Lifestyle.Lelum.pl > Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia
01.02.2024 11:24 Lawina komentarzy pod nowym zdjęciem Szymona Hołowni z żoną. Internauci zwrócili uwagę na jedno

Szymon Hołownia od czasu objęcia funkcji Marszałka Sejmu codziennie zyskuje coraz większą sympatię Polaków. Teraz polityk zamieścił na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie z żoną. Nie mógł spodziewać się, że fotografia wywoła aż tak wielkie zamieszanie.

Szymon Hołownia, zbieranie na tacę
24.01.2024 09:03 Szymon Hołownia zdradził, ile daje na tacę. „Ksiądz musi ogrzać budynek, chcę się do tego dorzucić”

Postawa Szymona Hołowni wzbudziła społeczną aprobatę, gdy okazało się, że chce on ograniczyć wpływ Kościoła na państwo. Likwidacja przywilejów tej instytucji nie wynika jednak z niechęci marszałka do religii, wręcz przeciwnie — Szymon Hołownia otwarcie mówi o sobie jako o “praktykującym katoliku”. W związku z tym faktem dziennikarze postanowili zapytać, ile daje w kościele na tacę. Jego odpowiedź może zdziwić niejednego Polaka.

Szymon Hołownia miał romans z amerykańską aktorką
19.01.2024 22:06 Szymon Hołownia miał romans z amerykańską aktorką. „Odleciała z Polski z płaczem”

Szymon Hołownia z każdym kolejnym posiedzeniem Sejmu zyskuje coraz większą popularność, a internauci bardzo chętnie dowiadują się o kulisach jego życia prywatnego. Teraz na jaw wyszła kolejna informacja na temat przeszłości Marszałka Sejmu. Niewiarygodne, z kim spotykał się polityk…

Szymon Hołownia o chorobie córek
31.12.2023 15:17 Szymon Hołownia o chorobie córek, pękł w „Dzień Dobry TVN”. Podzielił się z widzami czymś jeszcze

Szymon Hołownia od pewnego momentu realizuje się na stanowisku Marszałka Sejmu. Ostatnio polityk pojawił się w programie “Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział o swoich tegorocznych świętach Bożego Narodzenia. Niewiarygodne, z czym zmagają się jego córki. Poruszył jeszcze jeden ważny temat…

Kabareciarze przesadzili
18.12.2023 19:34 Zaczęli od incydentu z gaśnicą, a potem było tylko mocniej. „Może mu nawrzucać dachowców?”, kabareciarze przesadzili

Kabareciarze uwielbiają czerpać inspirację z tego, o czym aktualnie jest głośno w polskich mediach. Tak właśnie było tym razem, gdy Robert Górski i Paweł Koślik postanowili wspólnie zadrwić z sytuacji, jaka wydarzyła się w sejmie. Później panowie poszli jeszcze o kilka kroków dalej…

Hołownia wprost o swoim małżeństwie
18.12.2023 18:24 Hołownia wprost o swoim małżeństwie: „Samolot wywołuje we mnie łzy". Jej praca odbija się na ich relacji?

Szymon Hołownia zawsze z dumą opowiada o swojej żonie, która z zawodu jest pilotem myśliwca. Marszałek Sejmu nie ukrywa jednak, że obawia się o jej bezpieczeństwo. Podczas jednego z wywiadów ujawnił, jak bardzo praca ukochanej wpływa na ich związek.

 Agnieszka Dygant wyznała zaskakującą prawdę na temat Szymona Hołowni, fot. KAPiF, YouTube/Sejm RP
12.12.2023 17:14 Co łączy Agnieszkę Dygant i Szymona Hołownię? Gorący wywiad obnaża szokującą prawdę

Od 11 grudnia polska polityka jest jednym z najważniejszych tematów w kraju. Znaczny wzrost zainteresowania obywateli tym tematem można było zobaczyć jednak już wcześniej. Polityczna gorączka nie ominęła także najpopularniejszych nazwisk. 

Prokop i Wellmann szczerze o Szymonie Hołowni
02.12.2023 13:46 Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?

Od kiedy Szymon Hołownia objął funkcję Marszałka Sejmu, polityk wciąż zasypywany jest komplementami na temat swojego profesjonalizmu i świetnego odnajdywania się w nowej funkcji. Teraz głos zabrali jego dawni koledzy z pracy — Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy zdradzili, że znają kilka sekretów z życia lidera partii Polska 2050.

Szymon Hołownia
25.11.2023 14:29 Szymon Hołownia przekazał o śmierci. Dopiero co odszedł jego przyjaciel, a teraz tragedia w domu rodziców

W ostatnim czasie Szymon Hołownia ma dużo na głowie. Nie tylko został mianowany na Marszałka Sejmu, ale również musiał zmierzyć się z kilkoma osobistymi problemami. O wszystkim informował w swoich mediach społecznościowych. W obliczu odejścia najwierniejszej przyjaciółki rodziny, Szymon Hołownia i jego bliscy pogrążyli się w głębokim smutku. To niestety nie koniec przykrych wieści…

Szymon Hołownia podjął decyzję
23.11.2023 22:42 Szymon Hołownia podjął decyzję. Nie ma już odwrotu. “Sam sobie nie podaruję"

Szymon Hołownia niedawno przejął funkcję Marszałku Sejmu, co spotkało się z żywymi reakcjami Polaków. Pomimo nowego ogromu obowiązków polityk nie zrezygnował z prowadzonego przez siebie podcastu, w którym poruszy bardzo istotne kwestie.

Szymon Hołownia
21.11.2023 17:56 Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt"

Szymon Hołownia od niedawna jest nowym Marszałkiem Sejmu. Kilka z jego wypowiedzi w nowej roli już krąży po sieci, stając się hitami internetu. Teraz polityk pokusił się o kolejne, nietuzinkowe stwierdzenie, które ma na to szanse. Opisując Mateusza Morawieckiego, zastosował niecodzienne porównanie.

Szymon Hołownia, Urszula Brzezińska-Hołownia
16.11.2023 23:02 Trudno uwierzyć, kim naprawdę jest żona Szymona Hołowni. Dzieli ich spora różnica wieku!

Już od dłuższego czasu Szymon Hołownia jest kojarzony nie tylko ze swoją medialną karierą, ale przede wszystkim polityczną. O jego żonie świat usłyszał, gdy w 2020 roku zaangażowała się w kampanię polityczną swojego męża. Ten fakt sprawił, że wszyscy zaczęli się zastanawiać, kim tak naprawdę jest żona Hołowni. Okazuje się, że kobieta pracuje w oryginalnym zawodzie, a z mężem dzieli ją spora różnica wieku.

Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami
16.10.2023 10:36 Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami. Zapowiedział rewolucyjne zmiany, będą dotyczyły każdego Polaka

Szymon Hołownia nie krył radości po ogłoszeniu sondażowych wyników exit poll. W emocjach uderzył z zaskakującym, dobitnym oświadczeniem. Zadeklarował ogromne zmiany. Mają one dotyczyć każdego Polaka.

Szymon Hołownia
11.10.2023 21:22 Żona Szymona Hołowni od lat siedzi w "męskim" zawodzie. Poznali się dzięki... nietypowej scenie w "Mam talent"

Szymon Hołownia z powodzeniem mógłby znaleźć sobie żonę z show-biznesu, ale ostatecznie zakochał się w kobiecie, której do blasku fleszy było bardzo daleko. Niemniej, poznał ją właśnie w trakcie pracy w telewizji. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i mają dwie córki.

żona Szymona Hołowni
13.01.2022 22:14 Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet

Szymon Hołownia w młodości dwa razy przebywał w nowicjacie i chciał wstąpić do zakonu dominikanów. Z pewnością nie przypuszczał wtedy, że los zwiąże go z tak niezwykłą kobietą, jaką jest Urszula Brzezińska. Kim jest żona Szymona Hołowni? Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska pobrali się w 2016 roku. Nawet okoliczności ich poznania są niezwykłe. Obecny polityk zajmował się wtedy dziennikarstwem i show-biznesem, a przyszłą ukochaną poznał w bazie lotniczej w Mińsku Mazowieckim.

23.12.2021 17:24 Kim jest żona Szymona Hołowni? Dzieli ich spora różnica wieku

Były prowadzący program „Mam Talent” jest obecnie jednym z polskich polityków. Nikt jednak nie wie, czym zajmuje się żona Szymona Hołowni. Okazało się, że Urszula Brzezińska-Hołownia ma nietypowy zawód. Szymon Hołownia poznał swoją żonę w 2014 roku dzięki nagraniom do prowadzonego przez niego show „Mam Talent”. Urszula Brzezińska-Hołownia jest zawodowym oficerem Wojska Polskiego.

