Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co łączy Agnieszkę Dygant i Szymona Hołownię? Gorący wywiad obnaża szokującą prawdę
Sara Karmańska
Sara Karmańska 12.12.2023 17:14

Co łączy Agnieszkę Dygant i Szymona Hołownię? Gorący wywiad obnaża szokującą prawdę

 Agnieszka Dygant wyznała zaskakującą prawdę na temat Szymona Hołowni, fot. KAPiF, YouTube/Sejm RP
Agnieszka Dygant wyznała zaskakującą prawdę na temat Szymona Hołowni, fot. KAPiF, YouTube/Sejm RP

Od 11 grudnia polska polityka jest jednym z najważniejszych tematów w kraju. Znaczny wzrost zainteresowania obywateli tym tematem można było zobaczyć jednak już wcześniej. Polityczna gorączka nie ominęła także najpopularniejszych nazwisk. 

Agnieszka Dygant zafascynowana wydarzeniami w sejmie

Po wyborach parlamentarnych, które cieszyły się rekordową frekwencją, Polacy zaczęli masowo śledzić obrady sejmu. Oficjalny rządowy kanał na YouTube „Sejm RP” ma już 558 tysięcy subskrybentów, a transmisje z posiedzeń sejmu mają steki tysięcy, a nawet miliony wyświetleń. Historyczne obrady z dnia 11 grudnia przekroczyły 4,1 miliona wyświetleń. 

Polityczne wydarzenia są także chętnie śledzone i komentowane w mediach społecznościowych. Gorączka nie ominęła także gwiazd, w tym Agnieszki Dygant.

Szymon Hołownia podjął decyzję. Nie ma już odwrotu. “Sam sobie nie podaruję" Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt"

Agnieszka Dygant wyznała zaskakującą prawdę na temat Szymona Hołowni

W niedawnej rozmowie z portalem „Pomponik” Agnieszka Dygant została poproszona o podsumowanie 2023 roku, który powoli dobiega końca. Aktorka ujawniła, że mijający rok był dla niej dość udany. 

Ja dzisiaj jestem pod wrażeniem wydarzeń w sejmie, więc uważam, że jest to rok dużej zmiany, z której się bardzo cieszę. 

Agnieszka Dygant została także zapytana o to, z jaką gwiazdą z Polski lub świata umówiłaby się na kolację, gdyby tylko miała okazję. Aktorka bez wahania udzieliła zaskakującej odpowiedzi. 

Dzisiaj, to chyba Pana marszałka Hołownię bym zaprosiła.

ZOBACZ TEŻ: Prokop i Wellmann szczerze Szymonie Hołowni. „Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo…”. Czy oni o czymś wiedzą?

Dlaczego Agnieszka Dygant chciałaby umówić się z Szymonem Hołownią?

Reporter „Pomponika” zapytał Agnieszkę Dygant, dlaczego w swojej odpowiedzi wskazała akurat marszałka Hołownię. Wcześniej Szymon Hołownia przez wiele lat związany był ze stacją TVN, podobnie zresztą jak aktorka, która ma na swoim koncie wiele występów w serialach stacji, takich jak choćby „Prawo Agaty”, „Lekarze” czy „Niania”. Agnieszka Dygant ujawniła, że Szymon Hołownia jej się podoba ze względu na spektakularną metamorfozę, jaką przeszedł w ostatnich latach.

No nie wiem... podoba mi się. Może nie jako mężczyzna, bo nie chcę tutaj robić jakiś takich wyróżnień, ani rozsiewać plotek […]. Dlatego marszałka Hołownię, bo on naprawdę zmagnetyzował w ostatnim czasie sporo osób i zrobił niezły show, ale też jestem pod wrażeniem. To nie tylko show należyte aktorom czy prezenterom, tylko prawdziwy fach w rękach ma ten człowiek, więc mi się podoba jak prowadzi obrady sejmu. Uważam, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Źródło: Pomponik