Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szymon Hołownia o chorobie córek, pękł w „Dzień Dobry TVN”. Podzielił się z widzami czymś jeszcze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.12.2023 15:17

Szymon Hołownia o chorobie córek, pękł w „Dzień Dobry TVN”. Podzielił się z widzami czymś jeszcze

Szymon Hołownia o chorobie córek
Szymon Hołownia o chorobie córek, fot. KAPIF

Szymon Hołownia od pewnego momentu realizuje się na stanowisku Marszałka Sejmu. Ostatnio polityk pojawił się w programie “Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział o swoich tegorocznych świętach Bożego Narodzenia. Niewiarygodne, z czym zmagają się jego córki. Poruszył jeszcze jeden ważny temat…

Szymon Hołownia pojawił się w "Dzień dobry TVN"

Marszałek Sejmu pojawił się w studiu programu “Dzień dobry TVN”, aby porozmawiać z prowadzącymi show na temat zmian, jakie zaszły niedawno w jego życiu zawodowym. Co ciekawe, pytania zadawali mu nie tylko dziennikarze, ale również obecna młodzież.

Jedna z dziewczyn zapytała nawet polityka o to, co obecnie sprawia mu najwięcej problemów w życiu zawodowym i czy funkcja Marszałka Sejmu jest trudniejsza niż jego poprzednia praca w mediach. Szymon Hołownia nie ukrywał, że jedno ma z drugim wiele wspólnego, a on sam cieszy się, że za jego kadencji nasz sejm zyskał miano najchętniej oglądanego w Europie.

Polityka coraz bardziej przenika się z mediami społecznościowymi. Czasami skaczę ze szczęścia, że udało nam się sprawić, że nasz Sejm jest najchętniej oglądanym Sejmem w Europie. Nie na świecie, bo ten indyjski nas prześmiguje.

Hołownia wprost o swoim małżeństwie: „Samolot wywołuje we mnie łzy". Jej praca odbija się na ich relacji? Szymon Hołownia przekazał o śmierci. Dopiero co odszedł jego przyjaciel, a teraz tragedia w domu rodziców

Czy Szymon Hołownia planuje powrót do mediów?

Później padło mnóstwo pytań na temat planów polityka i tego, czy myśli jeszcze o powrocie do swojej dawnej pracy. Marszałek Sejmu sam przyznał, że już nigdy nie poprowadzi kultowego “Mam Talent”, ale nie wyklucza powrotu do zawodu dziennikarza. Być może po zakończeniu kadencji przemyśli powrót do mediów.

Zależy, ile czasu będę jeszcze aktywny. W mojej ocenie polityka nie powinna być czymś, czym się zajmuje do śmierci. Jestem marszałkiem rotacyjnym. [...] Będę tutaj dwa lata, jeśli wszystko dobrze pójdzie. To jest dla mnie tak wyzwalająca myśl, że to są dwa lata, które dostajesz od życia od Polaków i Polek. Dla mnie jest uwalniająca i piękna myśl. [...] Nie wrócę już na pewno do "Mam talent!". Chciałbym wrócić do pisania książek i do fundacji. Jestem człowiekiem od organizowania - przyznał Szymon Hołownia w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

ZOBACZ TEŻ: Szymon Hołownia porównał Mateusza Morawieckiego do pewnego zwierzęcia. Jego wypowiedź szokuje.

Szymon Hołownia szczerze o chorobie swoich córek

Dodatkowo oprócz planów na przyszłość i wizji sejmu Szymon Hołownia porozmawiał również o przyjemniejszych tematach, jak na przykład tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Okazało się, że Marszałek Sejmu nie spędził ich tak, jak mógłby sobie tego wymarzyć, a to wszystko z powodu choroby jego dwóch córek — Elżbiety i Marii.

Niestety, obie dziewczynki były przeziębione, a to sprawiło, że cała rodzina nie mogła wypocząć w tym okresie. Dodatkowo żona Szymona Hołowni miała wtedy mnóstwo pracy i również nie mogła pozwolić sobie na chwilę wytchnienia.

Nie udało mi się odpocząć ani na godzinę, a nawet pół godziny. Dzieci się pochorował, a żona była zapracowana. Kaszlące dzieci — 2,5-letnie i 6-letnie dziewczynki. Dramat.

Marcin Prokop o Szymonie Hołowni: „Zrośliśmy się przez kilkanaście lat”
Screen z teleshow.wp.pl, Otwarte Klatki, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
4 września rozpoczął się 13. sezon programu „Mam talent!”. W show nie zobaczymy już Szymona Hołowni. Czy pozostali jurorzy będą za nim tęsknić? Marcin Prokop zdobył się na szczere wyznanie. W popularnym programie stacji TVN nie zobaczymy już kilku osób – dołączyły za to nowe twarze. Z grupy jurorów odszedł Agustin Egurrola. Przeniósł się do Telewizji Polskiej – najpierw do programu „Dance Dance Dance” w TVP2, a teraz – do nowej produkcji TVP: „You Can Dance – Nowa generacja”. W „Mam Talent!” Egurrolę zastąpił Jan Kliment. Z programu odszedł też Szymon Hołownia, który obecnie zajmuje się polityką. Zamiast Hołowni show będzie prowadzić dziennikarz i komik Michał Kempa.
Czytaj dalej
Szymon Hołownia w końcu przerwał milczenie. Powiedział, co naprawdę myśli o Rafale Trzaskowskim
szymon hołownia
fot. instagram.com/ szymon.holownia
W pierwszej turze wyborów Andrzej Duda zdobył aż 41,8 proc., natomiast jego najpoważniejszy rywal Rafał Trzaskowski – 30,4 proc. Tuż za nimi znalazł się właśnie Szymon Hołownia – z wynikiem 13,3 proc. Niezależny kandydat wypowiedział się na temat Rafała Trzaskowskiego.Szymon Hołownia wreszcie przerywa milczenie. Jeden z kandydatów w tegorocznych wyborach prezydenckich wypowiedział się na temat swojego rywala, z którym przegrał – Rafała Trzaskowskiego. Co niezależny kandydat tak naprawdę myśli o kontrkandydacie Andrzeja Dudy? Zdradził to w rozmowie z Radiem ZET.
Czytaj dalej