Szymon Hołownia
05.05.2021 18:14 Szymon Hołownia właśnie przekazał druzgocącą wiadomość. Kondolencje spływają z całego kraju

Szymon Hołownia przeżywa żałobę, o czym poinformował podczas jednej z ostatnich transmisji. To właśnie rodzinna tragedia była powodem jego ograniczonej obecności w mediach w ostatnim czasie. Szymon Hołownia ujawnił, że zmarła jego teściowa. Gdy wydawało się, że kobieta pokonała koronawirusa i dochodzi do siebie, stało się najgorsze. Teraz cała rodzina przeżywa stratę. Polityk wspomniał o swojej małej córeczce.

marcin prokop
26.02.2021 22:01 Jak mieszka Szymon Hołownia? Do sieci trafiły zdjęcia przytulnego wnętrza jego mieszkania

Jak mieszka Szymon Hołownia? Pewnie wielu jego fanów i zwolenników zadaje sobie to pytanie, będąc ciekawym, w jakich wnętrzach obraca się ich ulubiona persona. Tak się składa, że w sieci pojawiły się zdjęcia, które ujawniły, jak wygląda jego azyl. Wiele osób może być zaskoczonych tym, jak wygląda wnętrze podwarszawskiego domu Szymona Hołownii. Niektórzy pewnie spodziewają się luksusów nie z tej ziemi, rzeczywistość jest jednak nieco inna. W jego mieszkaniu panuje spokój, a wnętrza wyglądają na bardzo przytulne.

szymon hołownia
13.07.2020 16:37 Szymon Hołownia w końcu przerwał milczenie. Powiedział, co naprawdę myśli o Rafale Trzaskowskim

W pierwszej turze wyborów Andrzej Duda zdobył aż 41,8 proc., natomiast jego najpoważniejszy rywal Rafał Trzaskowski – 30,4 proc. Tuż za nimi znalazł się właśnie Szymon Hołownia – z wynikiem 13,3 proc. Niezależny kandydat wypowiedział się na temat Rafała Trzaskowskiego.Szymon Hołownia wreszcie przerywa milczenie. Jeden z kandydatów w tegorocznych wyborach prezydenckich wypowiedział się na temat swojego rywala, z którym przegrał – Rafała Trzaskowskiego. Co niezależny kandydat tak naprawdę myśli o kontrkandydacie Andrzeja Dudy? Zdradził to w rozmowie z Radiem ZET.

Marcin Prokop
12.07.2020 13:00 Marcin Prokop zabrał głos. Wiadomo teraz, z kim może stworzyć nowe duet w show TVN

Marcin Prokop zaskarbił sobie sympatię widzów przez występy w telewizji śniadaniowej i programach rozrywkowych. Okres wakacji, panującej epidemii był powodem wielkich zmian w życiu gwiazd, artystów i osób publicznych. Prezenter zdradził, jak to odbije się na jego codziennej pracy.Marcin Prokop wyjawił, kto będzie stał u jego boku w jednym z najbardziej kasowych show telewizji TVN. Prezenter zdradził, z kim prowadzi negocjacje – widzowie mogą być bardzo zaskoczeni. Okazuje się, że to do gwiazdora należy ostateczna decyzja. Przez lata Prokop występował w duecie z Szymonem Hołownią.

Marcin Prokop
10.07.2020 17:04 Marcin Prokop powiedział, co sądzi o karierze politycznej Szymona Hołowni. Padły słowa, których nikt się nie spodziewał

Marcin Prokop i Szymon Hołownia to przeciwieństwa, które się uzupełniają. Jeszcze do niedawna kandydat, który w pierwszej turze wyborów walczył o stanowisko prezydenta, budował swoją karierę w show-biznesie i współpracował z dziennikarzem TVN. Co o tym wszystkim myśli jego kolega? Wiemy. Marcin Prokop i Szymon Hołownia mają wspólną przeszłość, prowadzili bowiem razem program Mam Talent oraz wydali kilka książek, a do niedawna także bardzo się przyjaźnili. Czy kariera polityczna Hołownii zmieniła coś w tej kwestii? Wiemy, jakie zdanie ma na ten temat prezenter Dzień Dobry TVN. Nie mógł ująć tego lepiej.

marcin prokop
01.07.2020 14:20 Szymon Hołownia podejmie decyzję, której nikt się nie spodziewał? Prawdziwy przełom

ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. Screenshot Szymon Hołownia, Facebook Czy Szymon Hołownia będzie kandydował na prezydenta Warszawy? Publicysta jeszcze nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie. ZOBACZ TEŻ: Nie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. Nagłe, bardzo przykre informacje Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świata TVP podjęło ostateczną decyzję, znika uwielbiany serial. Aktor stacji przerwał milczenie Bolesne wyznanie Małgorzaty Rozenek. W chwili szczerości zaczęła dziękować Bogu Przygarnął malutkiego, czarnego kotka. Po 7 latach zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy, zwierzak zupełnie się zmienił Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć źródło: se.pl Szymon Hołownia, który startował w wyborach prezydenckich jako niezależny kandydat, domaga się, by Rafał Trzaskowski poparł jego postulaty. Jak donosi Se.pl, w grę może wchodzić o wiele więcej. Informatorzy portalu nie wykluczają, że znany publicysta będzie ubiegał się o fotel prezydenta Warszawy, a kandydat PO może mu w tym pomóc. Szymon Hołownia prezydentem Warszawy? Być może… – komentuje dla se.pl rozmówca z Platformy Obywatelskiej. Teraz kiedy niezależny kandydat na prezydenta Polski domaga się, by Rafał Trzaskowski, który wciąż pozostaje w grze, poparł jego projekty, portal spekuluje, czy dziennikarz odda głosy za nowe stanowisko. Czy Szymon Hołownia kandyduje na prezydenta Warszawy? Szymon Hołownia nie kandyduje na prezydenta Warszawy, choć jeszcze wszystko może się zmienić. Jak donosi Se.pl, analitycy nie wykluczają, że w walce o głosy publicysty, a było ich aż 2,6 miliona, PO może być w stanie wiele oddać. – Teraz czas na handel. Hołownia może zażądać wiele. Nawet Warszawy i ją dostanie – mówił w rozmowie z portalem informator z PO – Wygrana w wyborach prezydenckich to nowy rozdział dla PO. Pewnie będziemy skłonni oddać wiele, bardzo wiele, by dojść do tego celu. Hołownia prezydentem Warszawy? Być może… – dodał drugi rozmówca z partii. Co na to sam Szymon Hołownia? Przyjaciel Małgorzaty Kożuchowskiej pokazał jej zdjęcie sprzed 25 lat. Bardzo się zmieniła? Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej W końcu wracają koncerty i imprezy masowe. Ważne zmiany, znamy datę Zaskakująca decyzja Szymona Hołowni Do tej pory nikt nie spodziewał się, że Szymon Hołownia może kandydować na fotel prezydenta Warszawy. Czy jednak dojdzie to do skutku i co na to sam dziennikarz? – W oficjalnych rozmowach Szymon jeszcze się waha, ale jego sztabowcy chcą, żeby startował, jeśli tylko Trzaskowski przeniesie się do Pałacu Prezydenckiego – powiedział w rozmowie z Se.pl rozmówca ze sztabu Hołowni. Eksperci również nie wykluczają, że start publicysty i polityka w kolejnych wyborach byłby bardzo dobrym posunięciem. – Start Szymona Hołowni na prezydenta Warszawy przyda mu się przy budowie nowego ruchu politycznego. Umożliwi mu bowiem utrzymanie zainteresowania mediów i opinii publicznej oraz da szansę na potwierdzenie swojej obecności w pierwszej politycznej lidze – twierdził w rozmowie z portalem dr Sebastian Gajewski z Centrum im. Ignacego Daszyńskiego.

marcin prokop
30.06.2020 17:49 Wiemy, na kogo zagłosuje Szymon Hołownia w II turze wyborów. Jak zareagują jego wyborcy?

Szymon Hołowia nie krył swojego zadowolenia z wyników, jakie osiągnął podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich. Ten zapowiedział już, że zamierza w słusznym celu wykorzystać, to co osiągnął. Pojawia się jednak pytanie, jaką politykę wesprze Hołownia w II turze wyborów prezydenckich?II tura wyborów zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się już 12 lipca. To ona zdecyduje, kto zasiądzie na prezydenckim fotelu. Największym konkurentem obecnego prezydenta Andrzeja Dudy, okazał się być Rafał Trzaskowski. Którego z nich w głosowaniu wybierze Szymon Hołownia, który znalazł się na trzecim miejscu, w pierwszej turze wyborów? Jak na jego decyzję zareagują wyborcy?

