przykre wieści o Annie Popek. Nagła zmiana w TVP, to dla niej koniec, jest jej smutno

W "Pytaniu na śniadanie" pojawi się ekspert z DDTVN. Czy to zasługa Katarzyny Cichopek?

Odejście gwiazdora jest o tyle interesujące, że współpracujący od lat z programem “Dzień dobry TVN” Jonatan Kilczewski rozpoczął właśnie pracę na planie na planie konkurencyjnego show - “Pytania na śniadanie”. Nie wiadomo jednak, czy architekt na własne życzenie zmienił stację, czy może został zwolniony ze swojej rodzimej śniadaniówki.

Z transferu znanego ekspera z pewnością cieszy się Katarzyna Cichopek, który prywatnie bardzo dobrze się z nim zna. Wszystko dlatego, że aktorka miała okazję współpracować ze specjalistą na planie programu “Operacja Aranżacja”, który był emitowany na antenie Telewizji Polskiej w zeszłym sezonie. Czy to możliwe, że to gospodyni śniadaniówki załatwiła koledze nowy angaż?

Pytanie na śniadanie 1.jpg
Nagłe zmiany w programie “Pytanie na śniadanie”, fot. KAPIF
Pytanie na śniadanie 2.jpg
Nagłe zmiany w programie “Pytanie na śniadanie”, fot. KAPIF

Czy Katarzyna Cichopek załatwiła pracę nowemu ekspertowi "Pytania na śniadanie"?

Jakiś czas temu na jaw wyszły wieści o zmianach w harmonogramie Telewizji Polskiej. Okazało się, że w jesiennym sezonie z ramówki usunięto program współtworzony przez Katarzynę Cichopek i Jonatana Kilczewskiego. Nic więc dziwnego, że wielu fanów spekuluje, że to właśnie niedawna partnerka pomogła architektowi odnaleźć nową pracę na antenie TVP.

Żadna z tych informacji nie została potwierdzona. Wiadomo natomiast, że nowy ekspert “Pytania na śniadanie” miał już okazję pojawić się w śniadaniówce. Prowadzi on tam swój własny segment o nazwie “To jest z Polski”, w którym tłumaczy telewidzom przedmioty codziennego użytku, które zostały wymyślone, stworzone lub zaprojektowane przez Polaków. Podczas jego debiutu towarzyszyli mu prowadzący Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów