Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szymon Hołownia podjął decyzję. Nie ma już odwrotu. “Sam sobie nie podaruję"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.11.2023 22:42

Szymon Hołownia podjął decyzję. Nie ma już odwrotu. “Sam sobie nie podaruję"

Szymon Hołownia podjął decyzję
Szymon Hołownia podjął decyzję, fot. KAPIF

Szymon Hołownia niedawno przejął funkcję Marszałku Sejmu, co spotkało się z żywymi reakcjami Polaków. Pomimo nowego ogromu obowiązków polityk nie zrezygnował z prowadzonego przez siebie podcastu, w którym poruszy bardzo istotne kwestie.

Szymon Hołownia spełnia się w nowej funkcji

Jakiś czas temu lider partii Polska 2050 objął nowe stanowisko pracy. Teraz Szymon Hołownia pełni funkcję Marszałka Sejmu, co spotkało się z bardziej i mniej pozytywnymi reakcjami Polaków. Trudno jednak zaprzeczyć, że lata pracy w mediach zrobiły swoje, a sam polityk bardzo ceni sobie regularny kontakt z internautami.

Nic więc dziwnego, że były prezenter TVN-u ma prowadzić również swój autorski podcast, w którym opowie o pracy w Sejmie. Z zapałem również prowadzi swoje social media, gdzie chętnie opowiada o kulisach swojej nowej funkcji.

Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami. Zapowiedział rewolucyjne zmiany, będą dotyczyły każdego Polaka

Szymon Hołownia podzielił się zaskakującym stwierdzeniem

Od początku swojej nowej działalności Szymon Hołownia zaskakuje informacjami, jakie przekazuje w sieci. Jakiś czas temu Marszałek Sejmu wypowiedział się nawet na temat premiera Mateusza Morawieckiego i porównał go do kot Schrodingera!

Kiedy myślę o panu Morawieckim, to przypomina mi się fenomen kota Schrodingera. Przypomnijmy, był to taki kot, który jednocześnie był w pudełku i poza nim. Mam wrażenie, kiedy słucham i oglądam pana premiera, że mamy teraz do czynienia właśnie z “premierem Schrodingera”, który z jednej strony jest premierem, a z drugiej strony nim nie jest.
 

 

Szymon Hołownia szczerze o swojej nowej funkcji

Nowy Marszałek Sejmu postanowił już na początku swojej działalności podziękować wszystkim za okazane zaufanie i wybranie go do tak odpowiedzialnej funkcji. Przy okazji pożartował też z osiągnięć sejmowych transmisji na platformie Youtube.

Szymon Hołownia zaznaczył również, że planuje być bliżej ludzi i bliżej mediów - co wiąże się z jego decyzją o dopuszczeniu dziennikarzy do obrad sejmowych. Nie wycofuje się także z decyzji o prowadzeniu podcastu, choć do tej pory nie miał na niego czasu z uwagi na inne obowiązki

Jak dobrze wiecie, sam też sobie tego nie podaruję i ten podcast odpalę