marcin prokop
30.06.2020 16:01 Szymon Hołownia apeluje do Polaków. Miał już dosyć, zabrał głos w ważnej sprawie

Szymon Hołownia zaapelował do wszystkich Polaków w sprawie ogromnej dyskusji na temat II tury wyborów prezydenckich, która odbywa się kosztem wizerunku bezpartyjnego kandydata na głowę państwa. Swoją wypowiedź skierował także do wyborców Rafała Trzaskowskiego.Szymon Hołownia zdobył trzecie miejsce i 13,3 procent głosów polskich obywateli. To wysokie poparcie sprowokowało Rafała Trzaskowskiego do aktywnej agitacji zwolenników Szymona Hołownii, co zdecydowanie nie spodobało się bezpartyjnemu kandydatowi.

Szymon Hołownia
29.06.2020 21:28 Zaskakujący plan Szymona Hołowni. Dotyczy wszystkich ojców w Polsce, ujawnił prawdę

Szymon Hołownia zdobył poparcie Polaków przez poglądy, które odpowiadają na największe potrzeby i problemy obywateli. Wielokrotnie zaznaczał, że nie ma prawa narzucać całemu społeczeństwu swojego prywatnego zdania — wiemy dokładnie, jaki był jego plan.Szymon Hołownia okazał się największym zaskoczeniem wyborów prezydenckich. Mimo iż mężczyzna pojawił się w polityce kilka miesięcy temu, zawładnął sercami milionów Polaków i zajął trzecie miejsce w pierwszej turze głosowania. Jakiś czas temu ujawnił swój zaskakujący plan, który dotyczył wszystkich obywateli. Znamy całą prawdę.

marcin prokop
29.06.2020 17:26 Zaskakujące informacje obiegły całą Polskę. Wiemy, komu Szymon Hołownia „odebrał” głosy

Należy zaznaczyć, że Szymon Hołownia to nowa postać na politycznej scenie. W związku z czym radość samego zainteresowanego, jak i jednego z członków sztabu wyborczego Szymona Hołowni – Michała Kobosko, jest zupełnie uzasadniona.Szymon Hołownia, jak sam podkreśla, jest bardzo zadowolony z wyników obecnych wyborów prezydenckich. A wręcz są one, jego spełnieniem marzeń. Według badania late poll, które zostało zrealizowane przez Ipsos, wynika, że polityk zdobył trzecie miejsce i blisko 14 procent poparcia. Komu w takim razie podebrał głosy?

SZYMON HOŁOWNIA
29.06.2020 14:22 Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem, na drugim miejscu Hołownia. Opublikowano przełomowe wyniki wyborów prezydenckich

Wybory prezydenckie 2020 wzbudzają wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu chodzi o dalsze losy naszego kraju oraz nas samych. W związku, z czym od kilku dni na językach rodaków oraz w mediach przewijają się ciągle te same nazwiska, walczące o fotel prezydencki w Polsce. Właśnie zostały opublikowane zaskakujące wyniki.Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020? Tak wynika z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą. Według najnowszych informacji na drugim miejscu jest Szymon Hołownia. Cała Polska żyje pierwszymi wynikami wyborów prezydenckich, pojawiają się także pierwsze sondaże dotyczące drugiej tury wyborów. Tymczasem do Polski napływają zaskakujące informacje.

BENEDYKT XVI
29.06.2020 10:30 Szymon Hołownia podjął nieoczekiwaną decyzję. Nikt nie spodziewał się podobnej deklaracji, zaskoczył całą Polskę

Szymon Hołownia właśnie ogłosił nieoczekiwaną decyzję. Niezależny kandydat na zajęcie prezydenckiego stołka zabrał głos. Zrobił to zaraz po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów. Jak wynika z sondażu, kandydat zdobył 13,3 procent poparcia. Hołownia odniósł się do tych wyników, pokazując swoją satysfakcję i zadowolenie. Zapowiedział także coś nieoczekiwanego. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.Jeden z tegorocznych kandydatów na prezydenta zapowiedział właśnie, że to dopiero początek jego drogi. Szymon Hołownia oficjalnie ogłosił poprowadzenie ruchu obywatelskiego. Z nieoficjalnych informacji portalu interia.pl, wynika także, że kandydat na prezydenta wystartuje w wyborach parlamentarnych.

  • 1
  • 2