Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Szymon Hołownia? Do sieci trafiły zdjęcia przytulnego wnętrza jego mieszkania
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.02.2021 22:01

Jak mieszka Szymon Hołownia? Do sieci trafiły zdjęcia przytulnego wnętrza jego mieszkania

marcin prokop
fot. instagram.com/ szymon.holownia

Jak mieszka Szymon Hołownia? Pewnie wielu jego fanów i zwolenników zadaje sobie to pytanie, będąc ciekawym, w jakich wnętrzach obraca się ich ulubiona persona. Tak się składa, że w sieci pojawiły się zdjęcia, które ujawniły, jak wygląda jego azyl.

Wiele osób może być zaskoczonych tym, jak wygląda wnętrze podwarszawskiego domu Szymona Hołownii. Niektórzy pewnie spodziewają się luksusów nie z tej ziemi, rzeczywistość jest jednak nieco inna. W jego mieszkaniu panuje spokój, a wnętrza wyglądają na bardzo przytulne.

Jak mieszka Szymon Hołownia?

Szymon Hołownia mieszka w podwarszawskim domu, gdzie razem ze swoją żoną Urszulą wychowują córeczkę Marysię. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza ich posiadłości.

Dom usytuowany jest z dala od miejskiego zgiełku, blisko zieleni i natury. Nieopodal rozpościera się las, a także ścieżki zaplanowane z myślą o spacerowiczach. Trzeba przyznać, jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi.

Większość zdjęć Szymon Hołownia opublikował na swoim oficjalnym profilu. Właśnie tam mogliśmy podziwiać, jak prezentuje się jego azyl od środka. Wystrój wnętrza zaaranżowany jest z pomysłem, dominują jednak stonowane barwy i klasyczny styl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Projektant kierował się minimalizmem, który idealnie określa aranżację wnętrza.

Przytulnie, jasno, schludnie

Wiele osób mogłoby sie spodziewać, że Szymon Hołownia mieszka w domu wielkim niczym pałac, a w środku znajdują złote krany, marmurowe blaty i drogie detale. Polski polityk i prezenter postawił jednak na prostotę, co jak widać, wyszło mu na dobre.

Głównym kolorem wnętrza jest beż, który przeplata się elementami drewnianymi. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Szymon Hołownia i jego żona uwielbiają książki.

Na większości kadrów widać dziesiątki pozycji książkowych, które zapełniają liczne regały. Spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli pewnie, że na zdjęciach krawędzie mebli są zabezpieczone w specjalny sposób, ze względu na ich córeczkę, jak możemy się domyślać.

Całość prezentuje sie rewelacyjnie. Jeżeli jesteście ciekawi jak mieszka juror programu The voice – Witold Paszt, zapraszamy >tutaj<. Jakiś czas temu pisaliśmy również o oryginalnym wystroju mieszkania Agnieszki Chylińskiej. Kolorowe ściany i dziesiątki obrazków zdobiących je to tylko fragment tego, co udało nam się podejrzeć. Po więcej zapraszamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Visualizza questo post su Instagram

Visualizza questo post su Instagram

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, viva.pl