Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szymon Hołownia właśnie przekazał druzgocącą wiadomość. Kondolencje spływają z całego kraju
Marta Kulik
Marta Kulik 05.05.2021 18:14

Szymon Hołownia właśnie przekazał druzgocącą wiadomość. Kondolencje spływają z całego kraju

Szymon Hołownia
fot. Piotr Molecki/East News

Szymon Hołownia przeżywa żałobę, o czym poinformował podczas jednej z ostatnich transmisji. To właśnie rodzinna tragedia była powodem jego ograniczonej obecności w mediach w ostatnim czasie.

Szymon Hołownia ujawnił, że zmarła jego teściowa. Gdy wydawało się, że kobieta pokonała koronawirusa i dochodzi do siebie, stało się najgorsze. Teraz cała rodzina przeżywa stratę. Polityk wspomniał o swojej małej córeczce.

Szymon Hołownia w żałobie

Teściowa Hołowni zmarła w czwartek rano. Podczas nagrania były prowadzący Mam talent opowiedział o szczegółach. Wideo jest poruszające.

[…] w ubiegły czwartek rano odeszła moja teściowa, mama mojej Uli, która od miesiąca walczyła z Covidem. Ostatecznie skutki tegoż Covidu ją z tego świata zabrały. Ta walka była bardzo długa, pełna różnych zwrotów akcji. W tych ostatnich dniach mieliśmy nadzieję, że to wszystko zmierza już ku dobremu, ale niestety ten wirus, ta choroba poczyniła takie zniszczenia, że bez litości obeszła się z kimś, kogo tak bardzo kochamy – wyznał Hołownia.

Zdradził, że sytuację bardzo przeżywa jego trzyletnia córka. Rodzice starają się delikatnie tłumaczyć dziewczynce, co się stało.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To są naprawdę poruszające momenty. Przez cały pogrzeb musiałem tłumaczyć Marysi, odwołując się do bajek, które ogląda […] Nasza mała macha teraz przez okno do nieba i macha Joli.

Były gwiazdor TVN dodał, że dla wszystkich to ogromna, bolesna strata, a on sam z teściową miał wspaniałą, partnerską relację. Przed chorobą kobieta cieszyła się, że po przejściu na emeryturę będzie miała dużo czasu dla wnuczek. Zmarła w wieku 58 lat.

Poniżej prezentujemy całą wypowiedź Szymona Hołowni.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Powiązane
Dopasuj polskie gwiazdy do ich zdjęć z dzieciństwa
Polskie gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznasz, chociaż trzy osoby? To gra dla prawdziwych mistrzów